Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Homelander napisał:

Nie piłem tego w PL, u mnie jest znośne. Ale z drugiej strony te żarcie jest tak obrzydliwe (w sensie słodycze, ciastka, chipsy i ogólnie takie pakowane rzeczy, wędliny i tak dalej), że nawet coś znośnego staje się mega. Problem jest też taki, że Red Bulle są drogie. Mała puszka kosztuje 3$, ta duża 5. A Monster duży niby normalnie 2.5$ ale zawsze jest albo po 1.5 albo buy 1 get 1. Te inne kolorowe Monstery, a sporo ich jest, smakują jak byś pił oranżadkę z nie do końca opłukanej szklanki z płynem do naczyń. A już największa patola smakowa to te niby No Sugar

Jak byłem w tym roku w Alabamie służbowo, to odwiedziłem Wallmart i tam czy to Redbull 0,5 czy Monsterek, to cena ta sama - 2,5$ + tax

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 minutes ago, Metoda said:

Jak byłem w tym roku w Alabamie służbowo, to odwiedziłem Wallmart i tam czy to Redbull 0,5 czy Monsterek, to cena ta sama - 2,5$ + tax

 

U mnie ceny takie jakie podałem (Long Island). Ten duży 0.5 Redbull 4.99, taki sam Monster o połowę nominalnie tańszy, ale zawsze w jakiś promocjach jest, więc i tak się go nie kupuje za normalną cenę

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie poza Monsterem Ultra Gold i Blue, oraz klasycznym Tigerem i Maxem- cała reszta mogła by nie istnieć. Te smakowe Tigery, Blacki i rockstary- co jeden to gorszy, do tego większość przewalona cukrem (któryś z rockstarów ma go 14g na 100). Inna sprawa, że ceny Monsterów wchodzą na chory poziom. Red Bullów w dwupacku widziałem wczoraj cały stand na stacji u prywaciarza po niecałe 9zł, więc dil nawet niezły, zwłaszcza, ze puszki chodzą po 6+ zł w większości sklepów. No i u mnie w deli był jakiś nowy/stary N-Gine, już bez tego soku, cukru jakieś 5.x grama na setkę- w cenie 1.60zł. Ot, taki gorszy Tiger, ale zimny całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Potem jest uzależnienie. Mi wjechało znowu po promocji na RB- jak nie żabka po 4,5 przy zakupie 2, to sklepy maja 2packa tez 9zl

Potem jak się odstawi, to taki ewidentny syndrom odstawienia. Raczki mi nie latały, ale ogólnie rozbity byłem, zanim wróciłem do normalnego stanu, chodzenia spania o normalnej porze itd, to kilka dni minęło. 

Odnośnik do komentarza

Rzadko pijam energetyki ale dziś w pracy na nocce mnie naszło i wziąłem sobie takie coś:

 

20221119_222746.thumb.jpg.f81fc7167872e19d7b63c03cdd409f65.jpg20221119_222757.thumb.jpg.2df94cf9e66e812f34fcd91c4fcf89ce.jpg20221119_222803.thumb.jpg.7c9fb9b8730a7187a806e68810f3913d.jpg

 

No i jest toto bardzo smaczne, słodkie fhui i dobrze kopie. Być może dlatego że energole pijam raz na pół roku a mój organizm nie jest struty nadużywaniem cukrów prostych i innych substancji pobudzających. Sama puszeczka ma ciekawą grafikę, zdecydowanie przyciągającą wzrok. Jeśli miałbym jakoś oceniać walory smakowe w porównaniu z innymi tego typu napojami to dałbym mocne 9/10.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Rzadko pijam energetyki ale dziś w pracy na nocce mnie naszło i wziąłem sobie takie coś:

 

20221119_222746.thumb.jpg.f81fc7167872e19d7b63c03cdd409f65.jpg20221119_222757.thumb.jpg.2df94cf9e66e812f34fcd91c4fcf89ce.jpg20221119_222803.thumb.jpg.7c9fb9b8730a7187a806e68810f3913d.jpg

 

No i jest toto bardzo smaczne, słodkie fhui i dobrze kopie. Być może dlatego że energole pijam raz na pół roku a mój organizm nie jest struty nadużywaniem cukrów prostych i innych substancji pobudzających. Sama puszeczka ma ciekawą grafikę, zdecydowanie przyciągającą wzrok. Jeśli miałbym jakoś oceniać walory smakowe w porównaniu z innymi tego typu napojami to dałbym mocne 9/10.

Kup sobie Ultra Fiesta, ten sam smak, tylko bez cukru.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...