Skocz do zawartości

Aliens vs Predator


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególnie, że jak obejrzysz gameplay to widać znaczną różnorodność tej brutalności. Aż jeden, w kółko powtarzający się, motyw - wyrywanie głowy z kręgosłupem.

ja widziałem 3 rózne wykonczenia. Wyrwanie kręgosłupa, nabicie na ostrza od tyłu i wyrwanie czegos z gardła tez od tyłu. Racja jednak mogło by ich byc jeszcze wiecej ^^

 

Do celu prowadzi chyba tylko jedna droga i jeśli to prawda to martwi mnie taka liniowośc. Przydałyby sie jakies rozgałęzienia.

 

Przyznam że z dużą chęcią zagrałbym w tę grę, mimo że to AvsP a nie samo Aliens :) (predalien o matko -_-", jeszcze brakuje humanalien i predalien do zespołu)

 

dobrze słyszałem że gra bedzie na PS3 i PC? W takim razie na X-a tez wyjdzie po pewnym czasie, może z jakimis dodatkami. Choć te fajnie by bylo ściagac z sieci.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
(predalien o matko -_-", jeszcze brakuje humanalien i predalien do zespołu)

 

"HumanAlien" to zwykły obcy...

 

dobrze słyszałem że gra bedzie na PS3 i PC? W takim razie na X-a tez wyjdzie po pewnym czasie, może z jakimis dodatkami. Choć te fajnie by bylo ściagac z sieci.

 

Według zapowiedzi ma wyjść od razu na te 3 platformy...

 

Co do tego wyrywania kręgosłupa to ciekawi mnie jakim cudem Predator to robi pociągnięciem głowy do góry, ale to tylko gra co jak co...

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
"HumanAlien" to zwykły obcy...

Hahahah :D. Prawda jest taka że z tym jest różnie.

Generalnie tak, ale z wielu organizmów powstają alieny jakie my "znamy" (dowodem był np 8 Pasażer Nastromo albo Alien 3 gdzie obcy były z psów) więc także jedynym tu dziwolągiem jest predalien (wtf?, ale hardkor dziadyga trza przyznać :P).

 

W ogóle to zabawne że Rebelion robiąc zapowiedzi tej gry pokazuje tak naprawdę nic, zupełnie NIC nowego i innowacyjnego, tylko garść nowych mniejszych/większych rozwiązań które jednak nie wpływają na sam przebieg (znanego nam już) schematu tej serii.

Oczywiście nie sugeruje że jest schematyczna (broń Bożę !!) ^^.

I oby nie z(pipi)ali obcych !!!!! :/.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Obcy który się "urodzi" z jednego gatunku np. z człowieka wyglądają tak samo. Ten z pierwszej części filmu w porównaniu z tymi z drugiej różnił się dlatego, ponieważ film inaczej robiono i nie ma to znaczenia. W Alien 3 obcy był z psa i wyglądał inaczej. Tak samo obcy, który wylęgnie się z Predatora wygląda inaczej. A dorobili mu w nazwie "Pred" by tylko podkreślić rodzaj. Nie ma tu mowy o żadnej mutacji bo takie określenia idzie spotkać. Sam PredAlien pewnie jest potężniejszy od obcych z ludzi czy z psów, gdyż sama rasa Predatorów ma silniejszy organizm od człowieka.

Odnośnik do komentarza

To prawda różnili się, jednak sam przyznasz że ich wygląd był między sobą mocno zbliżony w porównaniu do Predo-cośtam ;).

Róznicę między Predalienem a jakimkolwiek Alienem ("teorytycznie" z czego by nie wyszedł) widać gołym okiem (w budowie).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ten z pierwszej części różnił się z tymi z drugiej, ale tylko w filmie bo użyto innej technologii przy produkcji filmów, Teoretycznie wyglądają tak samo... Ten z Predatora różni się bo hodował się w organiźmie innej rasy czyli Predatorów, która dodatkowo nie ma nic wspólnego z organizmami żyjącymi na Ziemi. Bardziej z niego chcieli też zrobić sub bossa i stąd zapewne dodali mu wiele ulepszeń, trochę przesadzając przy okazji.

 

Chciałbym aby w AVP 3 pojawiła się PredQueen, czyli królowa, która wylęgnie się z Predatora. Walczyć z nią mogliśmy jedynie w AVP: Extinction na PS2 i Xboxa.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Skoro królowa może "urodzić" się w człowieku (to jest zresztą chyba specjalne jajo składane przez twarzołapa) to równie dobrze jest to możliwe w przypadku PredAliena. PredQueen pojawiła się we wspomnianym przeze mnie AVP Extinction w ostatnim etapie Predatorów.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
W ogóle to zabawne że Rebelion robiąc zapowiedzi tej gry pokazuje tak naprawdę nic, zupełnie NIC nowego i innowacyjnego, tylko garść nowych mniejszych/większych rozwiązań które jednak nie wpływają na sam przebieg (znanego nam już) schematu tej serii.

Oczywiście nie sugeruje że jest schematyczna (broń Bożę !!) ^^.

