Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

19 godzin temu, Shen napisał:

Szkoda, ze nie ma u mnie sklepu tedi, takie fajne energole maja 3 litry za 15zł, a nie zabawa w jakies male puszki 0,5l

Pamiętam jak kiedyś jechaliśmy na mecz. Byłem wyjebany po nocce i w drodze na eks wychlałem litrową butlę jakiegoś energola. Nie polecam, więcej czasu spędziłem  w kiblu na sikaniu niz na trybunach :notbad:

Zresztą mała strata bo nas Miedź Legnica ojebała chyba z 4-0 :reggie:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

który monsterek najlepszy?

kupilem wlasnie - a kupuje raz na 2 lata: "ultra violet" zero cukru. Smakuje jak zwykły energetyk + dziwny posmak nie-wiem-czego

 

Monster? Dla mnie the doctor. Zimniutki z lodem jeszcze do tego. :wub:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 hours ago, grzybiarz said:

który monsterek najlepszy?

kupilem wlasnie - a kupuje raz na 2 lata: "ultra violet" zero cukru. Smakuje jak zwykły energetyk + dziwny posmak nie-wiem-czego

Kwestia gustu smakowego. Mi przypasował Hamilton LH44, piłem to jak poyebany. Ale już nie kupuje, ciężko znaleźć no i wyleczyłem się z uzależnienia. :obama:

Odnośnik do komentarza

A ja zara dobije do 2 tyg jak nie pije :obama:

Walilem po 2 monsterki dziennie, jak promocja w żabce to jako substytut wody :yao: Powiedziałem koniec, bo skończę zara na klozetce z przyssawkami na sutach i ekg serca. 
Pierwsze dni to Mongolia straszna. Do tylu chodziłem, jakis przyjebany byłem. Czytałem na necie o uzależnionych ludziach, to aż tak zle nie było. Lubiłem smak zielonego monsterka czy redbulla, ale raczki mi nie latały jak stałem przy lodowce. Jeden jak opisywał to poziom odstawienia Hery w monarze.  

Odnośnik do komentarza

U mnie obecnie jak 1 czy 2 puszke red bulla łyknę w tygodniu to max. Wróciłem do picia espresso. 3 filiżaneczki dziennie i jest rewelacja, nie ma mdłości i schudłem do tego. 

 

Napisze jak człowiek po odwyku - nie wiem jak mogłem to pić tyle lat codziennie w TAKICH ilościach.

Odnośnik do komentarza

Czysty od pazdziernika. Myslalem ze najdzie mnie ochota chociaz na jednego malego energola dla smaku w lato ale sie nie stalo. O piciu monstera nawet nie wspomne bo nawet jak pilem energole to epizod z monsterami przez ich slodkosc mialem krotki. Ogolnie chyba duzo ludzi z tego tematu poszlo na mniejszy czy wiekszy odwyk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...