Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem na beyond3d porównania directfeedów i widać na PS3 że jest delikatnie blurowato przez niższą rozdziałkę, ale są to zapewne mniejsze różnice niż w przypadku chociażby Red Dead Redemption.

 

PS3Crysis3.jpg

Crysis2360-3.jpg

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Ja tam sie nie martwię ;) tylko bardziej jednak wolałbym zasilać konto skośnookim.Swoją drogą mój preorder już do mnie leci a UPS już tylko to potwierdziło :banana: A wracając do dema i komunikatu o wstępnej wersji, która nie jest finalna i ostateczną jest widocznie prawdziwy.Skoro Crytek aż do tego stopnia się zarzeka to raczej nic nie pozostaje jak zaufać tej niemieckiej precyzji ;)

Odnośnik do komentarza

Zwyczajnie i najprościej jak tylko można, na Allegro :) Widziałem, że Koleś (sklep) miał też na PS3.Tak w ogóle to obawiałem się na na weekend przed 25.03 nie dotrze, a tu niespodzianka :greeting: Zostało wczoraj już wysłane.

 

http://allegro.pl/crysis-2-x360-najtaniej-i1505584156.html

 

 

p.s. Kto nie ryzykuję, ten nie żyje ;)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Dalej jest be fu jeśli chodzi o wersje na PS3 bo taki kz3 chodzi sprawnie a tutaj rwała gra.

Demo rwało a nie cała gra.

Bushi skąd łyknąłeś?

 

Wydaje mi się,że z playspotu tak jak ja bo też dostałem mejla od ups o wysyłce.

 

@up: ja dokładnie to samo tyle,że wersja PS3. Jak dojdzie jutro/we wtorek to będe srsly happy i chyba będe miał nowy ulubiony sklep

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Dalej jest be fu jeśli chodzi o wersje na PS3 bo taki kz3 chodzi sprawnie a tutaj rwała gra.

Demo rwało a nie cała gra.

Bushi skąd łyknąłeś?

 

Wydaje mi się,że z playspotu tak jak ja bo też dostałem mejla od ups o wysyłce.

 

@up: ja dokładnie to samo tyle,że wersja PS3. Jak dojdzie jutro/we wtorek to będe srsly happy i chyba będe miał nowy ulubiony sklep

 

 

Dokładnie, aukcja była od http://playspot.pl/ :)

 

sorry za kolejny post ale mam coś ważnego do ogłoszenia.

 

Dalej jest be fu jeśli chodzi o wersje na PS3 bo taki kz3 chodzi sprawnie a tutaj rwała gra.

Demo rwało a nie cała gra.

Bushi skąd łyknąłeś?

Te filmiki z wersji PS3 (do ktorych link byl tutaj wstawiany) tez nie chodza zbyt plynnie, widac skokowosc.

 

UWAGA KOMUNIKAT : Spadek jednej czy pięciu klatek spowoduje nie tylko utratę moralności, ale będzie grozić zawałem, o depresji nawet nie wspomnę, a rozmazana lekko grafika przyczyni się do wielu zgonów !

 

Dziękuję za uwagę :hi:

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dude, teraz to już się po prostu ordynarnie dopieprzasz, przystopuj.

Ja widze tutaj wyrazne wachania szybkosci - raz szybciej, raz wolniej, raz plynniej innym razem troche rwie.

Juz na samym poczatku filmiku kiedy koles obraca kamere o 180 stopni, wyraznie to widac.

 

Edit:

Chociaz nie wiem, moze to tylko ja tak mam.

Jak ktos tego nie zauwaza i mu to nie przeszkadza, to dobrze dla niego.

Ja to niestety widze.

 

Edit2:

Zeby sie wyrazic jasno, to nie jest tak, ze aspekty techniczne sa dla mnie najwazniejsze. Gdyby gra nadrabiala innymi rzeczami, to nie zwrocilbym na to uwagi.

Mamy jednak mimo wszystko do czynienia ze zwykla strzelanka, a nie czyms innowacyjnym, niesamowitym, niespotykanym.

 

Do konca nie wiem jak wypada ta gra, jako ze nie bylo jeszcze premiery. Jesli jednak single okaze sie naprawde mocny, to pewnie gre mimo wszystko kiedys obadam (jak stanieje).

