Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kojima nie użył słowa exclusive, ale ten prowadzący ziomek z Microsoftu powiedział, że od pewnego momentu wszystkie tytuły, które zostaną pokazane to Xbox only. Te tytuły to m.in. Splinter (genialny), Forza, Alan i MGS. Przynajmniej tak to można zrozumieć. Mimo wszystko dla fanów przydałoby się oficjalne stanowisko Konami. Mnie to ani ziębi, ani grzeje.

 

Prezentację oceniam na przeciętną. Ani razu mi serducho mocniej nie zabiło. W sumie jedyny moment, w którym przestałem grać w inFamous i uważniej słuchałem był, gdy przedstawiali nowego Splintera (który zapowiada się genialnie i którego bardzo zazdroszczę) i Milo. Pomysł czarującego Piotrusia uważam za mały breakthrough i bardzo jestem ciekaw, gdzie nas ten nowy system sterowania Microsoftu zabierze.

 

Edit: Konfa EA jakaś taka słaba. Komercyjny Peter ala 'jestem nastolatkiem'. Zupełnie jak ruda panienka z prezentacji Micro, która bardzo starała się być śmieszna. Świetnie zapowiada się Mass Effect 2, ale to było wiadomo. Brutal Legend przekonał mnie do siebie, Dante nie wzbudził jakiś większych emocji, ale absolutnym gwoździem programu był świetny cinematic trailer nowego MMO w klimatach Star Wars. Polecam gdzieś to dorwać w HD.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Nie no co oni pokazują. Najpierw jakieś nastolatki, a teraz... fitness i kamerka. O co chodzi z tymi kamerkami w tym roku? :huh:

 

EDIT: Kur*a KRÓLIKI DO DOMU! Razem z ciuchami Obamy. xD

 

EDIT2: Jedne z najgorzej spędzonych 2 godzin mojego życia. I tylko trailer Assasins Creed 2, bez gameplay'u. Cała ta konferencja to niezła kpina. Ech...

 

Dobranoc wszystkim.

Edytowane przez Sheepman.
Odnośnik do komentarza

fajny motyw z tym 3D Sony mogloby tym zarzadzic... pytanie ile zwiekszyloby to koszta dewelopingu, bo same okulary to byle gdzie mozna wyrwac za grosze.

 

A project Natala mna pozamiatal... moge reka przerzucac sobie zakładki i głosem wydawac komendy... cos jak znalazł dla takiego lenia jak ja...

 

ta generacja zaczyna sie robić w końcu next-genowa.

Odnośnik do komentarza

Po trzech dzisiejszych konferencjach najbardziej zaszokowany jestem tym , że nie pojawił się ani jeden duży tytuł, o którym nie wiedzielibyśmy przed E3. Spodziewałem się choćby nowego Burnouta i TimeSplitters (które nota bene były w TOP50 najbardziej oczekiwanych gier na GameTrailers). EA przemilczało też kwestie obu zbliżających się Battlefieldów. Mam nadzieję, że to nadrobią, gdyż spodziewam się BF1943 w wakacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...