Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Chciałbym sie dostać do pchliego targu z zamiarem kupna gier, tylko żąda hasło. Jakie?? :)

 

Po pierwsze nie ten dział/temat :P

Po drugie ja tam nic nie mam takiego :P

Po trzecie pewnie to działa na zasadzie masz "nowe konto" i nie możesz tam wejść. Słyszałem że musisz mieć 10 postów - pewności nie mam spytaj admina.

Po piąte nie dziw się że tak jest ludzie nie chcą ryzykować handlu z kimś nowym, wiadomo istnieje większe ryzyko że coś pójdzie nie tak niż w przypadku gdy starzy userzy sobie handlują. Siedzą tu razem i się już trochę znają, ufają sobie.

 

po szóste nie było po czwarte wiem, i nie uważam się za starego usera :P

 

Ja tylko raz coś tu sprzedałem, i nie miałem żadnego hasła, hej :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Do stylu pisania Rogera nic nie mam, bo to obecnie najwyższa półka w PE, ale według mnie chłop nie nadaje się na redaktora naczelnego.

 

Onetowe tytuły newsów, bezpłciowi praktykanci, którzy nie potrafią skleić jednego zdania bez zrobienia błędu i wszechobecna gimbaza w komentarzach - tak teraz wygląda PPE. Ale ruch na stronie coraz większy, a przecież to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

Do stylu pisania Rogera nic nie mam, bo to obecnie najwyższa półka w PE, ale według mnie chłop nie nadaje się na redaktora naczelnego.

 

Onetowe tytuły newsów, bezpłciowi praktykanci, którzy nie potrafią skleić jednego zdania bez zrobienia błędu i wszechobecna gimbaza w komentarzach - tak teraz wygląda PPE. Ale ruch na stronie coraz większy, a przecież to jest najważniejsze.

 

A jakie w Twoim mniemaniu powinien mieć cechy naczelny portalu internetowego? Tu uwaga - weź poprawkę na budżet strony i np. pewne wymogi stawiane przed takim naczelnym (bo to nie jest jego domowy blog, gdzie sobie pisze co chce i kiedy chce). A, no i jeszcze istotne - poprawka także na branżę, w jakiej portal działa. Plus otoczenie - kto będzie Twoim potencjalnym odbiorcą, jak może taki portal zarabiać etc. Bo to się super pisze - "łeee, onetowe tytuły, kiedyś to było poważniej" itd. Tylko że kiedyś, to portal był "doklejony" do pisma (i od niego uzależniony), a dzisiaj działa samodzielnie, przyciąga coraz więcej osób, zdobywa coraz lepszą pozycję w branży. A to wszystko w bardzo dużej mierze właśnie dzięki Rogerowi.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam obu :) Zatem pozostaje cierpliwie czekać i przekopywać pchli targ w poszukiwaniu kolekcjonerek...

 

 

Swoją drogą jeszcze taki jeden babol rzucił mi się w oczy:

 

Napis "Mój pokój gracza" ma za wysoki z-index, co ładnie pokazuje screen

 

lRSYU12.jpglFcvJX3.jpg

 

 

 

wystarczy w pliku CSS poprawić te linie:

 

 

 

 

media="screen"

 

 

 

.box2 h4, .box2 h4 span a {


  1. color: #101010 !important;
  2. font-size: 18px;
  3. position: relative;
  4. z-index: 101; // tu zmienić na AUTO

}

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...