Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

W PSX jest recenzja. Gra podobno bardzo słaba.

 

Oplaca sie kupic kinecta? patrzac na to, ze moj kolega go ma i moge czasami na nim pograc, i czy on sie szybko nie znudzi . czy moze lepiej zachowac ta kase?

Skoro możesz czasami pograć to chyba możesz stwierdzić czy opłaca się kupić?! Skąd ktoś ma wiedzieć, czy twój kolega szybko się znudzi? Zastanów się najpierw zanim coś napiszeszdry.gif

Odnośnik do komentarza

KUPIŁEM! teehee.gif

Vobis - 639zł dry.gif

 

Super zabawka, szkoda że mam na razie tylko KINECT Adventures xD (kasy nie starczyło na gryconfused.gif)

 

Mam w pokoju tv 21 cali i jest ciut za mały, ale da się grać ;) Nieraz się zniesie Kinecta do salonu z 40 calowym tv i będzie git :)

 

Czemu w sygnaturce kinect adventures ma takie dziwne logo? rolleyes.gif

 

 

EDIT: DEMO Dance Central jest za(pipi)iste teehee.gif Nawet nie wiedziałem, że tego typu(taneczna) gra mi się spodobaturned.gif

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

okej - a czy wystarczy 2 metry, badz nawet nie cale, by dobrze pograc na kinectcie ? Mam za maly pokoj, by stac 2,5 metra od kamerki...

 

najlepsza opcja to pożyczyć od kogoś kinecta i sprawdzić, na allegro widziałem jakiś czas temu kolesia który wypożycza kinecty po 25zł/doba w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś dokładniej napisać, o co chodzi z tymi maskotkami w KINECT Adventures? Odblokowałem na razie jedną, ale głos się nie chciał nagrać i nie wiem po co one są teehee.gif

 

EDIT: W drugiej statuetce nagrał mi się już głos turned.gif

 

Szkoda, że nie można używać głosu w MENU, bo to za(pipi)isty bajer jest :D Dzisiaj próbowałem i wszystkie komendy działają idealnie, no ale przełączanie się na inny profil tylko po to, żeby sobie pogadać mija się z celem confused.gif

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

szkoda sciągać demo jest tam tylko sprint jeden bieg trwa to 7 sekund i kregle zbicie 18 kręgli nastepne :confused: kręgle ryją beret jak uj :potter: nigdy nie grałem w kręgle na żywca ale na xie jest ogień

power normalnie czuć moc rzutu . nawet da się rozwalić parkiet jak rzuci się do góry ,fajny bajer. a podobno według znawców kręgle są słabe w porównaniu z siatkówką i pinglem. ja właśnie dzięki kręglom postanowiłem kupić sportsy. wszędzie wykupione dopiero w sklepie pe znalazlem i już do mnie lecą :dance:

Odnośnik do komentarza

Kinect Adventures ssie. Natomiast Kinect Sport rządzi. Ping pong czy siatkówka dają sporo radochy i satysfakcji.

Martwi mnie natomaist ciągłe stanie przy TV. Jeśli tak będzie przy każdej grze, to po prostu zrobi się z tego taki EeyToy, dobre party game tudzież gra na max 30 minut.

 

Fajny ten Konect, ale czy wart 600zł? Tego jeszcze nie wiem, pewnie hmm nie. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, póki co jest kilka mini gier dla każdego. Jednak oczekuje że Microsoft wykorzysta jego mozliwosci także dla hardcorowców.

 

Z drugiej strony, kosztuje tyle co PSP czy dobry telefon. Pierwsze z lekka już prehistoryczne a drugie wiadomo, nic specjalnego. Ja zainwestowałem, bawię się dobrze. Ale zakwasy to ja mam już po pracy, a przy konsoli zawsze odpoczywałem :whistling: Boję się tego...

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...