Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Mam za sobą kilkanaście meczy. Gra chodzi płynnie, lagi są w zależności od osoby hostującej mecz, ale 90% rozegranych meczy było bezlagowe. Jedyny problem jaki zauważyłem to dorysowujące się cienie na niektórych mapach. Ogólnie gra się świetnie, dawno na rynku nie pojawił się tak dobrze przemyslany multiplayer.

 

PS. Singal rozegrałem może z 15 minut. Graficznie daje rade, takie CoD: BO czy BF2 to zupełnie inna (niższa) liga.

 

Koleś właśnie gra w multi

http://www.justin.tv/nextgentactics#/w/994070096

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Jak takie efekty osiągnęło studio third-party to Guerilla powinno dostać po premii :thumbsup: Takiej gry świateł w żadnej innej grze nie uświadczycie. Gierka prezentuje się świetnie.

Niestety obecnie multiplayer jest przelagowany i mam nadzieję, że to poprawią. Na 5 meczy 3 lagowały poważnie.

Anyway: polecam bo to świeża, fajna gra i do tego cholernie grywalna :D

Odnośnik do komentarza

Fajnie jakby ktoś tylko napisał jasno i wyraźnie czy multi wygląda tak samo jak w demie (strona techniczna)?

 

Z opinii widzę, że singiel to najwyższa półka (graficznie) czyli nie ma mowy o zwalonym porcie tak? A te cholerne multi?

 

LoT dorzucił do porównania kilka screenów z multi i... widać, że robił je inny team. O ile sp wygląda praktycznie identycznie na obu platformach (lub minimalnie lepiej na PS3) o tyle mp wygląda zdecydowanie gorzej na PS3. Rozmycie, słaby (lub brak) AA, problemy z cieniami. Wygląda na to, że na PS3 niewiele (jeśli w ogóle) poprawiło się coś względem dema.

Odnośnik do komentarza

Fajnie jakby ktoś tylko napisał jasno i wyraźnie czy multi wygląda tak samo jak w demie (strona techniczna)?

 

Z opinii widzę, że singiel to najwyższa półka (graficznie) czyli nie ma mowy o zwalonym porcie tak? A te cholerne multi?

 

LoT dorzucił do porównania kilka screenów z multi i... widać, że robił je inny team. O ile sp wygląda praktycznie identycznie na obu platformach (lub minimalnie lepiej na PS3) o tyle mp wygląda zdecydowanie gorzej na PS3. Rozmycie, słaby (lub brak) AA, problemy z cieniami. Wygląda na to, że na PS3 niewiele (jeśli w ogóle) poprawiło się coś względem dema.

 

Słupkowi chodzi pewnie także o framerate po za tym lepiej dowiedzieć się jak jest od gracza.

Odnośnik do komentarza

Fajnie jakby ktoś tylko napisał jasno i wyraźnie czy multi wygląda tak samo jak w demie (strona techniczna)?

 

Z opinii widzę, że singiel to najwyższa półka (graficznie) czyli nie ma mowy o zwalonym porcie tak? A te cholerne multi?

 

Ciężko napisac czy tak jak w demie bo nie trafiła mi sie mapa z dema ;) Na tych innych mapach gra się tak jak wspomniałem świetnie. Gra nie zwalnia i nie rwie no chyba że masz lagi. Mnóstwo obiektów, dodatkowe atrakcje w postaci sypiących się ścian i spadających tynków. Naprawdę świeża sprawa. Polecam

Nigdy nie zwracałem na to uwagi ale po tych dywagacjach graficznych czasem patrze na tekstury podłoża - może to głupie ale miejscami wygląda to niewiarygodnie, szczególnie po takim Homefront.

O oświetleniu pisałem, żadna inna gra nie ma takiego.

Jest cover system również świetny, na pewno nie tak sztywny jak w KZ, działa to zdecydowanie naturalniej.

PS: Pierwsze trofeum zwie się:"Czy pójdzie na tym Crysis?" :thumbsup:

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Jest cover system również świetny, na pewno nie tak sztywny jak w KZ, działa to zdecydowanie naturalniej.

PS: Pierwsze trofeum zwie się:"Czy pójdzie na tym Crysis?" :thumbsup:

Ze co prosze? Cover system jest... hmm, po prostu ujdzie. Ten w K3 jest kapitalny i byl w K2 swietna swiezynka w FPSach (choc nie mam pewnosci czy to byla nowosc).

 

Edit:

 

Recenzja GT

http://www.gametrailers.com/video/review-hd-crysis-2/712015

 

Ocena

9.1

 

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w singla i naprawdę daje radę icon_smile.gif A pierwsze wyjście na otwartą przestrzeń z promieniami słońca walącymi w twarz - WOW. Teraz testuje multi i przed chwilą grałem na mapie z dema (Skyline) - już nie jest taka "rozmyta" jak w demie, a to najbardziej mnie irytowało. Co najważniejsze multi z każdym kolejnym meczem coraz bardziej się wkręcaicon_smile.gif

Odnośnik do komentarza

Ja po zagraniu meczu na mapie Parking miałem taką minę :mellow: . Coś niesamowitego, nie każda mapa graficznie tak kopie po (pipi)e, są i gorsze (zazwyczaj te gdzie panuje noc), ale większość, a szczególnie parking, to numer jeden na rynku pod tym względem.

