Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę zwrócić honor crysisowi bo okazało się, że ludzie grają tyle, że matchmaking trochę zamiesza zawsze, otóż, jak przydziela mnie do pustego serwera tak naprawdę wciąż szuka dla mnie innego na którym ludzie już grają, chwile popatrzę sobie jakie dog tagi już zdobyłem i za chwile mnie przekierowuje. Wczoraj bez problemu znalazłem kilka serwerów, zarówno new recruit jak i normalne, po prostu trzeba być trochę bardziej cierpliwym niż ja ^^.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Właśnie skończyłem kampanię singla. Dawno się tak nie wynudziłem. Cieszę się niezmiernie, że nie dałem się ponieść hypowi i nie kupiłem gry w dniu premiery.

W tej chwilim, w niecałą dobę po finale, nie jestem w stanie podać żadnego momentu, który utkwił mi w pamięci, lub pozwolił zadumać się nad fabułą. No, niech będzie - dryfujący Central Park był OK. Zwykła strzelanka, z jakąś tam misją uratowania świata. Ech.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei w ogóle się nie nudziłem, bo Crysis 2 nie dość, że wygląda obłędnie, funduje chyba najbardziej za(pipi)iste skrypty i ma urozmaicony gameplay. Oczywiście to ostatnie zależy tylko od nas samych. Możesz do każdego starcia podejść zupełnie inaczej. To jest w tej grze najlepsze.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Ja za to coś pomiędzy,ani się nie wynudziłem,ale odczuwałem pewien niedosyt,bo po takim hypie spodziewałem się więcej.Ładnie wygląda ,ale gdzieniegdzie trafiały mi się spadki animacji,a także drobne błędy,a starcia choć ciekawe,czasami były kompletnie rujnowane przez głupie AI przeciwników i w takich momentach od razu przechodziła ochota na granie :confused:

Ale to i tak dobra produkcja ,potrafi wciągnąć.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Wymieniłem Crysisa w budzie wczoraj i zacząłem kampanie. Sama gra na 8 ale... w połączeniu z TV FHD 3D po prostu miażdzy. Połaczenie założeń gry (hi-tecowy kombinezon, nowoczesne zabawki), super grafiki i do tego trybu 3D pasuje idealnie. Czuję się jakbym faktycznie włączył coś nowego technologicznie. Zdecydowanie lepiej w 3D się bawie niż w U3. Grałem chwilę bez okularów... średnio. Tak więc jak posiadacie okularki to wtedy Crysis pokazuje pazura.

Odnośnik do komentarza

lada chwila gra bedzie w plusie, pewnie serwery się zapełnią... ja niestety, odmiennie niż jeden z przedmówców, skusiłem się na zakup gry tuż po premierze i błyskawicznie się jej pozbyłem; mi wybitnie nie podeszła, a oczo(pipi)na grafika doprowadzała mnie do szału... wszystko w tej grze jest jakby poszarpane, za ostre krawędzie sprawiają, ze cięzko wypatrzeć cel znajdujący się gdzieś daleko; w 3d dla mnie wyglądało to jeszcze gorzej (a grałem na jednym z lepszych telewizorów 3d), więc nie rozumiem zachwytów przedmówcy ;)

Odnośnik do komentarza

Z Crysisem jest już tak, że albo się go kocha albo nienawidzi. Jedni bedą się zachwycać napakowaną w grze technologią i fenomenalnymi skryptami oraz taktycznym gameplayem, zaś dla innych wymiana ognia może się wydać za mało dynamiczna a sama taktyka sprowadzi się do sprzedawania headshotów zza osłon i przemykania pod kamuflażem. Mi ta gra bardzo podpasowała i z niecierpliwością czekam na trzecią część.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

No właśnie, że tak sobie pozwolę odkopać - zacząłem bawić się C2 po złapaniu go w Plusie i bardzo fajnie się bawie prowadząc rozgrywkę stealth. Czy da radę całą grę tak przechodzić, czy jednak z racji, że to shooter itd. trzeba będzie w końcu prowadzić otwarte i zmasowane wymiany ognia?

