Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie przykładasz Don_Pedro znaczenia do online to bedziesz pewnie zadowolony,bo w multi wygląda słabo,ale o dziwo gra się przyjemnie.

 

Grafike na multi mam w sumie gdzieś-zależy mi na grze. W kz3 jak teraz gram zawsze odpalam tryb gry w telewizorze-gra staje się wtedy jasna, wygląda jak przez szum(taki filtr ala stary film lub silent hill)ale za to nie ma lagów pad->konsola->obraz w tv. Ciężko mi to opisać ale mam wrażenie jakbym w singla grał, zero lagów-nie wiem jak to zrobili ale działa. To samo z crisisem 2 będzie, grafika w multi mi wali bo i tak będe sam ją mocniej rozwalał-grunt żeby rozgrywka była miodna a jest.

Odnośnik do komentarza

Dzieki Ins za tego linka.

 

Ogladalem go wyrywczo, zeby nie natrafić na spoilery, a w 1:55 jest potwierdzenie, ze to gameplay z PS3.

 

No i co moge rzec. Wizualnie to wygląda miażdżąco. Co można złego o tym porcie powiedziec? Serio, wczorajsze gameplaye z X360 mnie zasmuciły bo pomyślałem, że na PS3 będę miał biede, a tak? Jedyne co to lekkie przycinki zauważyłem jak koleś wyszedł na miasto. Choc moze to i wina programu, z ktorego zrywal gameplay.

 

Jest rewelacyjnie i upewnił mnie ten filmik, że nie ma powodu obawiać się zamówienia C2 na PS3 :)

 

Co do oświetlenia to jest to inny typ niż w Killzonie. Tam wszystko jest brudne, zardzwiałe i światło nawet sprawia też takie wrażenie. Natomiast w Crysisie jest ocierające się o fotoreal.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Wiesz jakiś tam gameplay to jedno. Ja odpaliłem multi i wiem co widziałem. Nawet jeśli nieznacznie singiel jest ładniejszy to gdzie mu tam do takiego Uncharted 2. Tam oświetlenie, tekstury dużo by wymieniać jest IDEALNE. Tutaj jest brzydota, brak wyrazistości, a światełka? Litości jaki fotorealizm, ostatnio tak często pojawiający się na utach graczy. Rozumiem że skoro już zamówiłeś Crysisa, ciężko przełknąć że gra jest ROZCZAROWANIEM. Ale z tego powodu nie kituj innym o jakimś fotorealiźmie, bo ja dawno już nie grałem w tak brzydką grę.

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole, brak słów.

 

Gry nie zamówiłem, demo mnie rozdzarowało jeżeli chodzi o płynność animacji i aliasing. Oswietlenie natomiast jako jedna z niewielu rzeczy na tych 2och mapach zrobila najwieksze wrazenie bo to jak pada swiatlo sloneczne na twarz po wyjsciu z pomiejszczenia i przez luki w scianach do wnatrz robi wrazenie.

 

Poza tym, nie mozesz wiedziec o tym czy gra jest ROZCZAROWANIEM, skoro obcowales z demem multi na 2och mapach nie majac stycznosci z fulem.

 

Kolejny co ocenia gre po demie (pozytywnie czy negatywnie, nie ma (pipi)a znaczenia)

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Gameplay z Multi też nie był taki zły, dopóki nie zobaczyliśmy gry na własne oczy na tych 32 - 40 calach.

Sorry ale myślicie że markitingowcy z tej firmy to idioci?

Skoro mają ponoć świetny singiel to po co dają "ponoć" brzydszy multi? Jeszcze z taką fatalną mapą gdzie biegamy po kapustach w szklarni.

Przecież chcą sprzedać jak najwięcej egzeplarzy gry, dlatego czemu nie dali pięknego singla?

Ktoś mi to wytłumaczy?

 

Ja odpowiedź znam, ŚCIEMA medialna i mydlenie oczu. Bo tak właśnie było od początku reklamy tej gry na ps3!

