Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie to mam zakwasy dance central wymiata kinect adventures jest ok a fighters uncaged ssie paue. Tyle gier testowalem poki co...

 

 

czy dance central jest przystępny ? znaczy że jak wpadną znajomi to każdy będzie mógł od razu się gibać :teehee: bo z tego co widziałem na reckach to bez trenigu się nie obejdzie :confused:

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę w necie to nawet dzieci grają, a jeśli chodzi o zabawę to przecież o to właśnie chodzi, patrzeć jak znajomi nieudolnie starają się kopiować ruchy. Zresztą, na easy jakiś wygibasów nie ma, trochę machania rękami ^^ Do tego siebie samego prawie nie widać, gdzieś tam w małym okienku jesteśmy, a postacie w grze poruszają się same, więc nie powinno być problemu :]

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
czy dance central jest przystępny ? znaczy że jak wpadną znajomi to każdy będzie mógł od razu się gibać :teehee: bo z tego co widziałem na reckach to bez trenigu się nie obejdzie :confused:

Dobrze jest przy pierwszym kontakcie z piosenką najpierw odpalić tryb Break It Down, w którym po kolei wykonujemy wszystkie ruchy i ich połączenia.

Odnośnik do komentarza

2razyjot: Zależy co Cię interesuje. Na dzień dzisiejszy zarówno Kinect jak i Move z gier HC nie oferują zupełnie nic. Chodzi mi tu o gry robione pod te nowe urządzenia, bo jeśli jara cię sterowanie Move w FPS'ach (MAG, Killzone 3, SOCOM, RE5) to tego na Kinect nie zobaczysz (najprawdopodobniej). Ale jeśli chodzi o zapowiedzi jako takich gier HC robionych tylko pod te nowe urządzenia to na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak:

 

Kinect:

- The Haunt,

- Steel Batalion,

- Project Draco,

- Codename D,

- Rise of Nightmares,

- Star Wars.

 

Move:

- Sorcery,

- PlayStation Move Heroes.

 

Co do gier na Move, tu jest kompletna lista.

http://www.ps3site.pl/co-zaoferuje-nam-ps-move/56365/

 

A co do Kinecta, wczoraj na justin.tv oglądałem jak mały murzynek gra w jakieś wyścigi, a druga gra polegała na odbijaniu piłek. Ogólnie wyglądało to przezabawnie i wszystkie osoby znajdujące się w pokoju (czacie) miały niezły ubaw. IMO obecnie to nie jest nic innego jak EyeToy który ma chyba z 8 lat. Popierdółka dla dzieciaków, normalni gracze znudzą się tym po 2-3 sesjach, no i ta cena :teehee: . Ale jeżeli komuś pasuje skakanie przed tv i ma nadmiar kasy, to chyba może śmiało inwestować. Ja zostanę przy Halo itp. grach ;).

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

ta ps move i gry pod niego które poza SC to crapy :sweat: standardowa gadka fanów ps3 że kinect to eye toy, gdyby to był eye toy to gry by nie dostawały lepszych ocen od gier na wypasionego ps move, by nie było znacznie więcej ciekawych zapowiedzi, itd. mała grupka desperatów już nie ma jak hejtować kinecta :yucky:

Odnośnik do komentarza

Teraz będą napinki co lepsze a co nie .... jedno i drugie jest (pipi) warte i tyle .Zabawki dla dzieciaków które lubią sobie poskakać przed TV zamiast na dworze . Gier to nie ma żadnych konkretnych na te wynalazki i pewnie nigdy nie będzie .

Bo jakoś nie widze gry po przez KINECT np w GoW3 czy BC3 .

 

I dajcie sobie looz z tymi przepychankami .

Odnośnik do komentarza

ta ps move i gry pod niego które poza SC to crapy :sweat: standardowa gadka fanów ps3 że kinect to eye toy, gdyby to był eye toy to gry by nie dostawały lepszych ocen od gier na wypasionego ps move, by nie było znacznie więcej ciekawych zapowiedzi, itd. mała grupka desperatów już nie ma jak hejtować kinecta :yucky:

:teehee:

Przeczytaj to kilka razy i zastanów się czy to ma jakikolwiek sens.

