Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czasami są pokazane w prostokątnej ramce na górze jak naciśniesz (A) gdy przechodzisz do ikony danego thema ale nie zawsze to widać np widać to przy themach w GoW 2 lub Halo Wars i akurat takiego thema wybrałem i jeszcze chyba widać przy RE5 z tego co pamiętam,niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

 

Odnośnik do komentarza

Z Halo Wars jest jasny theme w nocy jak wchodzisz do interfejsu w X do wali po oczach, ja bardziej wole ciemniejsze,bo wtedy tak w nocy nie wali po gałach:D , mam thema ze SFIV który jest ciemnym themem był pierwszy jaki wypuścili.Strasznie jasny jest też theme z Fable2 tylko nie Albion tylko z tego dodatku nie pamiętam jak się nazywa ale wali tak jak by mi ktoś żarówką po oczach świecił.

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza
No mi też z dupy się ściąga to demko GH: Metallica i ostatnio mam zamiast 6mb to pokazuje mi 2mb i rzeczywiście taki transfer jest. Mam neo.

 

U mnie też słabo z prędkością...tak coś nagle się sypnęło. Jak wcześniej szło na pełnej prędkości łącza tak teraz jest tragedia. Jedno demo zasysam kilkanaście godzin. Nie wiem czego to wina bo wszysttkie porty w routerze mam otwarte i nic go nie blokuje. Mam neo 6mbit. Aż się boję kupić zdapkę z punktami że nie będe mół spokojnie zasysać dodatków...

Edytowane przez kiender
Odnośnik do komentarza

Wyparował mnie dodatek do Mass Effect, a właściwie moje do niego prawo.

 

Skasowałem go kilka miesięcy temu, teraz chciałem ściągnąć ponownie i... płacić mi każą. Sprawdziłem historię zakupów (www.marketplace.xbox.com) i nie ma BDtS! Przenosiłem co prawda licencje na nową konsolę (za pomocą serwisu www M$), ale wszystkie inne zakupy są na miejscu. Na pewno mi się nie śniło przechodzenie tego dodatku, mam nawet aczika.

 

Ktoś miał podobnie? Help?

Odnośnik do komentarza

Da się. Czasem pisze co i jak (ale tylko wtedy gdy nie jest Open), a czasem nie (nawet przy Moderate) .

Natomiast 100% pewną metodą jest się zalogować i sprawdzić w opcjach (bodajże system, koło wersji dasha) IP:port, np.83.31.47.82:3074. Jeśli jest 3074 to NAT jest Open (jeśli nie to kicha). Po prostu wtedy wiemy, że komunikacja idzie na prawidłowym porcie (3074 UDP).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...