Poki co zreszta i tak mam kilka gier do nadrobienia (GoW 3, Heavy Rain, cos wiecej tez sie jeszcze znajdzie) a oprocz tego za 2 miesiace wychodzi LA Noire na ktore czekam niesamowicie.

Edytowane przez Yabollek007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oj stary stary. W kolejnych postach sam sobie zaprzeczasz. Masz teorię i starasz się do niej wszystkich przekonać. Nie wypowiadam się zazwyczaj w tematach gier, które mnie nie interesują. Ty natomiast(nie wiem z pomocą jakich sił) liczysz z filmików klatki na sekundę.

Na jednym filmiku widać na innym nie widać. Dają jakieś nagrody za liczenie tych klatek czy jak?

Black Ops i Killzone nadrabiają ... zaraz czym nadrabiają?

Może pogadamy jak sam zagrasz...za 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza

Panowie jestem gdzieś w połowie gry i raz tylko mi framerate spad naprawdę że było widać.Ogólnie grafika w singlu jest naprawdę bardzo ładna i w niektórych miejscach zamiast strzelać do przeciwnika to się patrzy na to jak ta gra wygląda woda budynki a przede wszystkim efekty świetlne są w niektórych miejscach oszołamiające.Jedyne co mnie wkurzą to to że przeciwnicy na wysokim poziomie trudności widzą cię nawet jak jesteś zasłonięty albo za jakąś ścianą a oni i tak cię widzą i strzelają do ciebie :turned:

Odnośnik do komentarza

Oj stary stary. W kolejnych postach sam sobie zaprzeczasz. Masz teorię i starasz się do niej wszystkich przekonać. Nie wypowiadam się zazwyczaj w tematach gier, które mnie nie interesują. Ty natomiast(nie wiem z pomocą jakich sił) liczysz z filmików klatki na sekundę.

Na jednym filmiku widać na innym nie widać. Dają jakieś nagrody za liczenie tych klatek czy jak?

Black Ops i Killzone nadrabiają ... zaraz czym nadrabiają?

Może pogadamy jak sam zagrasz...za 3 miesiące.

Ale co ja zaprzeczam?

Nie rozumiem o co ci chodzi.

Gdzie ja mowilem ze na jednym filmiku widac, a na innym nie widac?

Klatek ja zadnych nie licze, poprostu widze co widze i tyle.

 

Nie rozumiem twojego posta.

Aha, no i dlaczego akurat mialbym w to zagrac za 3 miesiace?

 

A moje zajzenie do tego tematu zostalo wywolane tragicznym, koszmarnym, niesamowicie skopanym demie w jakie mialem nieprzyjemnosc grac (niesamowite lagi, kiepawa szybkosc, taka sobie grafika - przez to wszystko nawet nie moge stwierdzic czy te multi daje rade).

Edytowane przez Yabollek007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie jestem gdzieś w połowie gry i raz tylko mi framerate spad naprawdę że było widać.Ogólnie grafika w singlu jest naprawdę bardzo ładna i w niektórych miejscach zamiast strzelać do przeciwnika to się patrzy na to jak ta gra wygląda woda budynki a przede wszystkim efekty świetlne są w niektórych miejscach oszołamiające.Jedyne co mnie wkurzą to to że przeciwnicy na wysokim poziomie trudności widzą cię nawet jak jesteś zasłonięty albo za jakąś ścianą a oni i tak cię widzą i strzelają do ciebie :turned:

na ps3 czy xboxie grasz?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie jestem gdzieś w połowie gry i raz tylko mi framerate spad naprawdę że było widać.Ogólnie grafika w singlu jest naprawdę bardzo ładna i w niektórych miejscach zamiast strzelać do przeciwnika to się patrzy na to jak ta gra wygląda woda budynki a przede wszystkim efekty świetlne są w niektórych miejscach oszołamiające.Jedyne co mnie wkurzą to to że przeciwnicy na wysokim poziomie trudności widzą cię nawet jak jesteś zasłonięty albo za jakąś ścianą a oni i tak cię widzą i strzelają do ciebie :turned:

na ps3 czy xboxie grasz?

Na PS3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...