Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do zadymy :D

 

Moje łącze to 16mb - w speed teście nawet 20mb - Vectra S.A pakiet full opcja..

 

Wieczora dzisiejszego graliśmy z kumplem w Fifę na PS3, standardowo rozmawiając przez hedseta od 360 (wiadomo , że przez kamerkę nie pogadamy).. Mecz płynnie jak zawsze, pełna sielanka.. Dochodzi znajomy na Neo 1mb, (uważa , że 1mb to tylko na umowie- standardowo) gramy mecz płynny inaczej. Tempo siada, dużo przechwytów i chaosu. Gra wyraźnie zwalnia, ale tylko tempo - lagów BRAK !!.. Tak to wygląda w moich oczach. Mocniejsze łącze podciąga to słabsze na tyle by nie było lagów, jednak tempo meczu spada...

 

Oczywiście przy 2 normalnych łączach gra się bardzo dobrze. Przy jeszcze lepszych , jeszcze lepiej :)

 

Co do dyskusji na temat płatności Liva i darmowego PSN'a... Płacę 120zł rocznie - jakoś tak, czyli po 60zł za konsolę średnio. Gram na obu bo graczem jestem :).. Jeśli jednak Sony kazało by sobie zapłacić choć połowę tego co chce Microsoft, za to co w tej chwili oferuje to sprzedał bym ją od ręki bez żadnego wahania...

 

Zdecydowanie bardziej wolę płatny Live niż ubogi, wiecznie niedostępny/aktualizowany PSN, jednak to nie temat dyskusji ...

 

Zresztą wszystko to co powyżej tego posta to również offtop, także wracajmy do tematu ...

Odnośnik do komentarza

Kiedyś napisałem, że odnoszę wrażenie, jakby drużyna kierowana przezemnie, w niektórych meczach grała źle, piłkarze gorzej wychodzili na pozycję itp.

 

Już wiem czemu mi się tak zdawało. Otóż wrażenie takie odnoszę, gdy po kilkunastu "normalnych" meczach, trafia się ktoś ze słabym łączem i mecz zwalnia. Z tąd to wrażenie :potter:

 

 

Ps, wcoraj wqur...wiłem się ostro, zaliczyłem 100 zwycięstwo online i torofeum Tone Up (złoto) za 100 zwycięstw w meczach rankingowych nie wpadło. GRRRRRRRRRRR

 

 

PS2 - w opisie tego trofeum pisze "Classic Ranked Games". To chodzi oczywiście o mecze ":twarzą w twarz"?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Co zrobić aby móc w menadżerze grać w słoneczku?Ja non-stop gram w deszczu lub co najwyżej z zachmurzeniem.No albo w nocy.A ja chciałbym zagrać w słoneczny dzień.Co zrobić??

Mam tak samo.Bez deszczu zagrałem tylko raz, za to w nocy.Może wpływ na to ma liga, z której pochodzi wybrana przez nas drużyna (Anglia - deszcz, Hiszpania - słońce)?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zawitał do mnie mój brat ze swoją PS3 (o diwo jeszcze się nie popsuła).

Zrobiliśmy porównanie Fify 10 na PS3 i X360. Telewizor użyty do testu to Samsung serii B750, obie konsole podłączone po HDMI. W PS3 włączane wszystkie "wspomagacze" obrazu, czyli Super White i RGB na Full.W X'ie poziom czerni ustawiony na maksymalną wartość.

Na pierwszy ogień poszły standardowe ustawienia TV, i tu niestety obiektywnie porównać obu wersji gry nie sposób. Konsole wyświetlają zgoła odmienny obraz, tzn. na PS3 wszystko jest bardziej rozmazane i niewyraźne, natomiast na X'ie obraz był za ciemny. Ustawiliśmy więc TV możliwie jak najlepiej pod każdą konsolę osobno.

Niestety mimo to na PS-trójce obraz w porównaniu do Xboxa dalej jest tak jakby za mgłą, tekstura murawy jest mniej ostra i szczegółowa, to samo tyczy się koszulek zawodników.

