Skocz do zawartości

Fallout: New Vegas


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Dali zupy po całości, czegoś takiego się nie spodziewałem szczerze mówiąc. Myślałem że polska wersja na konsole będzie opóźniona czy coś. Ale że w ogóle będzie. Cóż, trzeba będzie kupić anglika nie z polskiej dystrybucji i odkurzyć słownik. A Cenedze życzyć szybkiego i głośnego upadku. Szkoda że mają w swoim katalogu bardzo ciekawe pozycje.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

e tam, ja i tak wolałbym słuchać liama nilsona w głośnikach niż celebryte pokroju krzysztofa skiby w polskiej wersji. a woogle wiadomo czy ktos sławny bedzie podkładał glosy w oryginałce FNV?

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Mnie tam lokalizacja F3 bardzo się podobała, chyba pierwsza pełna (mówiąc pełna mam na myśli PEŁNA!!!) polonizacja. Nie obyło sie bez wpadek i problemów typu opóźnienia i brak wsparcia DLC, ale samo tłumaczenie było imo bardzo udane. Szkoda że nie będzie F:NV PL. Cenega ostro leci w choo.ja nie pierwszy raz i dziwię się że wydawcy na to pozwalają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87
Dokładnie tak, srać na ojczystą lokalizacje, srać na Srenegę - najważniejsze aby oryginalny voice acting NV nie prezentował marnego poziomu znanego z F3.

 

ale ze liam nilson kiepsko zagrał ojca? :blink: albo prezydent eden tez był kiepski? goddammit.

Odnośnik do komentarza

Ejże, wymieniasz dwa znane nazwiska, które odegrały marginalna rolę biorąc pod uwagę całokształt, mnie F3 bardziej kojarzy się z powtarzającymi się co chwilę głosami jakichś no name'ów, którzy nieudolnie próbują modulować głos (nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że za wszystkie ghoul'e w grze odpowiedzialna jest jedna osoba...).

 

A tego to normalnie nie mogę zdzierżyć (zawsze wyłączałem głos jak rozmawiałem z tym pajacem):

 

http://www.youtube.com/watch?v=9y-R_FMmcW4

 

Abstrahując od niezwykle irytującej barwy głosu, koleś brzmi niesłychanie dennie (czyta tekst z kartki - zero emocji).

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

twój stary w grze jest jedną z głównych postaci drugoplanowych, są holodyski i wątek główny i ma sporo dialogów, tak samo eden nie tylko jest w wątku głównym, w radiostacji enklawy tez go czesto słychać wiec niestety mylisz sie :whistling: maja sporo gadaniny w porównaniu z innymi bohaterami. grałes woogle w w 3 czesc? :teehee: wiadomo ze fallout 3 jest grą po "taniości" stary silnik, mało voiceactingu, bugi tu i tam. mam nadzieje ze zmienia to w nv.

no i ten niemy bohater...

Odnośnik do komentarza

No to ja nie gram w tę grę. Kuźwa, że jakoś przy dystrybucji filmów DVD nikomu do głowy nie wpadnie by sprzedawać je w Polsce wyłącznie w języku angielskim. Tylko z pier.dolonymi grami są takie jaja. :angry2:

 

edit: najlepsze pewnie będzie to, że złodzieje podmienią sobie pliczek z wersji PC i będą mieli w du.pie cała Cenegę i cały rynek gier w Polsce. A zwłaszcza ich spolszczeń.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza
nigga plz. widac krótko pograłeś w fallouta 3 , a pan "war, war never changes" nie jest klimatyczny?

Koleś z intra Fabliviona 3 jest co najwyzej średni, do tego z dwójki sie nie umywa .

 

ale rozumiem to twoje zdanie, wydaje mi sie że przeszedłeś gre po łebkach. dont cha?

 

przeszedłem całego, zwiedziłem wszystko, wykręciłem maksymalny lvl, i nie znalazłem żadnego aktora od voiceactingu choć w połowie tak dobrego jak Overseer z jedynki czy Lynette albo Marcus czy Horrigan . Same generici ledwie srednie albo i tragiczne.

