Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie obraźcie się, ale tylko poprawnie, nic więcej.

Większość gier zapowiedzianych na 2010 rok lub w ogóle bez daty premiery.

B Fajne jest Uncharted 2 i God of War 3, reszta bez zachwytu, ale trzyma poziom.

GT5 bez daty premiery? FF14 pewnie będzie w 2011r. Niespodzianka to Agent, inplus.

Po prostu za mało konkretów. Spodziewałem się, po tych zapowiedziach na forum, że zmiotą, a tak w sumie to nic nie zmietli.

Dildo fajne bo precyzyjne.

PSP zamiotło co całości tu się zgodzę, nareszcie będzie w co grać, hurra.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Konferencja lepsza od tej z micro bo- pokazano Gry. No i 2 patyki;] Aha no i edytorek torów wyścigowych.

 

Ogólnie obie konfy wypadły podobnie. Tu pokazano zlepek trailerów i tu. Pokazano nowe technologie na jednej jak i drugiej konfie. Micro pokazał MGSa a Sony FFIV. Sony jednak pokazało chyba więcej grywalnych materiałów ze swoich exclusivow.

 

Aha i pokazano sporo nowego materiału z FFXIII.

Odnośnik do komentarza

Sony nie pokazało nic, czym na polu stacjonarnych konsol mogliby dogonic MS. Solidny, zachowawczy line-up, bez oczekiwanych asów w rękawie. Konferencja raczej kierowana do wiernych fanów, którzy wszystko przyjmą jak objawienie, niż do ewentualnych nowych klientów. MS może spac spokojnie kolejny rok.

Odnośnik do komentarza
Dark_Slide - E3 nie służy wyłącznie zapowiedzi nowych gier.

 

Po prostu byłem nastawiony na wysyp informacji, narobiłem sobie za duże nadzieje i dlatego pewnie takie moje odczucia.

Jutro obczaje sobie wszystkie ciekawsze filmiki w HD.

 

Co do nowego kontrolera to szału nie robi, ale chociaż na żywo go pokazali. W końcu nowy bajer MS był pokazany tylko na filmiku, a kto wie jak to będzie chodziło. Choć życzę im żeby się udało, bo będzie to jak dla mnie krok do przodu jeżeli chodzi o gry i możliwości konsoli.

Odnośnik do komentarza
Konferencja lepsza od tej z micro bo- pokazano Gry. No i 2 patyki;] Aha no i edytorek torów wyścigowych.

 

Ogólnie obie konfy wypadły podobnie. Tu pokazano zlepek trailerów i tu. Pokazano nowe technologie na jednej jak i drugiej konfie. Micro pokazał MGSa a Sony FFIV. Sony jednak pokazało chyba więcej grywalnych materiałów ze swoich exclusivow.

 

Aha i pokazano sporo nowego materiału z FFXIII.

 

I przede wszystkim cały czas się coś działo. Nie było nudy jak u MS.

Odnośnik do komentarza

Przestańcie ustalać daty premier, bo to jest śmieszne.

 

Obiektywnie patrząc Sony wygrało w tym roku. Tyle gameplay'u i zapowiedzi na PSP i PS3, że głowa mała. Może Heavy Rain będzie w wersji demo? Czy tylko mi się tak zdaje, że to na konfie Sony było najwięcej braw i krzyków?

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem konferencję i jestem średnio zadowolony, bo miała mnie ona przekonać do kupna PS3 już teraz, a wychodzi na to, że nie ma się co śpieszyć. Gran Turismo 5 w formie filmiku - sorry, ale to zdecydowanie za mało, zwłaszcza po tym, co pokazała Forza 3. God of War 3 prezentuje się rewelacyjnie, choć to kalka dwóch poprzednich odsłon, nadal klasa sama dla siebie, ale nie widać jakiegoś wielkiego progresu. MAG mnie kompletnie nie interesuje, podobnie jak FF14 MMO, bo nie trawię tego typu rozgrywki. Na Uncharted 2 też specjalnie nie czekam, choć nie powiem - byłem pod wrażeniem. Ogólnie szału nie ma, "magicznych pałeczek" nawet nie będę komentował, bo tak samo, jak Project Natal pomysły owe celują w inną grupę odbiorców, do której ja z pewnością nie należę.

 

Ps. The Last Guardian zapowiada się wybornie, ale design tego dużego zwierzaka średnio przypadł mi do gustu. Do kolosów z SotC IMO bardzo daleko.

Edytowane przez Vulc
Odnośnik do komentarza

Na poczatku mialem obawy ale bylo coraz lepiej.Nie bede wymianial wszystich tytulow bo kazdy widzial na oczy,ale pare komentarzy...MAG to bedzie wd mnie najwiekszy niewypal.Uncharted kazdy widzial,nie komentuje.GOW zapowiada sie po prostu solidnie i brutalnie.Nowy ff mnie zaskoczyl,ale pewnie za 3 lata bedzie.Cieszy eksluzyw od R* bo napewno zrobia dobra gre..a ze o takiej tematyce ich niewiele.Modnation Racers przypomnialo mi niezapomniany Crash Team Racing,a edytor jest fantastyczny..Heavy Rain byl..zaraz gdzie HR?Przeciez ma ukazac sie jeszcze w tym roku..czyzby przesuneli date?Ogolnie bylo nie-zle.Niestety na wiekszosc pokazanych przyjdzie nam sporo poczekac.Zastanawiam sie za to nad kupnem PSP bo przezywa renesans.

 

ps Po tych dwoch konferencjach Sony i Microsoft..po co komu Wii?

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza
Podoba mi się ta gra o samochodzikach. Odpowiedz na Mario Kart. Ogólnie jest pozytywnie. Trochę lipnie bo nie było Heavy Rain.

Model jazdy jest jakis gowniany i ogolnie rozgrywka prezentuje sie przecietnie. Raczej bym tego czegos nie porownywal do serii Mario Kart. Jedyne, co moglo zrobic wrazenie, to edytor, ale co z tego, skoro najwazniejszy jest gameplay.

Odnośnik do komentarza

Niektórzy chyba nie rozróżniają, więc śpieszę z wyjaśnieniem.

 

Natal to projekt Microsoftu. Ta kamerka do rejestrowania ruchu. Została zaprezentowana w wersji LIVE przez azjateczkę odbijającą piłki.

Milo to projekt czarującego Piotrusia. Krok ku stworzeniu realno-wirtualnej postaci. Pedofilska utopia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...