Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie panowie spokój z tym portem , do pieca... (i dosłownie i w przenośni) , nie mogę uwierzyć że tak nas oszukali (bo oceny w periodykach widać też były posmarowane) , tak jak kiedyś Słupek (z którym w nocy testowaliśmy na gorąco na prawie pustych serwerach heh ) pastwił się na Mafią , tak ja nie wybaczę Crytek tej konwersji , mam dobrego kompa ale (pipi) nie kupię tej gry na pc . Czekałem ponad 3 lata na przeniesienie tego IP na moją kochaną ps3 echh..

Odnośnik do komentarza

Taa OPM czy OXM źródło wiarygodności ;]. W ogóle wątpię żeby serwisy o tym pisały, dostaną wersję na XO do ocenienia, notkę, że wersja na Ps3 jest taka sama i tyle. Dokładnie tak samo było z Mafią 2 - zero rzetelności.Mnie tylko ciekawi czy coś w u nas w PSX-ie wspomną :whistling:

 

Ja jestem ciekaw jak ocenę wystawi PSX Ex. i jak wyjdą z twarzą z porówania względem K3 :P

Odnośnik do komentarza

Ja bym jednak poczekał do ostatecznych wyroków. Wiadomo że Crytek UK to partacze (w przeciwieństwie do Crytek GmbH z Niemiec), ale gdzieś na neogafie czytałem, że wszystkie dema to buildy jeszcze z tamtego roku. Nie dam ręki uciąć, ale jestem w miarę pewny, że singiel na PS3 będzie wyglądał na bank lepiej. Trzeba czekać jeszcze tydzień na premierę i na porównanie lensoftruth.

Odnośnik do komentarza

Crytek o Crysis 2 na PS3 (Playstation Blog)

 

PSB: One recent IGN article said Crysis 2 didn’t look very good on PS3. CVG/PSM disagreed. What’s your response?

 

NC: I’ve gone on the record saying that if you stick PS3 and 360 side by side I would challenge anyone to find any meaningful difference. I don’t see it at all.

 

Nie no, to juz jest po prostu zalosne <_<

Odnośnik do komentarza

Dobiłem do 9 lv i muszę powiedzieć, że pod względem gameplayu gra się bardzo fajnie. Jeżeli chodzi o stronę techniczną, zgadzam się, że wszystko jest zbyt rozmyte, ale ogólnie C2 prezentuje się ładnie. Czasami gra potrafi mocno chrupnąć. A co do tych screenów, w ruchu wygląda to znacznie lepiej.

 

PS. Za single odpowiedzialny jest niemiecki Crytek, za multi angielski, więc wielce możliwe, że tryb dla jednego gracza będzie wyglądał lepiej.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i feeling nawet niezły. Podobają mi się skoki, którymi można zaskoczyć przeciwnika. Siedzisz sobie i kampisz grzecznie, myśląc, że nikt cie nie sięgnie tam, a tu ktoś robi 2 dobre skoki i jest koło Ciebie :D O, właśnie. Mam pytanie - jak mogę zmienić rozdzielczość z 640x480 na wyższą ? Aaaa, nie :D Zapomniałem. Przecież to ma tak wyglądać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to chyba dziwny jestem bo gra mi się podoba :ninja:

 

Nie chodzi mi o grafikę bo ta jest przeciętna/ładna ale o sam gameplay. A skoro gra sprawia mi frajdę to można przymknąć oko na techniczne problemy.

