Skocz do zawartości

Final Fantasy XIV


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bzduras napisał:

I to jest odpowiedź, dzięki. Później jeśli gierka zażre można sobie dokupić pełną wersję i grać dalej na tym samym koncie tą samą postacią, ale to już wymaga klasycznego abonamentu, correcto?


dokładnie tak

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
On 3/12/2024 at 9:48 AM, tlas said:

30 dni masz jak kupisz starter edition. Ja zrobiłem ten błąd że zamiast ściągnąć triala to wziąłem te starter i teraz muszę bulić żeby dalej grać. Jeżeli zaczniesz na Free Trial, to normalnie możesz sobie grać do 70 lvl, owszem z pewnymi ograniczeniami typu brak możliwości wejścia do gry jeżeli serwer jest zapchany (zdarza się) bądź ograniczenia w tworzeniu party, ale kampanię na spokojnie przejść sobie możesz. 

jak usłyszałem że dają starter edition w gamepassie to śmiechłem. weźmie jeden z drugim i po miesiącu "ale jak to abonament" :rofl:

zamiast przetestować na trialu

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem przed chwilą wersję na Xboksa. Działa elegancko, proces łączenia konto o dziwo (jak na SE) bezproblemowy, a jako subskrybent GPU dostałem dodatkowe 30 dni abonamentu do mojej aktualnej subskrypcji.

 

Akurat na Xboksie trafiłem na MSQ z

Spoiler

Garudą

CO ZA SCENKA PO WALCE. Jeżeli dalej jest tylko lepiej to już się nie mogę doczekać. Zakładam, że już jestem bliżej niż dalej końca Realm Reborn.

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2024 o 00:26, banzai napisał:

jak usłyszałem że dają starter edition w gamepassie to śmiechłem. weźmie jeden z drugim i po miesiącu "ale jak to abonament" :rofl:

zamiast przetestować na trialu

No bez kitu xd Free Trial jest na storze dla każdego, a kto się połasi na LEPSZOM EDYCJĘ ten trochę zdupi.

Odnośnik do komentarza
33 minutes ago, Bzduras said:

No bez kitu xd Free Trial jest na storze dla każdego, a kto się połasi na LEPSZOM EDYCJĘ ten trochę zdupi.

trochę to mało powiedziane. podstawka i 2 dlc to grania na więcej niż ten miesiąc co w starterze jest. ciekawe ile ludzi się na to naciągnie :rofl:

Odnośnik do komentarza

Realm Reborn skończone. Dobrze, że naczytałem się opinii o tym, jaka to podstawka jest be i okropna i byle do dlc, bo dzięki temu spodziewałem się srogiego kasztana, a dostałem świetną zabawę na 50h. Podstawkę oceniam na mocne 9/10.
 

Pora na Heavensward.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To samo miałem, chociaż dla mnie podstawka 8/10.

Ale zanim przejdziesz do HW to BARDZO zalecam albo ogranie, albo chociaż obejrzenie na YT raidów z podstawki. Crystal Tower jest chyba zresztą obowiązkowe, tylko nie wiem w którym momencie. A ten nieobowiązkowy to Binding Coil of Bahamut, którego polecam serdecznie. To stary i hardkorowy raid więc uczenie się go to strata czasu, jeśli grasz głównie dla fabuły, a i normalne party ciężko będzie znaleźć. Także albo cutscneki na YT obejrzyj, albo znajdź w party finderze ze dwóch ludzi na 90 levelu, którzy przelecą go z tobą w grze solując wszystko (dostają za to nagrody, więc chętnych nie braknie)

Wersja YT:

Nie jest to obowiązkowe dla głównej osi fabularnej, ale fajnie uzupełnia pewne wątki i LORE.
 

Spoiler

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Dahaka napisał:

To samo miałem, chociaż dla mnie podstawka 8/10.

Ale zanim przejdziesz do HW to BARDZO zalecam albo ogranie, albo chociaż obejrzenie na YT raidów z podstawki. Crystal Tower jest chyba zresztą obowiązkowe, tylko nie wiem w którym momencie. A ten nieobowiązkowy to Binding Coil of Bahamut, którego polecam serdecznie. To stary i hardkorowy raid więc uczenie się go to strata czasu, jeśli grasz głównie dla fabuły, a i normalne party ciężko będzie znaleźć. Także albo cutscneki na YT obejrzyj, albo znajdź w party finderze ze dwóch ludzi na 90 levelu, którzy przelecą go z tobą w grze solując wszystko (dostają za to nagrody, więc chętnych nie braknie)

Wersja YT:

Nie jest to obowiązkowe dla głównej osi fabularnej, ale fajnie uzupełnia pewne wątki i LORE.
 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

Wszystko ogram, mam też ekipę wyjadaczy na 90 poziomach także dam radę.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, szurubur napisał:

da się w to grać solo? 

ogolnie czy w tym jest jakies story, czy raczej stsndardowe mmo z tego ?

Da się, o czym jest dużo w postach wyżej, ja zaczynam przygodę w kwietniu :). 

 

Zanim dojdziesz do najnowszych przygód to zejdzie Ci 300h+ singla. 

Jak nie chcesz płacić: https://trialsoffantasy.com/restrictions/

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, wet_willy napisał:

Mozne odwiedzac inne Data Centre w Europie ale Pelna migracja kosztuje Piniondze

 

Plus ze jak wyjdzie Downtrail to na pewno odwiedzanie bedzie wylaczone na jakis czas bo znowu beda kolejki po 5k ludzi do serwera.

Wzialem Light, czy w tej grze często są kolejki na serwer? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...