Skocz do zawartości

Aliens vs Predator


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

Deathmatch w tej grze nie ma racji bytu. Chaos i rzeznia jednym slowem... ale w sumie to deathmatch- czego sie spodziewac po tym trybie rozgrywki. Kill or be killled. :)... Marines nie polecam grac, biegajace mieso armatnie. Alien i Predator rzadza rzecz jasna.. Czekam na singla, mam nadzieje ze bedzie klimatyczny. Narazie demo oceniam na 7/10. Ale jak wspomnialem wczensije, Rebellion zaoferowalo nam tylko opcje Deathmatch. Najgorszy z mozliwych trybow. Ta gra przekona jedynie fanow Predzia i Obecego. Ja nim jestem, i kupie gre. :)

Odnośnik do komentarza

uff mnie się udało zagrać kilka meczów więc:

 

minusy:

- albo skopany matchmaking albo tak mało osób gra że nie może znaleźć tych 8 ale w to nie wierze :)

- sterowanie typowo komputerowy - sztywne i nawet na max czułości jakoś dziwnie i wolno, trzeba sie przyzwyczaić

- mapa faktycznie przypomina mi czasy alien resurection - dodali połysku i tyle, jakas taka kwadratowa, jakby w kartownie :) (wrażenie jakby gra w stylu pierwszego dooma hehe)

- trzeba zbierac broń podczas meczu - wolałbym uzbrojenie od początku

 

 

plusy:

- klimat... to jest to

- każda postać to inny styl walki i nawet marins można dobrze grac tylko w tym przypadku trzeba mieć refleks i dobrze celować, predo to skradanka i alien to nie wiem bo nie grałem, nie zamierzam (tylko w singlu) - nigdy mi się nie podobał pomysł z grywalna postacią aliena.

- udźwiękowienie przepiękne

- trafiłem na mecz gdzie większość miała hs i jest pod wrażeniem jakości rozmów, czyto wyraźnie, bez szumów

- graficznie może być, nie jest źle.

 

Gra bardzo dobra dla mnie jako fana A i P. Jeśli Ktoś szuka zwykłej szczelanki online to nie tutaj ale dla fana obowiązek ;)

 

Niestety nie udane to demo bo najgorszy tryb, w deathmatchu zawsze jest chaos, w każdej grze - być może dlatego wybrali dm abyśmy mieli szanse pograć każda klasą. Dodatkowo nie działający matchmaking - niesłusznie może zrazić do gry.

 

Dodam że pograłem troszkę w AvP i w B:BC2 i większą frajde miałem przy AvP... tak tak, nie zwariowałem hehe ;)

Fulla kupuje.

 

ps. tutaj akurat pasowałoby jakby predo miał tactical nuke po 25kilstreak albo raczej deathstreak ;P

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

wyszukiwarka w chwili obecnej nie działa ale wspólnymi siłami z ludźmi z friendlisty udało się nam stworzyć lobby z 8 kumplami i zagraliśmy....

 

co za gó.wno!! sterowanie z dupy, grafika fatalna a mapka to kpina-kwadratowe korytarzyki bez detali jak z czasów pierwszego AvsP na pc...

 

Zgadzam się w 100% ! Ta mapa to przykład jak się dziś nie powinno map robić hehe. Puste, proste pomieszczenia, bez jakichkolwiek zakamarków które by pozwalały na jakiekolwiek bardziej taktyczne podejscie do gry. Pare skrzyń to w 2010 roku "trochę" za mało... Animacja marines i predatorów to chyba zywcem z oryginalnych AvP wzięta, jedynie obcy fajnie sie wije ale i to też bez jakiegos szału. Ogólne wrażenie jest takie jakby nas cofnięto o 15 lat wstecz na uwczesne PC-ty.

 

 

@LiSoQuan

 

Też jestem fanem AvP ale osobiście jakoś tego klimatu nie czuję, no może w wypadku predatorka jest troche lepiej ale to za sprawą jego trybów wizyjnych.

 

 

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj zmienili zasady i nie trzeba mieć już tych 8 graczy do grania tylko minimum 2 na jeden mecz co za tym idzie łatwiej zagrać a jak już się znajdzie kumpli to bez problemu gralismy w 4. I jest coraz lepiej. Zabawa jest przednia, fakt beznadziejny tryb ale i tak jest fajnie wiec co dopiero jak bedziemy mieć team daethmatch itd. Sterowanie na początku sztywne teraz juz ok, szybko się przestawiłem z COD i jest dobrze, łatwo sie steruje. Strony są naprawdę zrównoważone i nawet marines ma duże szanse w walce z alienami i predo jeśli wiesz jak masz nim walczyć. Polecam.. niech tylko naprawią ten matchmaking do premiery kule.

Odnośnik do komentarza

....Nie jest zle, wazne ze klimat trzyma i kazda postac ma inny charakter. Co do grafy moze fajerwerkow brak, mam nadzieje ze inne plansze prezentowac beda sie lepiej.

Pamietam swego czasu na PSX pierwszy fpp o ALIEN na te konsole(wylecial mi tytul)-- slogan reklamowy w zachodniej gazetce miał mocny:

 

The Bitch is on Playstation and she do'snt feel like playing....

Odnośnik do komentarza

No wlasnie, niby wszystko ok, ale za produkcja gry stoi Rebelion, ktore wczesniej tworzylo same syfiarstwa. Pierwsza ocena 5.75/10 od gameinformera tez daje wiele do myslenia. Osobiscie wisi mi AvP, ale moj ojciec strasznie podjaral sie na ta gierke. Czekam wiec na kolejne oceny dla gry z nadzieja, ze srednia oscyluowac bedzie w granicach 80%.

Odnośnik do komentarza

Kampania na kolana nie rzuca, ale fani A/P będą zadowoleni...

 

Ja jestem fanem AvP, i po dluzszej sesji z demem jestem bardzo niezadowolony. Niby to multi, ale daje jakis tam obraz singla. Przed demkiem AvP3 znajdowalo sie na 2 pozycji, na liscie moich zakupow. Teraz spadlo pare oczek w dol. Wole zainwestowac w GoW3 czy Heavy Rain (specjalnie nie napalalem sie na te produkcje). Totalnie nie rozumiem polityki Rebellion. Jak mozna isc na wojne ze scyzorykiem? Przeciez demo ma byc ta przyneta, ktora skusi gracza, a zamiast tego haczyk wbija nam sie w podniebienie. Ja rozumiem, ze beta, ze to niedopracowany produkt itd, idt... ale mnie to nie przekonuje, widzialy galy w co graly. <_<

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem waszych opinii. Demo jest na swój sposób fajne. Wystarczy że macie z kim grać (wbijać się do znajomych najlepiej). Zbalansowanie jednostek świetne, choć i tak Predatorem najłatwiej. Najsłabsza broń to zdecydowanie miotacz ognia. Grafika jest w porządku, ale skoro to stara wersja dema, to może być tylko lepiej. Tak ogólnie dali słaby tryb, choć klimat czuć szczególnie gdy gra się marines i predatorem, ten strach itp. Jest bardzo ok. Głównie czekam na tryb Survivor ala L4D :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...