Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie obiecany tekst ze Ścierą? Od 14 września minęło już trochę więcej niż tydzień.

 

 


Ostatnio miałem okazję wymienić kilka maili ze Ścierą. Szykuję większy tekst, który powinien pojawić się na stronie w przyszłym tygodniu. Będzie trochę wspominek i nostalgii, bo były redaktor naczelny PSX Extreme nie gra już praktycznie w ogóle w nowe gry poświęcając teraz swoje życie nieco innym pasjom. Cóż należy mu się - za te wszystkie nieprzespane noce przez prawie 15-lat składania pisma :) 

 

http://www.ppe.pl/publicystyka-1179-hyde_park__wymien_pieciu_ulubionych__grywalnych__bohaterow_w_grach_wideo.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Proponuje zmianę nazwy na fundacja PSX extreme, dbacie  o to by niepełnosprawni również mogli recenzowac gry, pije do 10/10 dla dead space'a.

 

Jakiś numer konta do następnego pita? 1% a  pomożemy tylu Gruszczykom i innym!!!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zamknijcie dział wydarzenia/eventy bo jest w nim za pusto. Wojtek G. dodaje info o eventach w newsach. Co miesiąc Daaku wrzuci tam też info o Pogradajmy, ale te też się pojawia w newsach, więc po co to... Dział leży i kwiczy, ja pamiętam jak ja szukałem kiedyś co tydzień można było coś nowego znaleźć, bo takich eventów jest masa, tylko nikomu się nie chce dodawać (no poza wojtkiem).

 

ps, jeśli pan perez odpisze na ten wpis, ja uznam że nikt nie odpisał. I będę nadal oczekiwał odpowiedzi, na temat zamknięcia tego działu na ppe.

Odnośnik do komentarza

Raz, raz, test niewidzialności. 

 

[odpowiedzieć dla Sephrio]: Obawiam się, że jeśli ja jestem niewidzialny, to raczej długo poczekasz na odpowiedź od kogoś innego, gdyż akurat pytasz o kwestie, które podlegają mi. 

 

[odpowiedź dla zainteresowanych tematem]: W PPE 3.0 dział na pewno zniknie z głównego menu. Zobaczymy, czy i ewentualnie w jakiej formie pozostanie na portalu. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

GN na razie zawieszony. Piotrek wspominał o tym w ostatnim odcinku - nowy rok, nowe obowiązki i niestety brak czasu na GN. Rozglądamy się za następcą, ale co i kiedy uda się ogarnąć - brak konkretów. 

wiem, że Piotrek wspominał ale chyba nie dał cynku, że odchodzi za 5 dwunasta i czas był na wybranie następcy. zróbcie jakiś plebiscyt czy coś bo tak mi to zaburzyło mój niedzielny harmonogram , że normalnie nie wiem jak żyć...

pewnie z początku będą bluzgi, że to już nie to samo itp.itd. ale kurde jest chyba o co walczyć bo oglądalność była.

ewentualnie dajcie Piotrowi podwyżkę, to zawsze działa.

Odnośnik do komentarza

Właśnie oglądalność była słaba, a taki dobry program: wszystko z całego tygodnia skrócone do 10 minut.
Jakby Piotrek gwiazdorzył, pojawiał się przed kamerą, przebierał, robił jakieś gagi, to pewnie byłby już znanym Youtuberem, a tak w sumie, był to program dość niszowy, dla dorosłych, normalnych:) ludzi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

BTW, cieszę się, że tak wnikliwie nas stalkujesz, wertujesz magazyn w poszukiwaniu błędów, a kiedy wreszcie coś znajdziesz lub wydaje Ci się ze znalazłeś - przystępujesz do akcji. Mam jednak wrażenie, że Twoja aktywność w tym aspekcie wzrosła zaraz po tym jak pożegnałeś się z fuchą newsmana na ppe.pl ale być może to jedynie zbieg okoliczności :)

 

 

 

 

Wypier...e jeszcze resztę niusmanow z tzw "narybku"  i będzie gites :shotgun:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

BTW, cieszę się, że tak wnikliwie nas stalkujesz, wertujesz magazyn w poszukiwaniu błędów, a kiedy wreszcie coś znajdziesz lub wydaje Ci się ze znalazłeś - przystępujesz do akcji. Mam jednak wrażenie, że Twoja aktywność w tym aspekcie wzrosła zaraz po tym jak pożegnałeś się z fuchą newsmana na ppe.pl ale być może to jedynie zbieg okoliczności :)

 

 

 

 

Wypier...e jeszcze resztę niusmanow z tzw "narybku"  i będzie gites :shotgun:

 

a to już wiadomo czemu robi taką trzodę w console wars :)

Odnośnik do komentarza

 

 

BTW, cieszę się, że tak wnikliwie nas stalkujesz, wertujesz magazyn w poszukiwaniu błędów, a kiedy wreszcie coś znajdziesz lub wydaje Ci się ze znalazłeś - przystępujesz do akcji. Mam jednak wrażenie, że Twoja aktywność w tym aspekcie wzrosła zaraz po tym jak pożegnałeś się z fuchą newsmana na ppe.pl ale być może to jedynie zbieg okoliczności :)

 

 

 

 

Wypier...e jeszcze resztę niusmanow z tzw "narybku"  i będzie gites :shotgun:

 

a to już wiadomo czemu robi taką trzodę w console wars :)

 

 

Takie betony są teraz newsmenami o jejuniu :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...