Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwilę w demko multi i w sumie się nie zawiodłem, bo dostaliśmy najładniejszą grę na PS3!!!!

 

 

Ok, kiepski żart. Nie wiem czy mi uwaliło ekran, czy to efekt zamierzony twórców gry, ale wszystko jest takie rozmazane i niewyraźne, że oczy bolą. Brak mocarnych tekstur, brak urywającego jądra oświetlenia. Dla mnie grafika, to max 7/8.

Dobrze, że samo strzelanie jest całkiem przyjemne, ale jak wiemy w tej grze nie o to chodziło :thumbsup: . Jeżeli ta gra tak samo wygląda na X360(akurat nie ściągałem demka na tą konsolę), i ludzie piszą, że grafa niszczy, to musieli Xa pomylić z PCtem.

Odnośnik do komentarza

A ja na 90% jestem pewien, że w dniu premiery jadę do sklepu po swoją wersje. Multiplayer jest świetny, bawię się przy nim znakomicie. Dawno nie wyszedł FPS z tak przemyślanym i zbalansowanym multi. To jest to, co lubię. Średnie mapy, średnia ilość graczy i intensywna rozgrywka. Jedynie co mi przeszkadza, to czasami spadki animacji i problemy z połączeniem się z serwerem (te pojawiły się dziś). Oczywiście do ideału trochę brakuje, ale niech ktoś mi wskaże lepszy multiplayer? Do premiery Resistance 3 jeszcze trochę czasu, a ja nie mam zamiary przez następne miesiące czekać na dobrego fps.

 

 

PS. Ustawcie w opcjach konsoli rozdzielczość 720p. Podobno gra wygląda znacznie ostrzej niż przy ustawianiach 1080p.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość kufir
S. Ustawcie w opcjach konsoli rozdzielczość 720p. Podobno gra wygląda znacznie ostrzej niż przy ustawianiach 1080p.

 

 

No tak, kupować nową grę aby zmniejszać parametry wyświetlania aby jako tako to wyglądało. To może zmieńmy od razu telewizory z HD na zwykłe kieneskopowe.

Odnośnik do komentarza

Ja nie liczyłem na żadne cuda bo przykład pierwszego Crysis chyba nauczył Crytek, że nie ma co przesadzać z oprawą skoro żaden sprzęt nie był w stanie tego uciągnąć. Crysis 2 był tworzony z myślą o konsolach. Czytam te opinie i sam jestem strasznie ciekaw jak to się prezentuje, dziś wieczorkiem na pewno ściągnę demo i nieco pogram.

 

A tym filmikom pokazowym to nigdy nie ufałem. Czy to CryEngine 3 czy Unreal 4.

Odnośnik do komentarza

Ja się będę czepiał tylko braku płynności to mnie drażni bardziej niż 5 pikseli mniej czy dwa więcej.

Grywalnością gra broni się sama. Sorry ale KZ3 spowodował u mnie znudzenie po tygodniu a tu demo wciąga jak cholera.

Poza tym macie jakąś ciekawą alternatywę? Rzygam już BC2 grałem tyle, że mi się zwyczajnie nie chce.

Odnośnik do komentarza

W kwestii Multi ciekawi mnie właśnie najbardziej Crysis 2. Bad Company 2 technicznie jest świetne, ale wkurzają mnie to rozległe mapy, to nie dla mnie. Call of Duty już mi się przejadło (męczyłem online CoD4, MW2 i BO). KZ3 może być ale nie pogram w multi zbyt długo. W produkcji Crytek pokładam największe nadzieje, dlaego muszę ograć dziś to demo.

Odnośnik do komentarza

dla mnie multi jest przezayebiste...fun jak przy mw i mw2, do tego nanosjut i jego mozliwosc, hologram MOC ( co on robi z rywalem) oraz brak kamperstwa.

Masa kombinowania i szczypta skilla...

na ps3 drazni fremate, ostrosc grafiki i lagi

gdybym mial X bralbym dla samego multi...