 

Kolejny co ocenia gre po demie (pozytywnie czy negatywnie, nie ma (pipi)a znaczenia)

 

Przepraszam ale temu służy demo. Ja nie wystawiam recenzji w której rozwodzę się nad wieloma aspektami gry. Ja tylko oceniam to co dostałem w demie i decyduje czy kupuje wersję full czy też nie. Gry tanie nie są, więc nie dziwi mnie że po demie ludzie decydują. Kupię grę, lub nie kupię gry. To jak najbardziej racjonalne.

Odnośnik do komentarza

Nie masz, skoro nie miales do czynie a z fullem i z SINGLEM, kuzwa.

Jak krowie na rowie. Wiesz jaka jest fabula? Dlugosc gry? Skrypty sa tandetne czy moze urywaja kopare? Sa misie stricte stealth? Przewaza granie po cichu, czy gra preferuje czysta i beztroska rozwalke? Jakie powiazanie jest fabularne z jedynka? Ile lat po niej osadzona jest akcja dwojki? Jakie charakterystyczne tereny Nowego Jorku sa mozliwe do przejscia w grze? Jak ma sie jakosc wizualiow z singla do multi? Ile jest trybow i ile map? Jak prezentuja sie nocne mapy? Jak ma sie stabilnosc gry w multi?

 

Rozumiem, ze po ograniu tego dema jestes w stanie odpowiedziec mi na kazde pytanie. Prosze zatem o odpowiedz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Odpowiedziałem Ci na wszystko parę postów wyżej i też prosiłem o odpowiedź na postawione tam pytanie.

Zacznij czytać ze zrozumieniem moje posty, a nie wybierać to co Ci wygodniej zrozumieć, a całą reszta wpada jednym uchem a drugim wypada. Skoro tego nie potrafisz albo nie chcesz przestrzegać nigdy nie zrozumiesz się z innym użytkownikiem, bo taka jest komunikacja nie werbalna. Potrenuj a zobaczyć że się da.

Odnośnik do komentarza

Singiel naprawdę wygląda ładnie, multi to taki singiel rozmazany i szczerze wątpię czy do premiery to poprawią magicznie(chyba,że demko to jakiś stary kod jednak był). Mi tam akurat wisi jak już wspomniałem wcześniej.

 

Ad kłótni wyżej to obydwoje macie racje ad pewnych punktów także darujcie sobie bo nigdy się nie dogadacie.

 

edit: @dunpeal: czy jesteś mną?

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Grafika to, grafika tamto. R:FOM ma już kilka lat na karku, a ludzie dalej grają w to, bo gra jest miodna. Mam to gdzieś jaką grafę ma Crysis 2, bo po dwóch meczach w multi przestanę zwracać na nią uwage (choć naprawdę nie wiem co ludzie chcą od grafy w tej grze - fps'pwy konsolowy standard). Ważne, że gameplayowo jest świetnie i gra, przynajmniej w demie, ma dobry balans (w przeciwieństwie do pewnej gry z mega grafą).

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Odpowiedziałem Ci na wszystko parę postów wyżej i też prosiłem o odpowiedź na postawione tam pytanie.

Zacznij czytać ze zrozumieniem moje posty, a nie wybierać to co Ci wygodniej zrozumieć, a całą reszta wpada jednym uchem a drugim wypada. Skoro tego nie potrafisz albo nie chcesz przestrzegać nigdy nie zrozumiesz się z innym użytkownikiem, bo taka jest komunikacja nie werbalna. Potrenuj a zobaczyć że się da.

Fajny arogancki tekst, który w żaden sposób nie ma pokrycia w rzeczywistosści. Jeżeli chcesz być cwany, to rób to umiejętnie, a nie zgrywaj się na takiego.

 

Nie wybieram wygodnych dla mnie zdan tylko odnosze sie co calosci tego co napisales.

 

Mowisz, ze gra jest rozczarowaniem a nie mozesz tego wiedziec. Moze byc rozczarowaniem demo, ktore tnie niemilosiernie i odstaje od reszty portow. Moze byc juz samo multi rozczarowaniem, ale nie mozesz ocenic calej gry skoro nie miales do czynienia z singlem. Do diaska, lepiej się tego wytlumaczyc nie da.

