Skocz do zawartości

Final Fantasy XIV


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tlas napisał:

Przygody Clive’a z FF XVI w Eorzea bardzo fajne, ale jak ktoś jest uczulony na spoilery z FF XVI to ostrzegam, bo na wejściu przy pierwszej walce od razu dowiadujemy się 

  Pokaż ukrytą zawartość

że Clive po zmienieniu się w Ifrita zabił brata xd 

 

Długi jest quest chain z tego eventu?

 

Chyba do 8 maja się nie wyrobię niestety, 23 lvl i jakieś kilkadziesiąt story questów do ogarnięcia :D. 

 

Dzisiaj ukończyłem pierwszy dungeon jako tank, zdziwko, że na party ludzkie (nie AI) czekałem tylko 3 minuty w kilkunastoletniej grze. Jest klimacik, nie dziwię się już opiniom, że dla wielu to najlepsze MMO obecnie (które można grać sobie spokojnie jak w singlu). 

 

image.thumb.jpeg.1e2fbcf84318c76aaa6c919c8b4d6d86.jpeg jakaś czarodziejka się napatoczyła :D 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Długi jest quest chain z tego eventu?

 

Chyba do 8 maja się nie wyrobię niestety, 23 lvl i jakieś kilkadziesiąt story questów do ogarnięcia :D. 

 

Dzisiaj ukończyłem pierwszy dungeon jako tank, zdziwko, że na party ludzkie (nie AI) czekałem tylko 3 minuty w kilkunastoletniej grze. Jest klimacik, nie dziwię się już opiniom, że dla wielu to najlepsze MMO obecnie (które można grać sobie spokojnie jak w singlu). 

 

image.thumb.jpeg.1e2fbcf84318c76aaa6c919c8b4d6d86.jpeg jakaś czarodziejka się napatoczyła :D 


krótki, 1-2h, fajne rzeczy się dostaje 

 

 

f29d0f4f-9968-442c-98b4-1f7fb94814b6.jpeg

Edytowane przez tlas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Dahaka napisał:

Co do muzyki, polecam wyłączyć w opcjach battle theme i mount theme jak już wam się znudzą, wtedy wspaniałe overworldowe motywy będą grac nieprzerwanie.

Muzycznie ta gra nie zawodzi, zresztą jak każdy Final, ale tutaj to jest chyba lepiej niż w XVI nawet, przede wszystkim jest tego duużo :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skonczyłem Stormblooda (bez patchy)

Kto to tak spierdolił proszę państwa? :reggie:

Czułem się jakbym grał w dwa dodatki sklejone w jeden po tym jak scenarzyści skapnęli się, że w sumie ich główne wątki fabularne polegają na tym samym.
Ala Mhigo nudy jak chuj, Othard dobre, ale zrushowane, a potem wracasz do Ala Migho i robisz dokładnie to samo co w Othard, tylko nudniejsze xD

Mapy i muza elegancja. Dungeony... te w Othard fajne, te w Ala Mhigo nudy.

Lyse xD Najgorsza i najgorzej napisana postać w całej XIV. 

Szkoda kurde, przygody na wschodzie były spoko, mimo ze zrushowane, ale to ala mhigo zabiło ten dodatek dla mnie. Cała gra powinna się skupiać na wschodzie, wyjebać Lyse i zainwestować więcej czasu w Hiena i jego ekipe i pewnie wyszłoby 9/10 jak HW.

A tak daje 7/10.

Edytowane przez Dahaka
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...