I oby nie z(pipi)ali obcych !!!!! :/ .

 

Patrzac na gre roku 2008, czyli GTA4, za bardzo nie widze roznicy w rozgrywce, jaka mielismy w trzech poprzednich czesciach. Nie widzialem w tej grze zadnej innowacji, ale nie zmienia to faktu, ze tytul byl/jest strasznie miodny. I mam nadzieje, ze bedzie tak w przypadku nowego dziela Rebellion. AvP w stosunku do poprzednich czesci nie wnosi moze rewolucjnych zmian, ale wiele fajnych nowych patentow- trofe z ludzkich glow (animacje), ulepszone tryby widzenia (bardzo klimatyczne). dlugie skoki etc. Zreszta widzielismy dopiero maly fragment ukladanki, przeciez mamy jeszcze marines i aliena. Licze przede wszystki na mocarny klimat, jaki byl w dwojce.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Yyyy Zdajesz sobie sprawę może do czego mniej więcej piję ?

GTA IV fakt większych zmian nie wnosi, ale jest freeroam'owy !! i temu gatunkowi to starczy w zupełności, to nowa świeżość dla serii.

A AVP ? - nadal ciasne korytarze predatorem <_<, rozumiem że seria od zawsze była liniowa i to wymów dla wszystkich 3 ras (poniekąd zrozumiałe to dla marine czy alien) ale predator to inna bajka.

Cóż chyba po prostu to nie "ta" gra ;) (jakby Concrete Jungle albo AVP:R były dobrymi przykładami mistrzowskich gier o Predziu :P).

Mam nadzieje że Rebellion nie będzie tak zapatrzone w predzia, tylko tyle sobie i wam życzę :(.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dżungla aż się prosi o otwarte tereny. Jeżeli grając Predatorem cała ta lokacja to będzie jedna ścieżka jak widać na trailerze to trochę z(pipi)ią. Szukanie ludzi za pomocą specjalnych trybów widzenia, szukanie odpowiednich miejsc do zasadzenia pułapki itd... to wszystko da się porządnie rozbudować i szkoda by to zmarnowali, ale poczekajmy do szerszych prezentacji bo nie wiadomo jak tak naprawdę poszczególne lokacje będą się prezentować.

Odnośnik do komentarza

No dobrrra ale w A3 to bylo jeszcze jakos uzasadnione (a tu i tak zreszta widze normalne ksenomorfy !), przeciez Predator jawi sie tu po raz kolejny jako niepokonany niszczyciel wszystkiego, nie mam pojecia jakie szanse ma obcy w starciu z nim, tym bardziej czlowiek (nie patrzac na filmy) <_<.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://www.gametrailers.com/video/marines-...aliens-vs/53511

 

Najnowszy Marine trailer. Trzeba śmiało przyznać, że Rebelion dba o jakość projektu. Klimat i muzyka charakterystyczna dla tego uniwersum stoi tutaj na mistrzowskim poziomie. Widać, że zaprezentowane sekcje gry będą utrzymane w konwencji horroru si-fi na co szczerze liczę już od czasu PSX'owego Alien Ressurection. Polecam obejrzeć rzeczony materiał, bo jest naprawdę bardzo obiecujący.

Odnośnik do komentarza

Spodobal mi sie motyw, jak marinies po wystrzeleniu pocisku z granatnika pada na ziemi, bo ten eksplodowal zbyt blisko niego. Maly smaczek, ale dla mnie rewelacyjny! Nawet niesamowity KZ2, nie ma czegosc takiego :) ... Strasznie nie podoba mi sie odglos wystrzeliwanych pociskow z karabinu maszynowego. Niby to znak rozpoznawczy univerusm AvP, ale brzmi to LIPNIE. Lubie gdy czuje, ze w lapie mam pradwziwa bron, wypluwajaca prawdziwe naboje. A tak, to mam wrazenie, ze strzelam "niczym"- jak w seri HALO (dlatego miedzy innymi nie jestem fanem tej serii). Mimo wszystko czekam z niecirepliwoscia na ta gre. To bedzie cichy HIT, pod warunkiem ze jestes fanem serii.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Propo dzwieku karabinu zgodze sie tyle ze jest zbyt "slabej jakosci" (!!) i troche zbyt cichy, a tak to istnieje nawet idealna rekontrukcja tej broni - ktora strzela prawdziwa amunicja i przy tym wydaje TE dzwieki (zadne plastikowe (pipi), made by Halo fan's !). Kiedys widzialem taki filmik na youtubie - jak go znajde to dorzuce.

Odnośnik do komentarza

Pewnie będzie tak po 6 godzin dla każdej z frakcji, albo dla jednej będzie dłużej a dla innej krócej. Ciekawi mnie czy każda z ras podczas swojego toku rozgrywki będzie miała takie same miejscówki jak każda inna oczywiście poruszając się innym systemem (Predzio skacze pod drzewach, Marine podąża normalnie a Obcy jakimiś szybami, tunelami czy po skałach).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...