 

KZ3 czy C2? Trudno powiedzieć, KZ3 to nieco inny styl graficzny, osobiście nie podejmuje się oceny, ale jednego możecie być pewni, CoD: BO czy BF2 przy takim C2 to techniczne średniaczki.

 

Wracam do multi, które... rządzi! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

IGN - "Crysis 2 on Xbox 360 has taken the crown for best graphics in a console game"

PS3:

8.5 Graphics

Crysis 2 looks great on PS3, but a worse framerate, lower resolution, and missing effects compared to the 360 release hurt it. PS3 owners expect more.

360:

9.5 Graphics

Crysis 2 on Xbox 360 has taken the crown for best graphics in a console game. It's well animated and the effects are great, but light is always the star of the show.

Odnośnik do komentarza

Mozecie sprawdzic czy na okladce faktycznie jest taki kwiatek ;]

 

z9303968X,Polska-okladka-Crysis-2.jpg

 

:lol:

 

W sumie rzeczywiście lol. Btw 169 ziko? Gdzie taka cena?

 

Możliwe,że pre-order na playspot.pl ;)

Ta cena to z MM albo Saturna. Maja takie price tagi.

 

BTW. Szymek pisał, że intro urywa dupsko - w 100% się zgadzam, a o muzyce powiem, że jest jeszcze lepsza niz w Killzone 3. Hans Zimmer pokazał klasę, co tu dużo gadać. :thumbsup:

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Saturn Panowie ;) Poznaję po naklejce xD W Katowicach jest za 179 zł.

 

Pier*olę, już nigdy więcej nie kupuję żadnego preordera nawet jeśli byłby 100zł tańszy. Czekanie zabija a gre będe oczywiście miał dopiero na oficjalną premierę tzn piątek, (pipi)a.

 

Żeby tak mnie jeszcze dobić mam pytanie do ludzi z multi-na jakiej zasadzie działają te niejakie killstreaki? Trzeba zebrać 3 tagi pod rząd jak w codzie czy po prostu uzbierać te 3 kille?

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Wczoraj gra dotarła dopiero przed 14.00 i pograłem nieco ponad godzinę. niby za mało ale zawsze coś. Bardzo spodobała mi się

wejściówka, która przypomina trochę RE Outbreak, dalej jest już tylko lepiej. I tak najbardziej rozwaliło mnie wprowadzenie z walczącym Prorokiem w tle (i ten main theme by Hans Zimmer).

 

 

Graficznie daje radę, to zdecydowanie najwyższa połka FPS'ów na konsolach. Gra oferuje sporo możliwości taktycznych w walce, co mi się bardzo podoba, gdyż nie ma to jak zabijanie stealth. Cieszy mnie, że nie jest to też jakiś CoD, w którym mamy tony ammo. Tutaj trzeba nieco pokombinować a paczki z amunicją są stosunkowo daleko oddalone, z reguł na początku każdej lokacji. Polski dubbing daje radę (lecą (pipi)y, chooje, itd.). Na razie jest świetnie. Ciekawi mnie też fabuła w szerszym rozwinięciu bo jak na razie niewiele wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem. Mam wrażenie, że bez poznania fabuły jedynki "trochę" się traci. Gra się bardzo wolno rozkręca ale jest długa jak na FPSa, więc spoko. Czasami odchodzą zaje.biste akcje ze skryptów.

Gameplayowo zabrakło mi więcej możliwości Nanosuit, bo tak naprawdę są trzy opcje podczas walki: zrobię to po cichu lub wbiję jak czołg i rozpier.dolę wszystko co się rusza, albo połącze obie taktyki. Po pewnych czasie staje się to trochę monotonne, zwłaszcza, że przy każdym starciu jest całkiem spora przestrzeń do dyspozycji. Mogli wrzucić trochę liniowych korytarzy i od razu byłoby dynamiczniej i ciekawiej. Do tego czuć delikatny lag w sterowaniu i właściwie upierdliwe to jest tylko przy podnoszeniu broni, obiektów i przeciwników, bo celuje się bardzo dobrze. Ciężar zależny od trzymanej broni jest bardzo dobrze oddany.

Muzyka ryje banie, zdecydowanie najwyższa półka(wiadomo... Zimmer). Bardzo dobrze wprowadza w klimat i jest epicka.

Grafika jest świetna. Zdarzają się momenty słabsze, gdzie kompletnie nie robi wrażenia, ale przeważają te lepsze. Przy niektórych akcjach szczęka opada. Efekty ognia, deszcz, oświetlenie itp. itd. prezentują chyba obecnie najwyższy poziom.

Ogólnie kampania dla mnie tak na 8/10. Multi jeszcze nie sprawdzałem, ale nawet dla samego singla naprawdę warto.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...