 

Na 90% kupuję na premierę :D

 

To samo miałem z wersją na iXa marudząc w sumie na stronę techniczną i to właśnie gampley spowodował że premiery za Chiny sobie nie odpuszcze.I tak a propo rozgrywek multi W MW2, po raptem tygodnowej młócce, w ogóle nie przypadł mi do gustu i nie widziałem zbytnio sesnu zabijania się nawzajem , za to Crysisem dosłownie jestem zafascynowany i za cholere nie wiem dlaczego tak się dzieje, pomijajac fakt BC2 gdzie tkwi w niej sens rozgrywki i cel (Mcom ) jak i również można upodobac sobie ją na wiele sposobów (pojazdy).I to właśnie powoduje niezłą frajdę.Podobnie jest z Crysis, używanie kamuflażu i kombinezonu urozmaicają naprawdę zabawę a i mam nadzieję że to tylko przedsmak niespodzianek i tego co czyha jeszcze przed nami.Singiel uważam jako dodatek ale mam nadzieje że pozytywne wrażenie po nim pozostanie.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Zagrałem kilka meczy i powiem szczerze - wciągnęło mnie. Grafika prezentuje się ładnie. Oczywiście to nie PC, ale nie można narzekać. Obraz mógłby jedynie być trochę ostrzejszy.

 

Gameplay mi przypadł do gustu. Taki Killzone już od samego początku mnie odepchnął (nie wiem czemu), a tu jest wręcz przeciwnie. Szkoda tylko, że mapy są bardzo małe. Już po 3 rundach można je w miarę poznać.

 

Kombinezon świetnie urozmaica grę. Niewidzialność potrafi uratować życie, można też dzięki niemu podejść wroga od tyłu.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

mega pozytywnie zaskoczył mnie sam gameplay - na serio gra się fajnie i strzela się bardzo przyjemnie.

 

Zaryzykowałbym stwierdzenie,że kupuje w dniu premiery....gdybym miał xboxa360 lub mocnego pc. Jakość portu na ps3 przemilczę - rozdzielczość,aliasing i framerate po prostu wymiatają, a szkoda bo prócz tego oprawa jest bogata w szczegóły

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj w zasadzie to dzisiaj zagrałem 3-4 mecze z DC heh...

Gra wymaga wiecej poświecenia czasu niz tylko trzy, cztery sesje żeby w pełni ocenić i zrozumieć jak bardzo uzaleznia i kopie :P

 

No domyślam się, dzisiaj pograłem jeszcze chwilkę i samo multi podoba mi się. Co napisałem od razu, mapki fajne te w demie, fajnie się strzela, nanosuit, żadnych badziewi, lagów.

 

I gdyby nie zwalony port, gdyby singiel dawał radę to może bym kupił nawet na premierę. Ale za zwalonego bubla nie dam 200 złoty, pech. Jestem ciekaw jak singiel wypada skoro inny Crytek go robi a singiel bardziej mnie interesuje niż multi.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Hmm moim zdaniem singiel to porażka, jest nuuuuuuddddddnnnnyyyyy i to strasznie.Niby zadyma jest,miasto się sypie,ufole szaleją ale czegoś zabrakło.

Beta singla na pc mnie po prostu odrzuciła.

Imo FarCry 2 oferował o wiele ciekawszy i "żywszy" tryb dla pojedynczego gracza.

 

Jedyne co się dobrze prezentuje to właśnie multi ,gra się przyjemnie i jest w miarę dynamicznie (o grafice na PS3 się nie wypowiadam bo ograłem tylko na X360 i PC).

 

Grę kupie ale jak mocno stanieje, dam jej czwartą szansę:P

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Hmm moim zdaniem singiel to porażka, jest nuuuuuuddddddnnnnyyyyy i to strasznie.Niby zadyma jest,miasto się sypie,ufole szaleją ale czegoś zabrakło.

Beta singla na pc mnie po prostu odrzuciła.

Imo FarCry 2 oferował o wiele ciekawszy i "żywszy" tryb dla pojedynczego gracza.

 

Jedyne co się dobrze prezentuje to właśnie multi ,gra się przyjemnie i jest w miarę dynamicznie (o grafice na PS3 się nie wypowiadam bo ograłem tylko na X360 i PC).

 

Grę kupie ale jak mocno stanieje, dam jej czwartą szansę:P

 

No podobno (podobno bo nie wiem czy to prawda) w recenzjach też tak piszą, że singiel jest nudny. To tym bardziej pomijając zwalony port nie kupiłbym gry, żadnej gry dla samego multi ;].

 

Czekam na Duka ;].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...