Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Kryzys 2 skończony. Po waszych zachwytach spodziewałem się czegoś lepszego. Dobrze, że gra była pożyczona, bo w innym przypadku odsprzedałbym ja zaraz po przejściu. Owszem tytuł oferuje piękne widoczki, Nowy Jork po katastrofie wygląda naprawdę zacnie, możliwość przejścia lokacji na rambo lub cichaczem też jest ciekawa. Niestety zabawę psuje debilna sztuczna inteligencja wroga, niemy główny bohater, scenariusz i zmieniający się rozkazujący mnie zanudził, multiplayer ze znikaniem mnie odrzucił. Moim zdaniem to średnia gra - 6/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Warto. Kapitalna oprawa, świetny soundtrack, nawet niezły scenariusz i przede wszystkim swobodny gameplay. Otwartość lokacji daje poczucia grania w sandboksa. A takich oskryptowanych akcji jak tam to nie widziałeś jeszcze w żadnej grze. Możesz przejść niezauważony, eliminować po cichu. Taktyk w rozgrywce jest multum i tylko od Ciebie zależy jaki sposób obierzesz. Gra warta uwagi, nie zastanawiaj się, bierz śmiało. Jak na dzisiejszego FPSa to Crysis 2 jest długi. Jakieś 10-12h przy pierwszym podejściu.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie warto. Singiel jak na dzisiejsze standardy jest naprawdę długi i do tego można te same misje przechodzić poraz kolejny, stosując odmienną taktykę. No chyba że jesteś zagorzałym fanem gier z serii Call of Duty, lubisz być prowadzony za rączkę przez ,,tunel strachu" i co chwilę oglądać skrypty - wtedy ta gra nie jest dla ciebie. Podsumowując: gra jest długa, intensywna, jest to jedna z najlepiej wyglądających gier tej generacji, ma wspaniałą muzykę i przede wszystkim świetny feeling płynący ze strzelania. Czego chcieć więcej od FPSa?

Odnośnik do komentarza

Warto. Gra jest 2 razy dluzsza niz standardowe FPSy, oferuje nieziemska oprawe, wspaniala muzyke i w miare ciekawa fabule (jak na strzelanke). To jeden z lepszych FPS'ow tej generacji. Mozna go przechodzic na wiele sposobow i mimo kiepskiego AI daje mnostwo satysfakcji.

 

PS. Tak jak ktos napisal wczesniej, jezeli jestes fanem COD'ow to ... sie nawet do tego nie przyznawaj.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Drodzy forumowicze warto kupić Crysisa 2 dla samego trybu single player ?

Warto.

Nie warto.

Zdecydowanie warto.

Nie warto.

Warto.

No (pipi)a :teehee:

 

Ale Sam100, nie przejmuj się taką rozbieżnością. Bez problemu możesz kupować. Po zaliczeniu sprzedasz w tej samej cenie co kupiłeś, skoro nie planujesz gry w multi. Ja dla singla brałem tą gre w premiere i wymaksowałem całego singla. Zdecydowanie warto. Ma wszystko to co powien mieć FPS w singlowej kampanii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Tak jak ktos napisal wczesniej, jezeli jestes fanem COD'ow to ... sie nawet do tego nie przyznawaj.

 

Pewnie nie do mnie, ale jeśli - to odpowiem: nie, nie jestem. Znudziły mi się "zwykłe" FPSy. Szukam w tym gatunku czegoś nowego, nietypowego itd. Dlatego stawiam wyżej np. niedocenione Singularity ("ruski Bioshock") od Crysis 2, w którym widzę PS3kowe Halo (:P).

 

 

W multi nie gram bo raz, że nie mogę, a dwa nie lubię. Single'a prawie wymasterowałem (brakuje mi kilku kluczy i dog tagów).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Hehe widzę gra jest kontrowersyjna. Szkoda, że wypuścili demka singlowego to sam odpowiedziałbym sobie na to pytanie. Dla mnie COD MW skończył się na pierwszej części i tym Panom podziękujemy. Jak na razie skłaniam się do kupna. Jest jeszcze kilka tytułów, których cena jest już dobra więc kupię te gry a Crysis 2 poczeka do napływu gotówki/spadku ceny.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie warto. Ma wszystko to co powien mieć FPS w singlowej kampanii.

 

Dobry FPS nie powinien nużyć, a C2 razi schematami, do tego próba wymuszenia rozgrywki znanej z COD/BF/MOH kończy się rozczarowaniem, bo tej grze zwyczajnie brakuje dynamiki.

 

Warto zagrać, jak ktoś chce zobaczyć ciekawe skrypty i świetną oprawę, ale dla mnie to za mało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
To pokazuje w jak niewiele gier w życiu grałeś...

 

Zacząłem grać od C64, więc na pytanie w ile gier w swoim życiu grałem odpowiedz sobie sam. ;P

 

Ja po prostu nie widzę w tej grze niczego co wyróżniałoby ją z tłumu, a żeby wydać tyle pieniędzy to jak dla mnie gra musi porywać czymś innym niż tylko grafiką. Jak dla mnie Crytek zrobił demo techniczne swojego silnika, przez przypadek tylko nazwanego grą.

 

Warto zagrać, jak ktoś chce zobaczyć ciekawe skrypty i świetną oprawę, ale dla mnie to za mało.

 

Popieram, acz tych skryptów aż nadto to też nie ma (naliczyłem trzy spektakularne). ;)

 

 

BTW: wygląd i działanie tego wdzianka wywołuje u mnie uśmiech politowania. Szczególnie hełm. Mam nadzieję, że nie jestem w tym osamotniony.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Mi Crisis 2 podszedł ,graficznie gra zrobiona bardzo dobrze ,długi singiel ,multi nawet nie sprawdzałem.Wkurzająca inteligencja przeciwników ,widzą Cię z daleka a czasem mieli problem z bliska .Gra na pewno nie jest nudna,a najgorszy singiel jaki grałem to ma Black Ops :P (dobrze że ma multi świetne)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...