Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

witam również mam problem z logowaniem. od kiedy założyłem konto (jakoś 3 miesiące temu) udało mi się zalogować tylko raz wczoraj. później chciałem zmienić nick, ale wogóle nie chciał sie zmienić, pomyślałem, że może trzeba sie wylogować i zalogować jeszcze raz. niestety od wczoraj znów nie moge zalogować (próbowałem na 3 komputerach i telefonie). mógłby ktoś pomóc bo naprawde wku@wia to strasznie :)

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news-30127-pamietacie_kunio_kuna_na_pegasusa__bedzie_remake_na_ps3_.html#c758564

 

Po panu Gruszczyku teraz Ty Roger bawisz się w newsy rodem z onetu? Dajecie w tytule kunio kun i obrazek z Goal 3 a potem piszesz, że to nie Goal 3 będzie reedytowane. Sugerujesz wyraźnie samym tytułem newsa i (pipi)ym screenem, żeby potem ludziom obwieścić, że to jednak nie o to chodzi. Weź się zastanów co wypisujesz bo mam wrażenie jakbym czytał onet :/ Poza tym to nie pierwszy news w tym stylu na ppe, byle by ludzie kliknęli widząc kultową grę i się podjarali wejściu.
 

Dla mnie jest to totalnie po(pipi)ane tworzenie takich newsów. To tak jakby dać w tytule, że gra z serii Final Fantasy będzie reedytowana, dać screena z fajnala 7 a potem w newsie obwieścić, że to nie siódemka będzie odnowiona tylko FF13. No ja (pipi)e.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://www.ppe.pl/news-30708-red_dead_redemption_trafi_na_playstation_4__xboksa_one_i_pc__.html

 

Serio kolejny news z portalu z dupy,ktory jest znany z pisania glupot.Spodziewal bym sie takich akcji po stazyscie ale zeby z-ca red. nacz. takie news wrzucal? Ale w sumie gimbaza sie pewnie podnieca takimi ''newsami'' i kasa za reklamy wpada.

 

Taka rada dla z-ca red. nacz jezeli cos nie jest na polygon albo na Gameinformer to jest to malo wiarygodne info.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Perez to tylko potwierdza to co napisalem,macie w (pipi)e co wrzucacie byle by gimbaza wchodzila i kilkala,a kasa za reklamy wpadala.

 

To sobie wykombinowałeś interpretację :)

 

Wrzucamy takie newsy świadomie i nie jest to żadna nowość. Plotki wielokrotnie okazywały się potem prawdą, choćby te spekulacje o GTA V na PS4. Gdybyśmy jedynie nastawiali się na kliki, to są lepsze treści (i zdjęcia) niż spekulowanie o RDR. Co nie zmienia faktu, że jak napisałem wyżej - nie dążymy do bycia świętszymi od papieża: bywają poważniejsze teksty, newsy z cyklu "informacja prasowa", ale i lżejsze tematy czy nawet plotki. 

 

PS Kasa z reklam nie wpada za to, że ktoś wejdzie w newsa... 

Odnośnik do komentarza

Niby rzecz oczywista, a wydaaje się że i tak trzeba to tłumaczyć.

Wiadomo po co są takie klikfejki, sexy fotki, głupawe porównania i rankingi. inteligentne artykuły nigdy nie zdobędą tej samej popularności kliknięć. Nikt z nas nie płaci z korzystanie forum, więc i niech nikt nie spodziewa się drugiego Edge. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.ppe.pl/news-30940-_driveclub_otrzyma_zmienne_warunki_pogodowe_juz_w_dniu_premiery.html

 

Użytkownicy zwracali uwagę na facebooku i w komentarezach na ppe.pl, a mimo to ten news nadal wisi i ciągle wprowadza w błąd. Autor tego newsa źle przetłumaczył tekst w źródle. Zmienne warunki pogodowe nie pojawią się w dniu premiery, tylko informacje o nich.

 

 

Rustchynsky also promised that details on the patch which will add weather to the game will be provided at launch.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...