Odnośnik do komentarza

twój stary w grze jest jedną z głównych postaci drugoplanowych, są holodyski i wątek główny i ma sporo dialogów, tak samo eden nie tylko jest w wątku głównym, w radiostacji enklawy tez go czesto słychać wiec niestety mylisz sie :whistling: maja sporo gadaniny w porównaniu z innymi bohaterami. grałes woogle w w 3 czesc? :teehee: wiadomo ze fallout 3 jest grą po "taniości" stary silnik, mało voiceactingu, bugi tu i tam. mam nadzieje ze zmienia to w nv.

no i ten niemy bohater...

Nie grałem, ale w necie przeczytałem, że nie ma rzutu izometrycznego oraz tur to i voice acting pewnie ssie :P

 

nigga plz. widac krótko pograłeś w fallouta 3 , a pan "war, war never changes" nie jest klimatyczny?. :teehee: ale rozumiem to twoje zdanie, wydaje mi sie że przeszedłeś gre po łebkach. dont cha?

Wszyscy mający odmienne zdanie od Twojego to ignoranci nie grający w F3?:>

 

Koleś z intra był dobry ale to tylko koleś z intra (no i outra ofc), przez lwią część gry słychać mało zdolnych "głosu podkładaczy" co negatywnie wpływa na odbiór całości... chyba - bo w grę nie grałem ofc :thumbsup:

 

przeszedłem całego, zwiedziłem wszystko, wykręciłem maksymalny lvl, i nie znalazłem żadnego aktora od voiceactingu choć w połowie tak dobrego jak Overseer z jedynki czy Lynette albo Marcus czy Horrigan . Same generici ledwie srednie albo i tragiczne.

O to, to... zawsze można sprawdzić na YT - jeśli się nie grało w poprzednie części (6:18 mistrzostwo)8)

 







Ci mało znani szerszej publiczności aktorzy, wykonali o niebo lepszą robotę niż ten Twój cały Kłajgondżin :P

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

uwielbiam jak ktos szatkuje moje wypowiedzi z kontekstu i wnioskuje kocopoły :rolleyes: dzisiaj was nie zmieszam z błotem dobra chłopaki?? :teehee: (joke)

nie porównuje sie f1i2 do f3 bo to zupełnie inna liga wtedy gry robiło się z sercem i dla fun'u a teraz dla $. jak najwiecej zarobić i sie nienarobić. gdzie mam napisane że kłaj gon jin jest mistrzoskim voice actingiem? tylko wytknołem palcem że nie jest do bani w porównaniu z resztą głosów w f3 i jeszcze kilka postaci można doliczyć.

 

reasumując po prostu chciałbym zobaczyć jakiegoś fajnego celebryte na odpowiednim miejscu w grze. np prezydentem NCR podkładał by Szwarceneger :lol: (wiem kiepski przykład ale nic innego nie przychodzi narazie do głowy) albo jakąś dziwke z głosem paris hilton etc. takie smaczki co budują klimat :yes:

 

stoodio: luz, nie ma większej obelgi dla fana fallouta niz to ze sie nie zna w temacie :potter: a ja sobie to wykorzystałem :blush:

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Pomarzyć dobra rzecz .

 

nie porównuje sie f1i2 do f3 bo to zupełnie inna liga wtedy gry robiło się z sercem i dla fun'u a teraz dla $

Bullshit . Gry zawsze robiło sie dla kasy . Problem tylko taki, ze kiedyś żeby zarobić tą kase trzeba było trafić w gusta bardziej wyrobionej publiczności bo rynek był mniejszy i składał sie z troche starszych ludzi ( po 20 , studentów i takich tam ) . Dzisiaj wiekszość rynku to gimnazjalna gównażeria dla ktorej liczy sie tylko grafika i krwawość produkcji .

 

jak najwiecej zarobić i sie nienarobić.

w tej kwesti Bethslopworks doktoryzowało sie potrójnie . Oblivion i Fablivion to gry typu "absolutne minimum" a zyją tylko dlatego że są łatwo modowalne .

Wystarczy popatrzec sobie jak ochydnie niechlujne są kobiece modele w Fablivionie .

 

reasumując po prostu chciałbym zobaczyć jakiegoś fajnego celebryte na odpowiednim miejscu w grze

David Hayter nie jest celebrytą a Snake'a dubbuje przeza(pipi)iście , tak samo większośc obsady GTA SA i VC , SW Kotor , Finali itp .

Pieprzyc celebrytów , tylko sztucznie zawyzają koszty produkcji i gówniany hype robią .