 

Sam jestem dalej niepewny tej gry, wiec boje sie zainwestowac w nia na premiere, musze poczekac az ukaza sie recenzje serwisow i osob z ktorych zdaniem sie licze.

Odnośnik do komentarza

Owszem mam, bo obiecywali najładniejszą grę na Ps3, a dostaliśmy BRZYDOTĘ. I dla mnie jest to rozczarowanie jak i dla wielu innych ludzi.

Jak nie widzisz różnicy pomiędzy demem a zaprezentowanym singlem to Ci współczuję.Zmień telewizor lub okulary i nie bądź ignorantem.

Wygląda świetnie i płynnie działa.

Jak by wypuścili demo z singla nie musieliby go usuwać po 3 dniach :thumbsup:

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dla mnie C2 to takze tylko i wylacznie single, od multi mam kapitalne Bad Company 2. A ocenianie gry po demie takze moim zdaniem mija sie z celem. Pare dni temu pojawilo sie demko MotorStorm Apocalypse, calskowicie tandetne i slabe, a jednak ludzie ktorzy mieli potem do czynienia z fullem stwierdzaja, ze gra mimo udziwnionego modelu jazdy daje rade po calosci! Poczekajmy na pelna wersje C2 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Tylko nie wiem po co się tak ekscytować singlem,skoro pęknie po kilku godzinach a zostanie nam multi,które każdy wie jak wygląda.Ocena za grafikę to składowa singla i multi.

 

To dlaczego w wypadku exclusivów Sony jest takie jaranie się singlem? Mówię to o Killzone 2/3 czy Uncharted. Crysis 2 ponoć starcza na 10h+, a wszystkie te gry od Sony są sporo krótsze. A poza tym kogo interesuje oprawa w multi? Chyba nie tym się powinna bronić dobra rozgrywka wieloosobowa, a IMO multi w Crysis 2 jest, jak to ktoś ładnie określił na innym forum "CoDem na sterydach z dobrym balansem i sporą ilością skilla". Wszystko się tylko rozbija o to czy będzie zlagowany...

Odnośnik do komentarza

heh, u mnie CRYSIS2 miał pecha, bo odpaliłem to demo po 3 godzinnej sesji w KZ3. wiadomo - załamka na całej linii. nie mówię o grafice, bo mam ją w tyłku (w brzydkim BF:BC2 bawiłem się ponad 200h), ale o gameplay. Jest fajnie, ale jak dla mnie KZ3 ze wszystkimi trybami, pomysłami na klasy i złożonością całej idei (dużo umiejętności w klasach, itp.) wyznacza tutaj kierunek. Crysis był u mnie zawsze synonimem super grafy a tutaj nawet tego nie dostaniemy. Tak czy tak kupię jak już będzie za 50zł (czyli w grudniu)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To była chyba jakaś starsza wersja, bo np. na tym filmiki multi chodzi płynnie, zero przycięć.

http://www.youtube.com/watch?v=Lq0MC_A1UXg&feature=player_embedded

 

Ja jestem pewien zakupu, bo jak już wcześniej powiedziałem, multiplayer jest świetny, a przycięcia w demie występowały baaaardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza

Ahahah....Zagraj w Crysis'a 1 na PC W Full HD Oraz z PEŁNYM wykorzystaniem CryEngine2[Jest Mod,który naprawdę pokazuje co można wycisnąć z CryE2] to zobaczysz jak wygląda C1 naprawdę. KZ3 to jeden wielki efekt Blur,co prawda Gra jest b.ładna ale to tylko dzięki różnym filtrom nałożonym.Chociaż fakt,śnieg oraz różne Efekty także wyglądają Powalająco w KZ3[chociaż to nie jest ważne,Multi daje dużo świetnej zabawy :D]. Mam nadzieję,że wersja na PS3 zostanie naprawiona i gracze z obozu Sony będą mogli Normalnie i na poziomie sobie pograć bo z tego co zobaczyłem w demku multi to gra wygląda i chodzi jak jakaś wczesna wersja testowa.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...