Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

myślę, że będzie rozpier.dol. pół roku battleworldu :banderas:. w zasadzie to już powoli się zaczyna, w ostatnim new avengers the cabal namora z 616 napotkało ultimate reeda w miejscu jednej z ostatnich inkursji, a w all new-xmen nowa mutantka z mocami umożliwiającymi skakanie po różnych uniwersach przez przypadek wpadła do kilku w tym do tego z old man logan (potwierdzono swoją drogą mini-serię ze starym loganem od briana michaela bendisa i valeriego shiti) \m/.

Odnośnik do komentarza

Spiąłem poslady i przeczytałem w końcu Death of Wolverine, które stało dotąd przez miesiąc na półce.

 

Wrażenia:

 

picard-facepalm-1.jpg

3/10 - już nawet nie piszę o tym, że główny bohater wygląda jak zarosnięty Ridge z Mody na sukces. Historia jest (pipi)owa a finał to czysta beka w najgorszym tego słowa znaczeniu. Straszny szajs, odradzam.

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Poważnie, tk_tk napisz mi co dobrego jest w tej mini serii bo nie ogarniam. A jesli tego nie zrobisz to poddaję w wątpliwosć, że masz jakikolwiek gust. Historia jest okropna, strasznie prosta, wręcz banalna. To potwarz dla wszystkich fanów Wolverina, jeden z najgorszych komiksów jakie czytałem.

 

Dodam, że czytałem to nie wiedząc o komiksie niczego oprócz tego, że wiedziałem czym się to skończy (nie wiedziałem tylko kto i jak). Zakończenie mnie zaskoczyło, niestety bardzo negatywnie. Kabaret - to nie jest dobra historia. Wszystko jest płytkie. Dialogi, postaci, ich motywy. Nawet Logan nie zachowuje się jak Logan! Brak mu charakteru, dzikosci. To sentymentalny panicz w głębi duszy pogodzony ze swoim losem. Wrócę jeszcze do kwestii rysunków. Kiedy zobaczyłem go w

Madripolu

nigdy nie wpadłbym na to, że to on! Najpierw myslałem, że to jakis playboy, filantrop i milioner. Tak się go nie rysuje!

Odnośnik do komentarza
A jesli tego nie zrobisz to poddaję w wątpliwosć, że masz jakikolwiek gust.

 

bo nie mam.

 

 

 

 

To sentymentalny panicz w głębi duszy pogodzony ze swoim losem.

 

był pogodzony już od jakiegoś czasu, nie jestem żadnym specjalistą od wolverine'a ale piszesz tak jakby sentymentalny nigdy nie był.

 

 

 

 

nigdy nie wpadłbym na to, że to on! Najpierw myslałem, że to jakis playboy, filantrop i milioner.

 

łatwo z kontekstu wywnioskować, że za kogoś takiego tam się podawał.

 

4396862-omlogan_var.jpg

 

okładka old man logan o którym pisałem.

 

 

 

 

• Enter the Wastelands…a realm where all heroes have been murdered by their arch-enemies, villains who now rule over the land with an iron fist. In the midst of this dystopian chaos, one man may make a difference…a reluctant warrior who was once the greatest mutant of all…a man known as OLD MAN LOGAN.
Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Nie zrozumcie mnie źle. Po smierci jednej ze sztandarowych postaci Marvela spodziewałem się jakiejs epickosci albo przynajmniej czegos skłaniającego do chwili zadumy. Zabrakło emocji. Dobra kończę ten temat. Wkurzyłem się po przeczytaniu tego gniota stąd te moje płacze. Jak ktos kolekcjonuje wydania digital Marvela to zostawiam tutaj kod:

 

MTML19089X8F

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co to za story z x-menami ?

 

pierwszy raz kiedy wolverine miał okazję zginąć. 

 

ultimatum-trade-hardcover.jpg

 

 

Back in the Ultimate Universe, the Ultimates and Wolverine confront Magneto at his citadel. Angel also arrives, and is immediately killed by Sabretooth. Hawkeye blinds Sabretooth by shooting him through the eye. Magneto's arm is cut off by Valkyrie, who is trying to reclaim Thor's hammer. Magneto slashes Valkyrie's throat, but this does not kill her. Captain America attacks Magneto, and in response, Magneto collapses the ceiling on them, trapping them in the rubble. He flees and cauterizes his arm with his magnetic abilities. He is confronted by Cyclops, Phoenix, Wolverine, Storm, Hawkeye, and Iron Man.[6] Magneto kills Wolverine by ripping the adamantium from his bones and affecting his cells in such a way that he cannot regenerate. Nick Fury arrives with Mister Fantastic, Doctor Doom, and Zarda, and implements his contingency plan. Using Jean's telepathy, Fury transmits his memories to Magneto, showing him that the existence of mutants was in fact the result of a misguided genetic super soldier experiment (the decades-ago merging of Nick Fury's super-soldier blood and the DNA of Wolverine, thereafter alternately known as "Mutant Zero"), and not the "divine calling" that Magneto had long thought it was. Disillusioned, Magneto immediately reverses the damage he had done to the Earth's magnetic poles. Despite insisting that Charles Xavier would have forgiven him, Cyclops disintegrates Magneto's head with his optic blast. The heroes destroy the citadel and leave. While the citadel is falling from the sky one of Wolverine's hands begins to form a fist revealing that Wolverine might possibly still be alive.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jedna z ciekawszych propozycja z nadchodzącego secret wars. z tygodnia na tydzień pojawiają się doniesienia o najróżniejszych dziwnych tytułach z wielu gatunków. przed tym 1872 zapowiedziano też high-fantasy weidrworld od jasona aarona czy komiks od gartha ennisa:

 

06-moster-dwell-nocrop-w529-h861-121899.

 

piloci myśliwców z lat 60tych walczący z dinożarłami. mogą sobie pofolgować przez te pół roku. będzie też korvac saga od abnetta:

 

secret-wars-korvac-saga.jpg

 

czy chris burnham (częsty współpracownik morrisona) wracający do wątków z new x-men:

 

e-is_for_extinction_sw.jpg?1425582217

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jeśli zacząłeś avengers i new avengers hickmana to pewnie kojarzysz co to inkursje. no to w maju dojdzie do ostatniej w wyniku czego powstanie takie coś:

 

battleworld-map.jpg

 

no i przez pół roku główna seria od jonathana hickmana i esada ribica + pier.dyliard komiksów nawiązujących do bogatego dorobku marvela, ale jednak osadzona w aktualnym continuity. nazwa nawiązuje do klasycznej serii z beyonderem pod tym samym tytułem która w polskiej świadomości na pewno zakorzeniona jest w formie znanej z tej kultowej kreskówki:

 

https://www.youtube.com/watch?v=7EgnrFtnyVs

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Dostarczam. Gdy mówimy o Cosmic Marvelu to wszystko poniżej jest lekturą obowiązkową !

 

 

0v0WHCS.jpg

 

Ja mam trochę bardziej rozbudowaną:

 

2058rgp.jpg

 

Curwa kiedy ja to zaliczę  :pechowiec:

 

 

NO DOBRA, przyszedł ten dzień kiedy zaczynam MODERN COSMIC MARVEL.

Kiedyś coś tam liznąłem, ale pewnie z 10 lat temu i nic już nie pamiętam.

Jest dokładnie tyle komiksów do zaliczenia, co obecnie The Walking Dead, czyli TYLKO 138.

Pewnie zajmie mi ponad rok jak Żywe Trupy :pawel:

 

Ale jaram się przeogromnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...