 

Oczywiście już jestem fanboyem, bo napisałem, że Kinect to zabawka dla dzieci, która obecnie oferuje to samo co Eye Toy (a jest inaczej?). W twoim świecie to przełom na rynku gier wideo i chętnie poskaczesz przed tv. Mnie to nie kręci, tak samo jak Move. Oczywiście gdyby było na odwrót, czyli MS wydałby Move, to byś pisał, że najdokładniejszy tego typu sprzęt na rynku, a Kinect to Eye Toy z nową nazwą. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

ma sens bo gdyby kinect byl tylko eye toyem jak krzyczą fani ps3 to gry jak i kamera by nie dostawały dobrych/bardzo dobrych ocen/opinii.

Jak ciebie nie interesuje ani jedno ani drogie to nie wiem po co się udzielasz, gul skacze ? hejtowanie kinecta i pokazanie wypasu ps move ? do boju! ;]

 

Oczywiście gdyby było na odwrót, czyli Sony wydało Kinecta, to byś pisał, że rewolucja tego typu sprzętu na rynku, a PS move to wiilot z nową nazwą.

 

,,kinect oferuje to samo co ET'' - tak to samo i znacznie więcej

 

 

EOT

Odnośnik do komentarza

Ja też mogę zarzucić listą ponad 40 gier na Kinect: http://123kinect.com/kinect-games/

 

Ale chodzi o gry bardziej wartościowe robione specjalnie pod to urządzenie. A tych jak na razie jest zapowiedzianych na Kinect dużo więcej.

 

 

Wiadomo że na PS3 takich będzie mniej, a to dlatego że move może być dodatkiem, alternatywą dla pada, tak więc może mieć zastosowanie w prawie każdej grze

 

ta ps move i gry pod niego które poza SC to crapy :sweat: standardowa gadka fanów ps3 że kinect to eye toy, gdyby to był eye toy to gry by nie dostawały lepszych ocen od gier na wypasionego ps move, by nie było znacznie więcej ciekawych zapowiedzi, itd. mała grupka desperatów już nie ma jak hejtować kinecta :yucky:

 

No tak, bo na Kinect same świetności wychodzą. Dance Central zbiera ładne noty. Ale tak, reszta porównywalna do gier z move. Na Kinecta mamy trochę mniej recenzji póki co, ale jak nazywasz gry na move crapy, to na Kinecta tylko Dance Central nim póki co nie jest. Więc nie wiem skąd ty aż tak lepsze oceny bierzesz.

 

Dla mnie Kinect to też Eye Toy, ale chcę być dobrze zrozumiany, Eye Toy nie technologicznie, ale growo, bo aktualnie rozgrywka jeszcze nie różni się aż tak od tego co było dawno temu, jest po prostu nowsza, bardziej precyzyjna, ale jeszcze nie warta tej ceny. Czekam na kolejne tytuły, które może okażą się świetnymi kawałkami kodu, a w szczególności jakieś ciekawe pomysły na połączenie tej kamerki z padem. A w tedy i pewnie u mnie zawita

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

a kto pisze że świetne ? dobre gry

 

z najlepszych startowych gier stworzonych pod nowe zabawki (db/bdb gier > powyżej 70%)

 

dance central 84%

kinect sports 77%

kinectimals 77%

Your Shape 75%

 

ps move

sports champions 79%

 

więcej o tym już mi się nie chce pisać

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Oglądałem nowy odcinek Hip Hop Gamer (straszny szajs). Napisał że Rare jest zainteresowane Killer Instinct na Kinect, ale jedyne co usłyszałem na ten temat od Kudo zapytanego o tę grę to, że Rare robi jeszcze coś na Kinect'a.

Odnośnik do komentarza

Szkoda Rare, mogliby zrobić coś poważniejszego niż kolejną grę na Kinecta, noo, chyba że wyjdzie jakiś konkret

 

a kto pisze że świetne ? dobre gry

 

z najlepszych startowych gier stworzonych pod nowe zabawki (db/bdb gier > powyżej 70%)

 

dance central 84%

kinect sports 77%

kinectimals 77%

Your Shape 75%

 

ps move

sports champions 79%

 

więcej o tym już mi się nie chce pisać

 

Dodałbym Tumble, niby popierdółka, grałem w sklepie, strasznie wciąga :thumbsup: Generalnie dodałbym do move tytuły, ale widzę że patrzymy tylko na nowe gry. Stworzone wyłącznie pod nie, no ale temat zostawmy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...