Skocz do zawartości

Final Fantasy XIV


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

jak jeszcze nie założyłeś konta to masz unlimited trial do lvlu 70.

aa, główny wątek w ARR to już przycieli.. był jeszcze dluższy z głupawymi questami.

:rofl: a co do coila,to można solo zaliczyć jak sie przykoksuje już. i crystal tower leć bo tak,do paru questów trzeba i w sumie sporo xpa wpada w ruletce.

Odnośnik do komentarza
On 12/6/2023 at 7:09 PM, michal said:

w 60 dni da sie ja ukończyć? (mowie o trybie fabularnym)

ja ukonczylem calosc w czasie ktory za darmo byl w tym podstawowym pakiecie + to co dostalem razem z zakupem endwalkera

 

mysle, ze 300h to minimum, serio nie zrobilem nic poza fabuła, no moze jakies tam kilka dungeonow, ale to kropla w morzu

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Mówiło się w kuluarach, że mieli robić w 2023/2024 jakieś nowe story mode, żeby skrócić czas potrzebny na przejście "fabuły" podstawki  i starych dodatków. Czy to się już wydarzyło?


Pierwsze słyszę. Jedyne co mają wprowadzić to NPCów do dungeonów, żeby nie trzeba było czekać na party graczy i można było je solo przejść (czego nie polecam, bo czas zaoszczędzony na czekaniu i tak zmarnujesz na przechodzeniu dungeona z noob NPCami, z którymi bicie mobów i bossów trwa 3x dłużej + z graczami jest po prostu fajniej i się człowiek nie nudzi). 

Jakiś czas temu jedynie skrócili główny questline podstawki. Imo możnaby go jeszcze bardziej skrócić, ale po połowie pierwszego dodatku to nie widzę co w nim można by było uciąć, questy to raczej konkrety, pacing jest dobry.
 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę mi zajęło uporanie się z post-game'em HW, ale w końcu sie udało.

Podsumowując HW:

- fabuła, która mnie trochę z zaskoczenia wzięła, oczekiwałem typowych finalowych fajerwerków i dramaturgii, a tymczasem dostałem raczej spokojną, niespecjalnie zaskakującą, ale świetnie napisaną, nieco poetycką i melancholijną historię, którą definitywnie można zaliczyć do kategorii "slow-burnów"
- znacznie poprawione sidequesty, które oferują szybkie i przyjemne historyjki dokładająca cegiełki do lore gry
- muzyka jeszcze lepsza niż w podstawce
- znacznie większe, śliczne mapy
- gameplayowo ciut lepiej, ale to głównie dlatego że gra się już wylevelowanymi klasami

Całościowo za główną wątek + sidequesty daje 9/10

Post game za to wymęczył mnie trochę, questliny o firmamentcie, scholastice czy tales of dragonsong war przez 90% nudne jak gówno, job/role questy jak w podstawce, jedne lepsze, drugie gorsze. Questliny rajdowe ok, gameplyowo na pewno lepsze niż w podstawce, ale fabularnie gorsze.
No ogólnie nie było kolorowo.

No ale w końcu czas na Stormblood.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...