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87
Bullshit . Gry zawsze robiło sie dla kasy . Problem tylko taki, ze kiedyś żeby zarobić tą kase trzeba było trafić w gusta bardziej wyrobionej publiczności bo rynek był mniejszy i składał sie z troche starszych ludzi ( po 20 , studentów i takich tam ) . Dzisiaj wiekszość rynku to gimnazjalna gównażeria dla ktorej liczy sie tylko grafika i krwawość produkcji . .

 

moze i tak ale jaka jest teraz kasa do zgarniecia a jaka była 10 lat temu.

Odnośnik do komentarza

Pomarzyć dobra rzecz .

Zdajesz sobie sprawę, że ten z trójki i ten z dwójki (Oraz przy okazji z jedynki) to ten sam koleś - Ron Perlman? Jak już mówiłem twoje wypociny na temat jakości dubbingu lub jego braku straciły wiarygodność. Skoro nie potrafisz rozpoznać głosu legendy i dajesz ludziom do zrozumienia, że według ciebie koleś z intra F3 jest gorszy od tego "kolesia" z F2 to znaczy, że ogólnie masz coś ze słuchem i nie warto brać na poważnie tego co piszesz w tym temacie.

 

Rzekłem

 

----------------

 

Ja się może wypowiem teraz na temat jakości angielskiego dubbingu w F3. Moira Brown jak bardzo jej sprawa z gulifikacją i staniem przy krawędzi krateru po wybuchu bomby atomowej śmierdzi tak jej głoś był świetny. Oddawał jej popędliwość, nutkę wariactwa, nadpobudliwość, a niektóre dialogi były dosyć śmieszne (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Kolejnym przykładem dobrego dubbingu jest z pewnością Eden. Koleś podkładający głoś sprężył się na tyle by nie wyszły falki z olejem jak przy większości głosów z Obliviona słyszanych w Falloucie 3 (Mowa tu uniwersalnym głosie Redgardów, Bretonów i Dunmerów, którzy zostali na nieszczęście zatrudnieni przy F3). Ostatnim dobrym głosem jest moim zdaniem Liam Neeson, który znajdując się z gronie najlepszych pokazuje jak miernym dubbingiem dysponuje Fallout 3.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
Zdajesz sobie sprawę, że ten z trójki i ten z dwójki (Oraz przy okazji z jedynki) to ten sam koleś - Ron Perlman?

W życiu bym nie powiedział . W dwójce głos ma genialny , zachrypniety , zmęczony a tutaj taki generic że ja bym to lepiej zagrał :/ Widac olewactwo "geniuszy" z Bethesdy sie kazdemu udzieliło .

 

Generalnie lesserstwo Bethslopworks zabiło ta gre . Bo mogło byc całkiem fajnie .

Odnośnik do komentarza

Gooral musze przyznac racje Canarisowi, gdyby nie to że wcześniej czytalem kto podklada glos w intrze do F3 to tez powiedzialbym ze glos podlozyl kto inny.

Odpalilem sobie intra i zobaczcie nawet jak tutaj z***li sprawe panowie z Tołdim na czele.

- F1 intro, najlepsze z calej trojcy moim zdaniem, nie dosc ze Ron swietnie podlozyl glos to muza od 1:39 jest przegenialna i poprostu miazdzy swoim klimatem

- F2 intro, tez swietne ale juz nie robi na mnie wrazenia tak jak jedynkowe:), znowu piekna narracja Rona (piekne jest to tak jakby szeptanie, jakby opowiadal historie przy ognichu), i muzyka dopelniajaca calosci

- F3 intro, zostawilem na koniec, ani muza mi nie pasuje mimo ze probuje byc w klimacie poprzedniczek, ani Ron ktory brzmi jakby czytal z kartki na apelu za kare.

 

Fight!;)

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

Danielu proszę Cię Rona Perlmana rozpoznać powinien każdy człowiek kochający serię i nie mający wady słuchu. Owszem wypowiadał kwestie nieco inaczej, jak sam zauważyłeś czystszym głosem, ale i tak słychać, że to on. Jakbym nie wiedział kto mówi w intrze F3, znając poprzedniczki i tak rozpoznałbym tego skurczybyka. Ma on po prostu tak charakterystyczny głos, że nie da się go nie rozpoznać. Po prostu nie można go pomylić z kimś innym.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...