Skocz do zawartości

Aliens vs Predator


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

jako wielki fan tego uniwersum jestem wniebowzięty.Za tego AvsP odpowiada Rebelion czyli twórcy pierwszego AvsP na pc.Choć dwójka całościowo była lepsza to jednak jedynka była o wiele straszniejsza i bardziej odpowiadał mi jej klimat(no i była bardzo bardzo trudna :P).

 

pierwsze skany http://www.neogo.pl/newsy/16131

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jeśli ta część będzie tak samo dobra jak AvP2 to kupuję grę w ciemno. Dwójeczka należy do jednych z moich ulubionych tytułów z peceta i ciągle miałem nadzieję, że kiedyś jeszcze zrobią jakąś odsłonę na nowym silniku. A tu proszę, nie pozostaje mi nic jak tylko czekać na więcej zdjęć i jakiś filmik z gameplay'u ^_^

Odnośnik do komentarza

Mnie tam wkurza że praktycznie zero informacji o Colonial Marines, oczywiście na new AVP czekam bardziej ;).

Osobiście marzyłoby mi się by nad grą siedzieli zarówno Rebelion jak i Monolith - koncepcje obu firm na pewno stworzyłyby grę arcygenialną, jednak niemniej wierzę w same siły Rebelion - robili jedynkę, była hardcorowa jak chleb babuni.

Za to Monolith nie tylko idealnie zbalansował całość w dwójce, stworzył jedną z najbardziej klimatycznych i grywalnych kampanii single, to jeszcze to multi........ M-O-C !! O_O .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szczerze mam pewne obawy ... Rebellion jest troche nie przy zmyslach, w koncu robi tez Rogue Warrior - gre w ktorej bohaterem jest niejaki Dick Marcinko, w multi beda tam takie zabawy jak "Dick skin" czy "play with dick" :lol:.

Poza tym egzekucje nozem (m'in prosto w dicka !) czy rozne wyrazu ze slowem fuck (lacznie z "fuck me !").

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Filmik krótki, ale coś tam pokazano. Z gameplay'u AvP 3 przypomina swojego poprzednika, to dobrze, a czy faktycznie tak będzie w finalnym produkcie to się okaże. Bo z tak krótkiego filmiku wiele nie można wywnioskować. Czekam na więcej, ale już teraz ten tytuł wskakuje na moją listę "must have" ^_^

Odnośnik do komentarza

To że było w MK nie znaczy że w takiej jakości, jak znasz lepsze motywy wykończenia napisz maila do Rebellion, z pewnością cię wysłuchają :>(tak w ogóle Predator umiał to od zawsze).

W końcu ta firma robi też grę w której głównym bohaterem jest ... Dick ... Marcinko ...

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Wooow! Najlepsza gra na E3, w moim osobistym rankingu. :) Moje oczekiwania zostaly spelnione, mimo ze troche mam pare zastrzezen jesli chodzi o zaprezentowane demo. Oczekiwalem dzungli, cos a'la filmowy Predator, jak w Crysisie. Mamy tradycyjnie waski korytarz, po ktorym Predator wykonuje potezne skoki na skarpy, wzniesienia, odgalezienia drzew etc. A liczylem na umiejetnosc wdrapywania sie, i przeskakiwania z drzewa na drzewo (zabraklo mocy obliczeniowej, czy co). No coz, trudno sie mowi. Nie wiem ilu marines stanie na drodze Predatora, ale zdobede wszystkie "glowki z kregoslupem". AvP 3 rules! :0

Odnośnik do komentarza

Dżungla jest niesamowita - ściana z lewej, ściana z prawej i 2 drzewa po środku, między którymi bez celu chodzi kilku żołnierzy. Twoje zadanie - wiadomo: idź przed siebie. Widać że twórcom od czasu avp2 nowe pomysły aż wylewają się z głów.

Jeśli predator dostał możliwość precyzyjnego skoku to obcy tym bardziej powinien taką posiadać. Ciekawe czy skakanie obcym dalej będzie się odbywało na zasadzie strzału z katapulty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...