Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za szybką odpowiedź. Ustawiony wysoko presing mówisz, w sumie to logiczne. Dziwi mnie, że to działa aż w takim stopniu, przez cały mecz.

Jeszcze jedno: gram Argentyną, jednak jej skład wyjściowy to jakiś kosmos, nie wiem kto go ustalał (Aguero, Samuel itd. na ławce).

W związku z tym przed meczem muszę dokonywać szeregu zmian, co jest dość denerwujące. Jest jakiś patent na to?

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Tworzysz wlasny sklad i go zapisujesz. Konsola domyslnie go bedzie wybierac, no chyba ze akurat w realu bedzie kontuzja i online Ci wykluczy danego zawodnika podmieniajac najlepszym z reszty.

 

 

Przecież to tak nie działa. Mam zapisany, powiedzmy skład Chelsea. Grając z konsolą oczywiście działa ale online musze manualnie dokonywac zmian co wkurza trochę. CMówisz o online czy offline?

 

jesli miałeś na myśli trybb sieciowy to poradź mi co zrobić...

Odnośnik do komentarza

na mecz online mozna sobie przygotowac wczesniej ustawiena formacji i ustawienia taktyczne, niestety nie da sie ustawic i zapisac skladu, wykonawcow roznych , wolnych, kapitana, itd., przed meczem rankingowym trzeba to ustawiac od zera, uwzgledniajac graczy na lawce rezerwowych (nie wszyscy z szerokiego skladu sa dostepni juz w meczu), ja grajac Milanem, musze wykonac 150 roznych roszad zanim rozpoczne mecz tak jak chce wiec ostatnio gram losowymi ekipami i nic nie przestawiam bo mnie zaczelo to w(pipi)iac, dziwna sprawa, taka fajna gra, tyle ma dopracowanych rzeczy a o takiej oczywistej sprawie zapomnieli, tez brakuje mi mozliwosci zapisania i zmiany w czasie meczu formacji, np. zwiekszenie liczby napastnikow czy obroncow, zmiana roli zawodnika na bardziej defensywna lub ofensywna itd. itp., nie sa to jakies ogromne wady ale jednak powinno byc to zrobione lepiej

 

szukam ludzi do rozegrania ligii, jeszcze z tej opcji nie korzystalem wiec na razie chcialbym zobaczyc jakie w ogole sa mozliwosci, ktos chetny? jakby zebralo sie kilka osob to moge cos takiego stworzyc, gram na PS3 jakby co, albo druzyny dowolne, czyli pewnie barce reale itd, ewentualnie moze liga druzynami jednogwiazdkowymi...

Odnośnik do komentarza

jest to wkur.wiające bo dzięki temu, że przed każdym meczem online trzeba mieszać w ustawieniach...gry online są spłycone taktycznie!

 

 

A to dlatego, że np mi (i pewnie wielu innym) nie chce się bawić za każdym razem w rozszady składowe. Często wybieram np Arsenal i gram deflautowym składem, choć kilka korekt by się przydało. O tym, że nie możemy ustawić indywidualnego krycia nie wspominam.

Odnośnik do komentarza

Spotkał się ktoś z problemem, że w momencie podłączenia drugiego pada i próbie gry we dwóch gra łapie zwiechę ? Jeśli jest jeden podłączony to wszystko działa, jednak gdy włączone są dwa, to gra w momencie użycia drugiego pada zawiesza się :/ Inne gry działają normalnie, dodam że stało się to niejako z d*py, wczoraj jeszcze normalnie wszystko działało a dziś zonk...

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

Spotkał się ktoś z problemem, że w momencie podłączenia drugiego pada i próbie gry we dwóch gra łapie zwiechę ? Jeśli jest jeden podłączony to wszystko działa, jednak gdy włączone są dwa, to gra w momencie użycia drugiego pada zawiesza się :/ Inne gry działają normalnie, dodam że stało się to niejako z d*py, wczoraj jeszcze normalnie wszystko działało a dziś zonk...

 

Wy(pipi) sejwa i zrób nowego. Na pewno pomoże

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

sorry za double posta, ale dawno nikt nie pisał to może rozruszam temat

 

miał ktoś takiego glitcha w menedżerze?

 

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu dostałem taki oto prezent :

zala.jpg

 

Nie moge przez to kupic zadnego zawodnika, a myslalem ze usuneli takie bledy w patchu. :/

I sejw w pisdu.

Odnośnik do komentarza

Spotkał się ktoś z problemem, że w momencie podłączenia drugiego pada i próbie gry we dwóch gra łapie zwiechę ? Jeśli jest jeden podłączony to wszystko działa, jednak gdy włączone są dwa, to gra w momencie użycia drugiego pada zawiesza się :/ Inne gry działają normalnie, dodam że stało się to niejako z d*py, wczoraj jeszcze normalnie wszystko działało a dziś zonk...

 

Wy(pipi) sejwa i zrób nowego. Na pewno pomoże

 

 

No wlasnie od 2 dni mam taki sam problem u mnie w fifce 10 na X360.... Zawsze wszystko smigalo pieknie. Wczoraj chce pograc sobie z bratem na 2, odpalam mecz, dariusz zaczyna zapowiedz i zwiecha... Jak gram sam wszystko jest ok. Raczej nie jest to wina plyty, bo gre mam zgrana na dysk, a problem wystapil z dnia na dzien. Dziwna sprawa:/

Edytowane przez bartle
Odnośnik do komentarza

sorry za double posta, ale dawno nikt nie pisał to może rozruszam temat

 

miał ktoś takiego glitcha w menedżerze?

 

Nie moge przez to kupic zadnego zawodnika, a myslalem ze usuneli takie bledy w patchu. :/

I sejw w pisdu.

 

Ja też tak miałem. Najlepszy sposób na takie zwałki to wyłączyć autosave i grać na dwóch save'ach (zapisywać na zmianę). Jak wczytałem poprzedni stan do za drugim razem ten błąd już nie wyskoczył.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...