Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Na Xboxie 3D raczej telewizor nie wykrywa a tylko na Ps3 czy sie myle?

A niby dlaczego? :)

 

No nie wiem pytam bo zawsze gram w gry 3d na PS3 .Sprawdzilem i dziala Avatar w 3d na klocku .Ale odnosnie Crysisa 2 na PS3 jak wyglada chrupanie ,czy gra mocno zwalnia i jak czesto bo z tego co slyszalem to na klocku wcale.

Edytowane przez oskar_PL
Odnośnik do komentarza

1. Na obu konsolach zdarza sie "chrupanie" tylko w innych momentach

2. Na obu konsolach jest takie same "czy de"

 

Powinienes wybierac pod wzgledem tego na jakim padzie Ci sie lepiej gra.

Porownalem 3D w avatar the game na xboxie jak i na Ps3 i powiem ci ze lepiej to wypada na PS3 (mam jeden z lepszych tv 3d na rynku.) .Co do Crysisa 2 wybralem go na klocka bo po przeczytaniu recki w PSX E.gierka nie chrupie tak jak na ps3. .no i ma inna rozdzielczosc.

Edytowane przez oskar_PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja nie chcę jeszcze next-genów :) Wydaje mi się, że obecna generacja ma jeszcze ukryty potencjał. Z nową generacją będzie tak, że na początku znowu nie będzie sprzęt wykorzystany bo dev. będą musieli go poznać. Jak już go poznają i będą wstanie pokazać gry pokroju U2 i GoW3 na obecną generację to znowu pojawią się informację o next-next-gen. I tak cały czas. Wiem, że to nieunikniony postęp.

Odnośnik do komentarza

@K_J

Nie ma, żadnego już skoku jakości nie będzie. Drobna kosmetyka, czego myślę dobitnym przykładem będzie Uncharted 3. Teselacji na current genach nie ma i nie będzie. Sony i MS trąbią o tym, że nie planują w najbliższej przyszłości wprowadzać na rynek nowych konsol i że PS3/X360 będą żyć do 2015r. ale to zwykły marketingowy bullshit, żeby nie zniechęcać nowych klientów do kupna konsol obecnej generacji. Gry na PC dość długo były hamowane przez konsole, sytuacja ta już zaczyna ulegać zmianie co widać po Wieśku 2, BF3, C2.

 

@dc1982

Większość ma jeszcze w domach XP, stąd ta niechęć do DX11. Tak myślę.

Odnośnik do komentarza

Ja już chcę next geny i teselację: ;/

 

Na przykładzie Crysis 2:

http://www.youtube.com/watch?v=hVGNWnY_GIs&feature=player_embedded

 

może jestem ślepy, ale jakichś ogromnych różnic nie widzę... konsole nowej generacji muszą być mocniejsze bo taki skok byłby za słaby.

Odnośnik do komentarza
może jestem ślepy, ale jakichś ogromnych różnic nie widzę... konsole nowej generacji muszą być mocniejsze bo taki skok byłby za słaby.

 

Teselację masz tam na samym początku, potem jeszcze np. ślady opon na ziemi - reszta nie odbiega specjalnie od tego co widzimy na PS3/X360 (światło itd.). Lepiej będzie jak obejrzysz sobie prezentację DX11 (chyba z jakiegoś benchmarka), takie miasto z zamkiem i smokiem na placu. Różnica kolosalna.

Odnośnik do komentarza

Na tym filmiku

od 3.30 "w miarę" (bo na żywo to wygląda fenomenalnie) widać praktyczne wykorzystanie teselacji w Crysis 2 . Chropowate powierzchnie wyglądają wspaniale , jeżeli wszystkie next-genowe tytuły będą miały "z urzędu" takie efekty (pewnie jeszcze bardziej zaawansowane) to myślę że to jest dobra wiadomość heh , a to jest tylko jeden z zaimplementowanych w DX 11 "bajerów" , ten patch pozamiatał moim zdaniem konkretnie.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niedawno wahałem się pomiędzy tym i K3 i ostatecznie kupiłem Crysisa. Zawiodłem się naprawdę strasznie. Gra wygląda niby ładnie, fajnie się przechodzi misje jako ninja, ale zanim doszedłem do końca gra znudziła mi się niemiłosiernie. Odpaliłem multi licząc na coś lepszego. Najpierw pół godziny czekania na mecz, żeby potem host przerwał po pierwszym fragu, znów czekam, tym razem trochę krócej. Mapka zaprojektowana ciekawie, ale co chwila lag, oczekiwanie, wyłączyłem. Potem wyszedł patch, który miał ponoć coś tam poprawić. Pograłem już bez lagów (jedynie oczekiwanie przed meczem zostało) ale gra zupełnie mi nie przypadła do gustu. Nie mówię, że jest słaba, ale na pewno nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mnie się gierka podobała, grafika stoi na b. ładnym poziomie a patent z wykorzystaniem kombinezonu jest świetny. Jedynie co psuje klimat to trochę misję na siłę wydłużające rozgrywkę a także SI przeciwników. Wcześniej grałem w multiplayerową betę i mizernie się prezentowała, ale domyślam się że to dlatego gdyż to była 'tylko' beta. A jak to teraz wygląda ?? dużo osób gra w multi ?? nie ma lagów ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy w C2 ktoś w ogóle jeszcze gra online? Próbowałem kilka razy i albo jest jakiś problem z serwerami albo na prawdę są one puste. Inna rzecz jaką zauważyłem to, że zawsze gdy udawało się wreszcie spotkać kogoś, była to osoba (prawdopodobnie bo miała po prostu polski avatar w grze) z Polski, więc może system po prostu szuka dla mnie graczy tylko w Polsce gdzie rzeczywiście jest możliwe by dziennie niewiele osób akurat grało... ?

Udało mi się dosłownie raz rozegrać pełnoprawną potyczkę w kilkanaście osób...

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

Trochę ludzi gra ale na połączenie czasem trzeba trochę poczekać. Jednak dla mnie siła w Crysis 2 tkwi w kampanii, która jest długa (nawet 13h) i serwuje najlepiej wyglądające skrypty w grach, przy tym jest taktyczna a obrany styl gry zależy tylko od nas. Multi mi nie podeszło, za dużo kamperów, niestety.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...