Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pewien problem z tym dodatkiem ultimate team mianowicie 99% meczy gram na wyjazdach (mowa o turniejach online) i nie ma opcji wyboru strony. Natomiast turnieje gdzie rywalem jest konsola zawsze jestem gospodarzem. Idzie jakoś w to ingerować?? Dodam że rozegrałem już ok 200 meczy w tym dodatku więc o przypadku nie ma tu mowy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

41c5371e83d69615med.jpg

 

Impreza odbędzie się w "Dzień sportu" przy ratuszu w Centrum Białegostoku.

Prócz gier konsolowych będzie tam także StreetBall, piłkarzyki oraz bieg po ulicach Białegostoku.

 

 

 

Data: 14.05.2010 (piątek)

Miejsce: Białystok

 

Gry: Tekken 6, Call Of Duty Modern Warfare 2, PES 2010, FIFA 10.

 

Nagrody:

PlayStation 3 dla zwycięzcy.

Dyplomy, puchary i medale dla top 4. - są to narazie wypisane nagrody, które są pewniakami. Znaczy to że nagród będzie jeszcze więcej a ich pełne zestawienie podam wkrótce...

 

Cytuj

 

Jeśli ktoś będzie miał chęć przyjechać dzień wcześniej, albo zostać na dłużej to jest możliwość rezerwacji pokoju w akademiku Politechniki - nocleg za FREE

 

Pozostałe miejscówki to Hotelik - w granicach 30zł za osobę, no i hotele około 100zł za nocleg.

Edytowane przez fishbone
Odnośnik do komentarza

Gram już chyba 3ci sezon w trybie menadzerskim Athletic Bilbao na poziomie legendarnym i co 2gi mecz mnie wkur.wia na maxa. Wydaje sie ze czego bym nie robil to jak mam przegrac to przegram,nagle komputer robi akcje z dup.y,zarzuca ciągle wrzuty i pakuje bramy które normalnie nie powinny wpaść i praktycznie nie da się nic zrobić. Aha i nie rozkminiam tego, że w meczach z zespołami ktore stoja wyzej w tabeli gra sie znacznie łatwiej niż z tymi z ostatnich miejsc,które graja jak barca momentami... Hmmm nie wiem czy dojde w fifce do takiej sytuacji zeby znaczna wiekszosc meczów w koncu z kompem wygrywac(na poziomie legend)... Fajnie ze łatwo nie jest,ale wydaje mi sie ze czesto komp oszukuje i jak musi czasem dostaje jakiegos niesamowitego powera.

Odnośnik do komentarza

Tak, mnie też wkurza ten cyborg mode. Dziś dostałem 5-0 od Interu i choćbym sie zes.rał to nie strzeliłbym gola w tamtym meczu. Konsola oszukuje, nie wiem czemu tak sie dzieje, ale nie powinno tak być. Chciałbym żeby gry piłkarskie były dopracowane, nie muszą być w 100% realistyczne bo tego nie uświadczymy, no ale nie takie kwiatki jakie mi odwalają przeciwnicy. Rzut wolny z okolic 25 metrów bomba nie do obrony a Buffon w bramce. Brakuje tylko dziury w siatce. Cała gra w trybie menadżerskim może nagle pójść do piachu bo co z tego że mam tych swoich fajnych piłkarzy jak konsolowi przeciwnicy, czy to topowe zespoły, czy te mające 10-15 mniej overalla walą akcje jak chcą, lub wymieniają 358 podań przed moim polem karnym bo tak sobie komp zażyczył w końcówkach meczów. I śmieszne jest to że sędzia nie gwiżdże wtedy choć powinien bo już po czasie. Dopiero po aucie lub gdy jakimś cudem odzyskam piłke i próbuje sklecić jaką akcje mecz sie kończy.

