Skocz do zawartości

Final Fantasy XIV


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie tak bo tydzien przed premiera juz zacznaja wracac ludzie robic mop up pod dodatek. A jak grasz jako f2p to sie na serwer nie dopchasz pod bo wiadomo ze ci co placa maja priorytet na wejscie do serwera.

 

Ja bym chetnie zrobil forumkwego Statica mozna by bylo hardcorowac Raidy ❤️

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.03.2024 o 08:40, Dahaka napisał:

To samo miałem, chociaż dla mnie podstawka 8/10.

Ale zanim przejdziesz do HW to BARDZO zalecam albo ogranie, albo chociaż obejrzenie na YT raidów z podstawki. Crystal Tower jest chyba zresztą obowiązkowe, tylko nie wiem w którym momencie. A ten nieobowiązkowy to Binding Coil of Bahamut, którego polecam serdecznie. To stary i hardkorowy raid więc uczenie się go to strata czasu, jeśli grasz głównie dla fabuły, a i normalne party ciężko będzie znaleźć. Także albo cutscneki na YT obejrzyj, albo znajdź w party finderze ze dwóch ludzi na 90 levelu, którzy przelecą go z tobą w grze solując wszystko (dostają za to nagrody, więc chętnych nie braknie)

Wersja YT:

Nie jest to obowiązkowe dla głównej osi fabularnej, ale fajnie uzupełnia pewne wątki i LORE.
 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


właśnie odblokowałem drugi raid z tego wątku crystal tower, zajebisteeee, nic nie pomijam gram wszystko, chłonę lore <3

 

Działający raid w mmo, na padzie, na konsoli, to nie sen, to FF14 xD

Edytowane przez tlas
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zacząłem dzisiaj chwilę, trochę to dziwne, że kilka pierwszych q bez voice actingu, a potem już są, zakladam, że z czasem będzie ich więcej, bo Realm Reborn ma swoje lata. W zasadzie w życiu grałem w wiele MMO na chwilę, ale tylko w jedno dłużej, mowa o Wowie. Tutaj oczekuję czegoś innego, fabuły do spokojnego grania solo. Początek jak to w MMO - spokojny:). Na plus od razu, jak w każdym Finalu zajebista ścieżka dźwiękowa i czuć, że to MMO żyje i jest dociosane przez lata do granic możliwości. Czuję się zachęcony, na pewno co jakiś czas będę odpalał :). 

 

Btw mounty są od 10 lvl?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, banzai napisał:

chyba krolem moogli, kupo.

najgorszy chocobo do bicia to w bozji jest..

taki czerwony. :[  

niedługo event z ffxvi,bedzie pieseł mount .

Czeski błąd, pardon

 

2 godziny temu, wet_willy napisał:

@KrYcHu_89 Lvl 50 i Zaliczony MSQ The Ultimate Weapon 

 

Tu masz wszystko 

 

https://na.finalfantasyxiv.com/lodestone/special/ffxvi/


ooo, zajebiście, thx
 

Odnośnik do komentarza

Miałem rushować questy post ARR żeby odblokować Heavensward, a odkryłem po 62h golden saucer i ścigam się czkobosami xd

 

IMG_0677.jpeg
 

IMG_0676.jpeg

 

To jest jedna z tych gier, że jak człowiek wsiąknie to żaden inny tytuł go nie interesuje.

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, tlas napisał:

Miałem rushować questy post ARR żeby odblokować Heavensward, a odkryłem po 62h golden saucer i ścigam się czkobosami xd

 

IMG_0677.jpeg
 

IMG_0676.jpeg

 

To jest jedna z tych gier, że jak człowiek wsiąknie to żaden inny tytuł go nie interesuje.

Grałeś w Rebirth? Jak oceniasz Chocobo vs to Co dali w Rebirth?

 

 

Ja na razie bardzo powolutku lecę MSQ + te questy dla klasy, 17 lvl na razie ;D. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...