Co jeszcze zauważyłem - gra na X'ie odpala się w 1080p, natomiast na PS3 w 720p, takie info wyświetla telewizor.

 

Także bardzo dziwi mnie fakt, że na tak potężnej maszynie jaką jest PS3 gra wygląda słabiej.

 

PS. Online na PS3 śmiga idealnie, zero lagów itp.

Animacja na obu konsolach jest równie płynna, tak samo tną się replay'e.

Odnośnik do komentarza

gdzies czytalem ze niby F10 na PS3 wyglada lepiej na wymuszonym 1080p (w opcjach konsoli wylaczamy 720p), nie probowalem nawet bo grafika mi nie przeszkadza ale trzeba bedzie sprawdzic,

 

ile wyszlo patchy do fify? jestem pewien jednego na poczatku, ale mial wyjsc patch poprawiajacy mase bugow w manager mode - wyszedl juz? bo nie chcialem sie brac za ten tryb jak nie bedzie grywalny

Odnośnik do komentarza

Na setę jeden z patchy poprawił m.in. naliczanie asyst. Przed tym patchem w trybie managera wszystkie asysty naliczało... bramkarzowi (o czym już kiedyś pisałem). Możliwe, że to jest ten na którego czekałeś.

 

Pogoda zależy rzecz jasna od ligi w jakiej gramy.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zawitał do mnie mój brat ze swoją PS3 (o diwo jeszcze się nie popsuła).

Zrobiliśmy porównanie Fify 10 na PS3 i X360. Telewizor użyty do testu to Samsung serii B750, obie konsole podłączone po HDMI. W PS3 włączane wszystkie "wspomagacze" obrazu, czyli Super White i RGB na Full.W X'ie poziom czerni ustawiony na maksymalną wartość.

Na pierwszy ogień poszły standardowe ustawienia TV, i tu niestety obiektywnie porównać obu wersji gry nie sposób. Konsole wyświetlają zgoła odmienny obraz, tzn. na PS3 wszystko jest bardziej rozmazane i niewyraźne, natomiast na X'ie obraz był za ciemny. Ustawiliśmy więc TV możliwie jak najlepiej pod każdą konsolę osobno.

Niestety mimo to na PS-trójce obraz w porównaniu do Xboxa dalej jest tak jakby za mgłą, tekstura murawy jest mniej ostra i szczegółowa, to samo tyczy się koszulek zawodników.

Co jeszcze zauważyłem - gra na X'ie odpala się w 1080p, natomiast na PS3 w 720p, takie info wyświetla telewizor.

 

Także bardzo dziwi mnie fakt, że na tak potężnej maszynie jaką jest PS3 gra wygląda słabiej.

 

PS. Online na PS3 śmiga idealnie, zero lagów itp.

Animacja na obu konsolach jest równie płynna, tak samo tną się replay'e.

Odnośnik do komentarza

Apropos jakosci obrazu na PS3.

Full RGB wlaczone przy telewizorze, ktory go nie wspiera moze wlasnie skonczyc sie wyraznym blurrem.

Dlatego sugeruje nie wlaczac go na PS3 jezeli nie jestescie pewni czy Wasz telewizor wspiera te funkcje.

 

 

Czy macie full RGB mozna sprawdzic na Killzone 2. Tam przy wlaczonym full RGB na telewizorze, ktory go nie wspiera, przy kalibracji obrazu w ogole nie widac znaku, ktory ma byc wzorcem do kalibracji.

Odnośnik do komentarza

Do 5 minuty meczu ucieczka nie jest karana stratą punktów u osoby,która dopuściła się tego niecnego czynu.Po 5 min ucieczka jest karana przegraną 0-3.Innymi słowy jak ktoś ucieknie po 5 minucie to mecz jest zaliczany jako zwycięstwo.Żeby bardziej namieszać to do trofeum za 100 zwycięstw nie są wliczane te zwycięstwa odniesione po ucieczce rywala.Swoje statystyki możesz sprawdzić w Centrum dowodzenia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...