 

 

Co mnie równie mocno irytuje to wspaniałe ustawienia taktyki a raczej ich brak. Przykład, gram 4-3-3 w ataku Hulk z Lennonem i Giovinco, chciałem żeby moja trójca od strzelania goli nie wracała sie aż tak bardzo (najlepiej by było gdyby stali w na środka boiska, albo na swojej połówce niezbyt od niego oddaleni) Pracowitość w obronie nisko, w ataku wysoko, strzałki tylko do ataku i co z tego jak Lennon nieraz biegnie jak dziki osioł pod pole karne, a przy rzucie rożnym to mam chyba 9 swoich w polu karnym a potem jak trzeba atak szybko wyprowadzić to wszyscy sa kilkanaście metrów za mną. A po to były te wszystkie ustawienia żeby niektórzy sie nie wracali, tak więc z szybkiego składnego ataku dupa. Przesuwanie jeszcze bardziej do przodu formacji też nic nie daje. Ja wiem że czasem wszyscy sie bronią bo tak jest w piłce, no ale bądźmy normalni. To co moi piłkarze odwalają czasem jest nie do przyjęcia np też mój prawy obrońca przy ataku skrzydłem przeciwnika jest gdzieś przy linii pola karnego, a jeden ze środkowych przy tym dośrodkowującym :wallbash: Co z tego że ustawiłem sobie formacje na zorganizowaną.

 

Ehh..

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Między innymi dlatego nie gram singla w FIFE bo jak komputer będzie chciał wygrać to i tak wygra.

Jedyne co mnie irytuje to to, że online też nie działa. Właśnie siedzę od 5min i próbuję znaleźć przeciwnika i za każdym razem widzę 'This game session is no longer available'. Matchmaking w tej fifie jest tak zj.e.bany jak chyba w żadnej innej grze.

Znalezienie bezproblemowej gry graniczy z cudem.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Spróbuj pozakładać własne sesje w salonach. Ja tak robię i ostatnio nie mogę się skarżyć na wygasające sesję. Co innego kiedy chcę rozegrać szybki mecz w sieci za pomocą pierwszej opcji z menu ' gra w sieci' Wtedy te mecze twarzą w twarz często nawet nie dają mi okazji wybrać drużyny. Pojawia się nick kolesia, a zaraz potem ' ta sesja gry jest niedostępna'

 

 

Jak kogoś nudzi gra w fifie to niech włączy ustawienia ręczne, to jest prawdziwy football ;)

Odnośnik do komentarza

Mam już dość tej gry na multi. Obrona większości "graczy" polega na wciskaniu non-stop RT+A, co oczywiście łatwo przejść grając spokojnie, dużą liczbą dokładnych podań. Ale ku.rwa CO Z TEGO jak jakiś ciul i tak trzymając tę je.baną kombinację odbierze mi piłkę nie wiadomo jak i zawsze stracę co najmniej jedną bramkę z jakiejś z du.py sytuacji po rykoszecie albo z podania na dobieg i rajdu cyborgiem a'la Krystyna czy Ibrahimovic. Do tego zawsze co najmniej 3 słupki po moich strzałach i tylko po moich.

Odnośnik do komentarza

Witam

Do rzeczy. Fifa 10 nie chce zaliczać mi niektórych wyzwań w trybie "zostań gwiazdą". szukałem, pytałem, irytacja wzbierała. Problem w tym że nie mogę rozwinąć swojej gwiazdy tak jak bym chciał ponieważ po wykonaniu zdaje by się oczywistej i prostej czynności konsola nie zalicza mi osiągnięcia ( nie chodzi o achievementy, o tym swoją drogą). Chodzi mi między innymi o finezyjny strzał zza pola karnego, czy podanie po ziemi do kolesia który strzela bramkę.

Dla przykładu

http://www.youtube.com/watch?v=-Ljzm_0ARZc

 

Moi drodzy, istne oszustwo, prawda?

Czy ktoś w was spotkał się z podobnym problemem? Proszę o opinie i pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pisze z PS3. Otóż mam problem z trophy za 100 wygranych meczów online. Na liczniku mioich zwycięstw widnieje liczba 118, a pucharka jak nie było, tak nie ma. Co z tym fantem czynić?

ps. Napisałem tu bo w dziale trophy nie znalazłem topicu o FIFA 10

 

 

Zaliczy po pełnych 100 wygranych meczach.Wygrane przez rozłączenia i ucieczki nie zalicza do tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...