Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już 4 gwiazdki w reputacji menedżera wygrywam prawie wszystkie mecze i po wygraniu meczu w pucharze europy spada mi reputacja do dwóch gwiazdek. WTF? Gram bez autozapisu więc wczytałem save jeszcze raz i to samo. Ktoś pomoże?

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Mam już 4 gwiazdki w reputacji menedżera wygrywam prawie wszystkie mecze i po wygraniu meczu w pucharze europy spada mi reputacja do dwóch gwiazdek. WTF? Gram bez autozapisu więc wczytałem save jeszcze raz i to samo. Ktoś pomoże?

 

Na pewno po wygranej? Jeżeli jednak po przegranej to niestety normalne. Pewnie w priorytetach na sezon kazali Ci ten puchar wygrać. W tej części FIFY zarząd jest strasznie surowy i ustawienie go tylko na "początkujący" daje nieco realizmu.

Odnośnik do komentarza

Koledzy pomóżcie.Odpalam meczyk na dwóch graczy w jednej drużynie,rozpczynam spotkanie i ciach zawiecha, :/ i tak za kazdym razem,odpalam na jednego playera i wszystko smiga,pady sprawdzałem,wszystko ok,zamieniałem pady,uruchamiałem na innych grach i wszystko sprawne na dwóch graczy a na fifce sie chlasta,dziwne to zwłaszcza ze wczesniej chodziło bez problemu,(firmware 3.10)

 

Stokrotne dzieki pomogło ^_^

Edytowane przez kubanczyk
Odnośnik do komentarza

Czasu spędzonego przy FIFIE nie znajdziesz, ale już ilość strzelonych bramek online na przykład jak najbardziej. Wejdź do centrum gracza, tam masz statsy, ewentualnie EA SPORTS Football World albo wejdź po prostu na Kompendium Gier, mój wpis o FIFIE, tam są porady dotyczące gry między innymi, także nie pytać się więcej jak strzelać z wolnych ! :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jak moge z kims grac przez neta np. z kolega albo z kims z forum ? musze go najpierw dodac do listy znajomych?

 

 

Możesz dodać ale nie musisz;)Jak masz na liście znajomych i razem jesteście online - gra w sieci/moja fifa 10 w sieci/centrum gracza/książka adresowa/ wybierasz odpowiedni nick/zaproszenie do gry.

Najprościej umówić się w tym samym salonie sieciowym albo założyć swój prywatny.

 

Pzdr.

Edytowane przez ACAB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...