Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tytułowym bohaterem zostanie nasz awatar - powalczymy z konsolą, a także z żywym przeciwnikiem zarówno na jednym Xboksie, jak i przez XBL. Wygrana podnosi doświadczenie, które można spożytkować na nowe moce w formie super-kombinezonów, których ma być dwadzieścia. Oczywiście namachamy się całym ciałem.

 

Źródło: polygamia

Odnośnik do komentarza

Pytasz jakie opóźnienie, a w następnym zdaniu mówisz, że jest ono wyczuwalne.

Nie ma się co oszukiwać. Opóźnienie w niektórych grach psuje zabawę. W takich grach jak DC to opóźnienie nie przeszkadza, bo gra tylko pokazuje, czy dobrze wykonałeś dany ruch, ale w takich grach jak sonic, kinect sports, joy ride i jeszcze w paru grach widać znaczne opóźnienie.

Odnośnik do komentarza

w grach na kinecta liczy się fun, mi tam nie przeszkadzało nic w sportsach poza skaszanioną piłką kopana. wymieniłeś sonica, grałem w demo i po prostu gra nie nadaje sie pod kinecta :confused: jest za szybka jest chaos.

 

pytanko sprawdzał ktoś tego hita

widzałem dzisiaj w sklepie dla idiotów. warto zapowiada się na imprezy :bunny:

Odnośnik do komentarza

nie ma gry w której to by przeszkadzało

Przesadzasz.

Z góry zaznaczam, że jestem osobą, która ma polewkę z osób, które kupują TV pod kątem laga, którego różnica pomiędzy modelami wynosi 10 - 20 ms (moim zdaniem ludzkie oko nie wychwyci przy 30 lub nawet 60 fpsach, opóźnionej klatki). Jednak w niektórych produkcjach lag jest widoczny i wynosi pewnie, co najmniej, "kilkaset" ms (np. Adventures, JoyRide czy Kinectimals) a przeszkadza przynajmniej w dwóch pierwszych przykładach.

To fakt, że najmniej widoczny jest przy fitness evolved.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość donsterydo

Fajnie by było jakby broń miała takie hologramy jak na okładce i ręcznie można by wybierać jakieś opcje. Ciekawe czy wymyślą coś ciekawego.

 

 

Kolejny FPS robiony na Kinecta:

 

http://www.kinectaku.com/news/2011/05/blacklight_team_working_on_kinect_zero_person_shooter

 

Nie wiem po co się w FPS'y devi pchają zamiast jakieś gry przygodowe robić.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

x0vj9z.jpg

 

FEATURES

 

Horrifying and compelling.

An unashamedly mature title in a sea of family-friendly offerings on Kinect for the first time, Rise of Nightmares takes you into a cinematic world of horrific blood and violence.

 

Unique motion controls.

Use your whole body to fight the undead horde with physical brutality. Rise of Nightmares is an

intensely immersive experience that brings horror to life like never before.

 

Explore and investigate.

Navigate through Viktor’s castle with free movement control, uncover the secrets held within and delve deeper into his the mind of a madman.

 

Deep and varied gameplay.

Master the different fighting styles and various weapons, stealthy sneaking and puzzle-solving. Will you fall into the mansion’s traps or lure the undead into one of your own?

 

A complete experience.

A full, cinematic gaming experience set in a twisted and astonishing world that grips you from the very start.

 

Źródło: http://galaxynextdoor.com/post/5972776618/new-rise-of-nightmares-details-emerge

 

Z opisu wynika, że nie jest to gra na szynach.

 

EDYTA: Trole z N4G miażdżą, najpierw przy jakiejkolwiek wzmiance o grach na Kinecta drą japy "on rails", a jak gra daje swobodę poruszania to się okazuje, że też źle. Ja pierdolę szkoda słów :teehee:

 

PS. Wiecie jaką ta gra mogłaby mieć wbudowaną funkcję - że przed momentami nastawionymi na wystraszenie gracza włączałaby się rejestracja obrazu i później takie filmiki możnaby wrzucac do netu jak te z Kinect Adventures :teehee:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Z innej mańki - szykuje się chyba spora obniżka cen bundli od MS na E3:

 

http://www.examiner.com/console-gaming-in-national/xbox-360-250gb-kinect-bundle-price-could-drop-by-100

 

To będzie z półek znikać tak szybko, że nie nadążą dokładać. Z taką ceną wywrócą rynek do góry nogami. Szkoda tylko, że to jest pewnie 50$ obniżki na konsoli + 50$ obniżki na Kinect, a nie 100$ na samej konsoli :) Samodzielny Kinect też będzie musiał o 50$ potanieć.

Odnośnik do komentarza

Hmm, tylko czy aby na pewno cena samego Kinecta spadnie? Mam zamiar kupić dziś tego Kinecta z promocji na amazonie (ok. 380zł), gdzie dostaje się 3miesięcznego golda gratis (czyli ok. 50zł mniej po odsprzedaniu).

I teraz sie zastanawiam czy po E3 będzie można go kupić taniej niż te 330zł, które mi wyjdzie przy zakupie dzisiaj?

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak obetną o te 50$ to i tak kupisz za ok. 300 zł więc nie wiem czy jest sens czekać dla 30 zł jak Ci się promocja na Amazon może skończyć.

 

Pamiętaj, to co napisałem to domysły. Równie dobrze może to być błąd sklepu w co ja osobiście na tydzień przed E3 raczej nie uwierzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...