Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

⁹Piłem w poniedziałek monsterka fantowego po ponad miechu przerwy i... Nie pije od tej pory. Zero powera, smak fajny ale cukier morde wykręcił. Za to jakie wczoraj espresso piłem w jednej z kawiarni w galerii handlowej to :obama: na nowo zakochałem się w kawie sypanej i rozważam zakup maszyny pod espresso. 

 

Potwierdzam @krupek - jakość srania po energolu taka sobie, dużo wybuchów. :smutas:

 

Godzinę temu, _Red_ napisał:

Wziąłem za free z żabkuponu

 

O kurwajapierdole. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

Wyzywasz Chujaszka, a tak samo się zachowujesz jak on :kekyayaya:

 

Wieprzku skąd w tobie tyle nienawiści? Jest sobota wieczór, nie masz dziewczyny i nawet własna ręka się z ciebie śmieje gdy próbujesz zwalić nią konia czy jak??

 

Więcej wyrozumiałości dla @Mejm - to stary chuj już jest. W dodatku wciąż czeka na tą jedyną księżniczkę by oddać jej swoje ciało i niewinną duszyczkę konsolomaniaka.

 

Więcej miłości forumki! :cool: :lapka:

Odnośnik do komentarza

Wypiłem ostatnio trochę Monstera złotego, który prawdopodobnie miał być ananasowy. Prawdopodobnie bo smakował jak każdy energol, który nie chce być klasycznym red bullem: słaba oranżadka o losowym smaku + pył/kurz/proszek z musujących tabletek z multiwitaminą, które można znaleźć na półkach przy kasach w marketach. Ja totalnie nie rozumiem fenomenu. Rozumiem go w przypadku dzieci, którym to smakuje albowiem dzieci nie mają gustu dlatego też te puszki wyglądają tak bardzo młodzieżowo cool story bro :boomer:. Jeśli już muszę to mała puszka red bulla ale tych kolorowych tutti-frutti pierdutti oranżadek nie mogę znieść a najbardziej mi przeszkadza ten kurz na podniebieniu i zębach. Te losowe smaki to też śmieszna sprawa bo równie dobrze mogliby napisać, że to smak żeberek BBQ albo ogórki małosolne i też by przeszło bo ten szajs i tak nigdy nie smakuje tym czym niby powinien a jeśli cokolwiek czuć to gdzieś tam daleko, za górami, za kurzem na podniebieniu gdzieś może ale nie wiem do końca jakieś to wszystko takie nie wiem :balon:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Nie piłem tego w PL, u mnie jest znośne. Ale z drugiej strony te żarcie jest tak obrzydliwe (w sensie słodycze, ciastka, chipsy i ogólnie takie pakowane rzeczy, wędliny i tak dalej), że nawet coś znośnego staje się mega. Problem jest też taki, że Red Bulle są drogie. Mała puszka kosztuje 3$, ta duża 5. A Monster duży niby normalnie 2.5$ ale zawsze jest albo po 1.5 albo buy 1 get 1. Te inne kolorowe Monstery, a sporo ich jest, smakują jak byś pił oranżadkę z nie do końca opłukanej szklanki z płynem do naczyń. A już największa patola smakowa to te niby No Sugar

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...