Odnośnik do komentarza

No właśnie, że tak sobie pozwolę odkopać - zacząłem bawić się C2 po złapaniu go w Plusie i bardzo fajnie się bawie prowadząc rozgrywkę stealth. Czy da radę całą grę tak przechodzić, czy jednak z racji, że to shooter itd. trzeba będzie w końcu prowadzić otwarte i zmasowane wymiany ognia?

pod koniec nie będzie gdzie spi,erd,alać :) większość idzie grać jak predator

Odnośnik do komentarza

chyba nie ten dział, ale niech Ci będzie ;)

szwagier dostał się na testy alfy multi Crysisa 3 (wybierali najlepszych graczy z pc); mowil, ze gra niesamowicie oczo(pipi)liwa, juz teraz dosc fajnie zbalansowana, ale istnym hitem jest łuk, którym mozna robić cuda; podobno to zupełnie nowa jakość w temacie rozgrywek sieciowych;

 

natomiast w temacie C2

wczoraj odpaliłem grę, bo kupiłem tuż po premierze gry i błyskawicznie pogoniłem, a teraz mam z plusa; dalej drażni mnie to co drażniło wcześniej: grafika przebajerowana i nieczytelna; w ruchu wygląda to tragicznie; w innych shooterach nie przeszkadzało mi 30fps, ale crysis nie nadaje się do grania w tym systemie; widziałem go na kompie w 60 fps i tam to ma sens, tu średnio;

no ale zacisnąłem pośladki i na jakieś 3h wskoczyłem w kostium propheta; rozgrywka tym razem podeszła mi jakoś tak bardziej; dalej nie miałem pomysłu na rozgrywkę i elementy stealth łączyłem z otwartym ogniem; dość męczące jest przełączanie się z widoku taktycznego na walkę, tym bardziej, że czasem trzeba chodzić z tym widokiem taktycznym i narażać się na strzał; system oznaczania przeciwników też wyjątkowo dziwny, bo rozglądam się, zdjąłem wszystkich przeciwników, zadnych znaczników, robię 2 kroki w przód, osiagam checkpoint i nagle tuż za rogiem pojawia się zakochana para, stojąca ramię w ramię i po chwili prują do mnie z karabinów :/

dziś pewnie dalej pomęczę tytuł, ale raczej szału nie ma... choć cały czas noszę się z zamiarem nabycia jedynki :/

Odnośnik do komentarza

Mam grę z ps+, ale mi to wygląda bardziej na 15fps niż 30 (a w przypadku rzucenia jakimś przedmiotem, pierwsze kilka metrów lotu= 5 klatek wtf?). Kolorystyka tak wali po oczach że aż nie widać przeciwników. I jeszcze przy tak niskiej ilości fps bezczelne pierwsze trofeum jakie wpada mogli sobie darować.

 

Polecam wam do tej gry mimo wszystko PC. Mam zupełnie średniego laptopa i gra wygląda i hula rewelacyjnie. Wiem, że może trochę nie w temacie ale uważam, że gra jest kapitalna i szkoda sobie ją odpuszczać tylko z powodu bardzo słabego portu.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Mnie tam Crysis 2 wciągnął, podoba mi się klimat nanosuita i muzyka. Oprawa bardzo ładna, i ogółem wielki plus. Może nie jest tak uszczegółowiona jak KZ3, ale nie jest też taką do końca korytarzówką, poza tym ma Wiele ciekawych sztuczek graficznych. Jedynie woda nie dorównuje tej unrealowej.