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Tu jest znany juz gameplay z PS3, ktory wyglada na prawde sympatycznie. Nie rozumiem, na PS3Site bylo porownanie grafy z PS3/X360/PC i roznice miedzy PS3 a X360 zauwazylem jedynie w tonacji barw, w niczym wiecej! Wydaje mi sie, ze posiadacze Czarnulek sa troszke przewrazliwieni i jesli gra wyglada identycznie na obu konsolach, lub roznice sa na prawde mikroskopijne to zaczynaja zjeżdżać wersje na PS3.

 

Ja tam Crysis 2 z pewnoscia kupie, jak stanieje do 100 zl.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilke znowu (tym razem w trybie 720p - jest zdecydowanie lepiej) i ku mojemu zaskoczeniu multi może być całkiem niezłe.

Ogólnie jeśli idzie o grafike to ta jest nierówna.. z jednej strony ładne oświetlenie i efekty oraz całkiem niezła geometria otoczenia... ale z drugiej całość psuje brak (lub lipny) AA, słaby framerate (momentami tragiczny) i cienie, które zmieniają się nam przed nosem.. a i w najwyższym lod są dosyć słabe. Jakby poprawili te 3 elementy to rzeczywiście mielibyśmy jedną z najładniejszych gier na PS3.. a tak? Na chwilę obecną dla grafiki za całokształt nic więcej niż 8.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj w demko i się mocno zdziwiłem w 2 tematach:

- Gra jest dużo bardziej grywalna niż sądziłem - multi na filmikach wyglądał jałowo, tymczasem gra się całkiem sympatycznie, sterowanie jest przyjemne i bardzo łatwo się do niego przyzwyczaić (nie jest to może poziom CoD'a, ale chyba może rywalizować z Battlefield czy Halo)

- Animacja zdecydowanie za mocno przycina co dyskwalfikuje tą grę dla mnie w temacie grania po sieci (w singlu czy co-op można na takie rzeczy przymknąć oko, ale w multi nigdy...)

Co do grafika to faktycznie rozczarowuje (szczególnie po przechwałkach developera), muszę przetestować ten tryb 720p... Z drugiej strony to bez sensu - jesli gra lepiej wyglada jeśli skalowana jest przez TV (a nie software'owo) to programiści powinni w ogóle nie umieszczać tej funkcjonalności (większość gier przełącza wyjście z konsoli na tryb 720p przy uruchomieniu...) - takie ręczne przestawianie jest o dupę rozbić - potem jak będę chciał zagrać w coś co chodzi natywnie w 720p (jakiś pixel junk czy coś takiego) to znowu będę musiał przestawiać... Albo na czas oglądania filmu z BR...

Podsumowując może być spoko gierka ale framerate ją zabija...

Odnośnik do komentarza

zmusilem sie 2 raz do dema i potwierdzily sie moje zarzuty - grafa jest strasznie rozmazana i nieczytelna, az odechciewa sie grać

 

sam gameplay ujdzie, podobaja mi sie skoki, ale serio przez brak widocznosci odechciewa sie grac, az dla porownania właczylem black ops i tam mimo ze mapy sa bardziej puste to rpzynajmniej widać co i jak, sa czytelne, zreszta sam gameplay bardzij mi sie podoba w COD

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bożesztymój! Co za tragedia. Naczytałem się dzisiaj komentarzy odnośnie grafiki i patrzyłem na screeny porównawcze myśląc, że ludzie przesadzają ale to co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Grafika wygląda jakby kolesie czerpali paletę barw z krowiego placka. Szara nicość z dodatkiem rozmazanej zgniłozielonej kupy. Animacja do dupy. Ukazanie biegu przeciwnika zrobiono na zasadzie pokazania jego co trzeciej klatki animacji chyba.

 

Strzelanie z broni delikatne i giętkie niczym rąsia Jacykowa. Zero powera. Killcamy ukazane z perspektywy pro-onanisty. Mocny chwyt, zero odrzutu na broni.

 

Może kiedyś sobie sprawię jak będą za darmo rozdawali a tymczasem poczekam na usłużnie na premierę bc3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...