Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

A propo- mam zapisane 5 bramek, chcialem zapisac 6 ale nie bylo wolnego slotu w opcji (naciskam trojkat na ekranie powtorki). Czy moge wykorzystac wiecej niz 5 slotow na bramki?

Niestety nie. Proponuje ściągnąć Real Playera. Po instalacji nad każdym filmikiem powinien pokazywać się napis z możliwością jego ściągnięcia.;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

A propo- mam zapisane 5 bramek, chcialem zapisac 6 ale nie bylo wolnego slotu w opcji (naciskam trojkat na ekranie powtorki). Czy moge wykorzystac wiecej niz 5 slotow na bramki?

Niestety nie. Proponuje ściągnąć Real Playera. Po instalacji nad każdym filmikiem powinien pokazywać się napis z możliwością jego ściągnięcia.;)

 

Panowie z EA robia sobie chyba jakies kpiny z Graczy- ani obejrzec bramki w grze, ani zapisac jej na dysku...

Odnośnik do komentarza

mam taki problem w managerze- zdobylem trofeum i moj conf. level nadal jest taki sam.Jak odpadlem z pucharu jakiegos to stracilem mase paska.W ogole jak osiagam cos to nie zwieksza sie pasek.Zdobylem 3 trofea i nadal mam w Manager Reputation pol gwiazdki.

 

 

jakies propozycje do finishingow 1vs1 z bramkarzem-glownie chodzi o lobowanie bo jak daje R1 i O to w wiekszosci przypadkow bramkarz wyciaga sie jak struna i w ylapuje

Edytowane przez GeX
Odnośnik do komentarza

Co do managera to ustaw poziom trudności zarządu na jakiś łatwiejszy bo te wyższe są w ogóle nierealistyczne i tak będziesz miał cały czas. Na poziomie bodajże "początkującym" jest zdecydowanie lepiej, reputacja jest przyznawana mniej więcej w stosunku 2 (odejmowanie za przegrane) do 1 (dodawanie za wygrane). To pozwala nabijać ok 1-1,5 gwiazdki na sezon.

Odnośnik do komentarza

Żałuje, że zagrałem w demko dopiero pod koniec grudnia. 10 wywarła na mnie mocne wrażenie. Pierwsze co zwróciło moją uwagę to kompletna swoboda ruchu piłkarzy jak i piłki (drybling 360, right?). Zaje.biste odczucie grając w kopaną. Ruch, podawanie piłki, strzały, drybling wygląda bardzo naturalnie. Bramkarze wreszcie doczekali się nowych animacji. Miło rozgrywa się piłkę jak po sznurku, od nogi do nogi (ole!) - ogółem konstruowanie akcji jest płynniejsze od edycji sprzed roku. Po zagraniu kilku meczów w demko 10 odpaliłem 09 i cała frajda z tej gry jakoś uciekła - z wielką chęcią ponownie uruchomiłem demko, które czasem dość dziwnie laguje - łamie się dźwięk bądź menu otwiera się 5 minut. Innych błędów jakoś nie zauważyłem, zapewne wymaga to dalszego grania, a ja narazie wpatrzony głęboko w swobodę ruchu. Jak minie to zauroczenie to pewnie wyjdą na murawę drażliwe błędy itp. Niedługo chyba zamienię 09 na 10. Podjarałem się i mam nadzieję, że nie zgasnę :)

Odnośnik do komentarza

"Ruch, podawanie piłki, strzały, drybling wygląda bardzo naturalnie." Chyba trochę za mocno się podjarałeś. ;)

 

Uno-w demku strzały z daleka wpadały nagminnie ,dlatego nie uważam żeby kłamał.

Dos-naucz się strzelać a nie gadaj,że się nie da,albo że jest to bardzo trudne.To jest najlepsze jak ktoś pisze takie bzdury...Trening kolego,trening a nie jakieś zarzuty z dupy.Jest trudno ok.Tylko ile tak bramek naprawdę pada co ?Nie za wiele.Trzeba umieć uderzyć,a nie szerzyć takie bzdury.Z daleka można walnąć!Tylko,że trzeba trenować i trenować.A nie usiąść na (pipi)e i narzekać.Ta gra jest świetna tylko trzeba nauczyć się grać,a nie klepa,klepa zagęszczanie środka i płacz,że piłka wpada pod nogi obrońców.Rozciągnąć,przerzucić a efekty szybko obczaicie.Mniej marudzenia więcej radości z gry.Joga bonito jak mawia mój kolega :D

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

"Ruch, podawanie piłki, strzały, drybling wygląda bardzo naturalnie." Chyba trochę za mocno się podjarałeś. ;)

 

Uno-w demku strzały z daleka wpadały nagminnie ,dlatego nie uważam żeby kłamał.

Dos-naucz się strzelać a nie gadaj,że się nie da,albo że jest to bardzo trudne.To jest najlepsze jak ktoś pisze takie bzdury...Trening kolego,trening a nie jakieś zarzuty z dupy.Jest trudno ok.Tylko ile tak bramek naprawdę pada co ?Nie za wiele.Trzeba umieć uderzyć,a nie szerzyć takie bzdury.Z daleka można walnąć!Tylko,że trzeba trenować i trenować.A nie usiąść na (pipi)e i narzekać.Ta gra jest świetna tylko trzeba nauczyć się grać,a nie klepa,klepa zagęszczanie środka i płacz,że piłka wpada pod nogi obrońców.Rozciągnąć,przerzucić a efekty szybko obczaicie.Mniej marudzenia więcej radości z gry.Joga bonito jak mawia mój kolega :D

Jakiej to magicznej umiejętności muszę się nauczyć przy uderzeniach z przed pola karnego? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Wnioskuję,że tryb sieciowy w innych grach funkcjonuje dobrze?Masz jakąś jeszcze produkcję od EA?Spróbuj czy też będziesz miał problemy.Ja tak miałem parokrotnie na PS3,ale te dolegliwości ustępowały po góra kilku h.Załóż nowe konto na XO i na nim zobacz jak to będzie wyglądało.

 

BTW:Grałem z typkiem ostatnio,jego zawodnik dostał red card i nie zszedł z boiska tylko grał xD. Nawet w grach można przekupić sędziego.

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

Wnioskuję,że tryb sieciowy w innych grach funkcjonuje dobrze?Masz jakąś jeszcze produkcję od EA?Spróbuj czy też będziesz miał problemy.Ja tak miałem parokrotnie na PS3,ale te dolegliwości ustępowały po góra kilku h.Załóż nowe konto na XO i na nim zobacz jak to będzie wyglądało.

 

BTW:Grałem z typkiem ostatnio,jego zawodnik dostał red card i nie zszedł z boiska tylko grał xD. Nawet w grach można przekupić sędziego.

 

Nie mam innej gry EA. Czasem udawało mi się zalogować jesli ktoś mnie zapraszał do gry. A tak to nigdy mi się nie udaje od 4 dni :/

 

@edit

rozwiązałem problem. należy wylogować się z konta live i zmienić w xboxie datę np. o rok do tyłu. Dziwne, ale działa.

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...