Odnośnik do komentarza

nie do końca rozumiem, jak można określić tę grafikę na plus; może w ujeciu statycznych obrazków ok, ale w ruchu to już jest tragedia :/ no ale cóż... Mendrkowi trzeba wybaczyć ;)

 

dochodzę właśnie do miejsca, w którym skończyłem rozgrywkę poprzednim razem, gdy robiłem podejście do C2 i zapowiada się, że zakończę na tym samym etapie ;/ jednak nie podchodzi mi ta forma zabawy;

Odnośnik do komentarza

chodzi o to, że grafika jest tak dobra, że aż za dobra :)

od początku mojej styczności z C2 uważałem, ze brak dobrego efektu rozmycia krawędzi rozbija wizualną stronę tej gry, bo przeciwnik znajdujący się w odległości >50m zlewa się z tłem; bywa, że wybiegam sprintem zza osłony, żeby dotrzeć do kolejnej, a okazuje się, że obok tyłem stoi jakiś żołnierz :confused:

poza tym ilość fpsów jest tak niska, że w czasie obracania się (a już nie mówię o jednoczesnym biegu i obrocie) obraz przestaje być czytelny i można zgubić ważny detal, jak np. przeciwnika, który akurat zdecydował wystawić czerep zza osłony...

 

wiem, że gra była chwalona przede wszystkim za fantastyczną oprawę wizualną i nie odbieram twórcom tego, że ich dzieło to prawdziwy majstersztyk w tej dziedzinie, ale dla mnie ta oprawa jest strasznie męcząca; na pc wyglądało to znacznie lepiej (i nie mówię o jakości tekstur czy efektów, a ogólnym odbiorze obrazu);

 

btw... chyba w bioshock były takie momenty, gdzie bohater jakiś taki zamroczony chodził i mu się w oczach wszystko rozmywało; tam to były momenty, a C2 odbieram tak, jakby Alcatraz był cały czas tak zamroczony :confused:

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W ostatnich dniach zaczalem nadrabiac gry z PS+ i wzialem sie za Crysisa 2 i chcialem podzielic sie swoim podsumowaniem.

 

Gra naprawde ciekawe, ode mnie mocne 8/10. Oceniam tylko singla. Gralo sie przyjemnie, bo nie jest to typowy shooter na szynach. Na plus na pewno nano suit i jego mozliwosci. Naprawde fajna grafika, niezla fabula, ale momentami nierowna. Gra dla mnie zbyt latwa na najwyzszym poziomie trudnosci - mam na mysli ten najwyzszy z 3 do wyboru na poczatku. Troche nie wykorzystano potencjalu tej gry, ale i tak byla to przyjemna odskocznia w porownaniu do wysypu shooterow na szynach. Multi nie gralem, wiec sie nie wypowiadam, ale tutaj raczej nic sie nie mozna rownac z seria BF.

Odnośnik do komentarza

Crysis 2 to nie shooter na szynach, tsk dla jasnosci.

 

No nie wiem. W sumie ta gra to takie złudzenie sandboksa, bo w rzeczywistości poruszamy się jakby korytarzowa, z góry wyznaczoną drogą do celu. Jedynie urozmaicamy to sobie taktyką działania. Jakby nie patrzeć taktycznie Crysis 2 ma niewiele do zaoferowania, bo albo przejdzesz przez poziom niezauważony albo trochę pozabijasz. Na tym polu bardzo wyróżnia się właśnie Dishonored. Nie oznacza to jednak, że C2 jest crapem, bo swojego czasu zagrywałem się w nią jak poebany.

Odnośnik do komentarza

Crysis 2 to nie shooter na szynach, tsk dla jasnosci.

 

Tak dla jasnosci to ja nie napisalem nigdzie, ze to shooter na szynach - trzeba czytac ze zrozumieniem. Mimo tego, ze gra jest taktyczna, to i tak poruszamy sie po sznurku. Plusem jest to, ze dane lokacje mozna przejsc na rozne sposoby, ale mimo wszytsko zachowanie wrogow przy powtarzaniu sekwencji jest identyczne. Zreszta uwazam, ze gra nie wykorzystala potencjalu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...