Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 12.04.2024 o 10:56, Bartg napisał:

 

Wczoraj jakiegoś randomowego ziomka zapytałem jak ten DOŁZ "Mordo zajebisty Red Bull się chowa" :reggie: Zaraz pół polski będzie chodzić w bluzach i czapkach DOZE


Mordo, koleś miał rację.

 

 

 

 

 

 

chuja. To smakuje jak tiger- czyli jak gowno. Smak może mniej intensywniejszy, ale najbardziej mi tu zalatuje tigerem. Sikacz na poziomie energetyka z biedronki za 1,99zl. 
Kupilem na próbę Czarnego, zero nienawidzę więc 5,50 puszka. 
 

Za msc wszyscy o tym zapomną. 

Odnośnik do komentarza

Ja lubię np RB, ale wielu nie lubi. A najlepszy ze szklanej butelki. Ale to wszystko smakuje lepiej ze szkła.

Potem Monster klasyczny zielony, Black zwykłe. Kiedyś wziąłem przez pomyłkę ten sex, to myślałem że pawia puszczę.

I to tyle. A większość na rynku zaliczyłem. Jeden był taki tańszy, ale nie pamiętam czy Pudziana to było czy innego Dymka, ale spoko za 3zł w smaku. 

Jeszcze Gang Albanii, u mnie kumpel to sprzedawał i drugi kumpel po to jechał pod Łódź do magazynu- 10 palet przywoził do nas. Piliśmy jak za darmo, ale sprzedaż szybko usiadła i skończyła się era handlowa na tym. Tym samym obstawiam że ten Doze skończy tak samo. Boom byłby większy gdyby nie ten zakaz że od 18 roku życia. Zobaczymy jak żółty wyjdzie. Ale do zapomnienia. Jak to nie będzie latać po 2,99 czy tam 3,49 to szału nie będzie. Za 5,50 to wolę RB kupić czy dołożyć do monsterka który teraz 4,99 przy dwóch. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Faka napisał:

A Redbull i tak dalej będzie wszystkich wysrywał XD

 

Rockstar tańszy, jest go 2 razy więcej, smak identyczny. RB dyma swoich klientów jak nikt na rynku energoli.

 

To już taka coca cola ma przynajmniej swój unikalny smak i da się go rozpoznać w porównaniu z innymi gównami typu hoop cola.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Zwyrodnialec napisał:

 

Rockstar tańszy, jest go 2 razy więcej, smak identyczny. RB dyma swoich klientów jak nikt na rynku energoli.

 

To już taka coca cola ma przynajmniej swój unikalny smak i da się go rozpoznać w porównaniu z innymi gównami typu hoop cola.

 

Ja kupuje teraz tylko RB, bo odkąd zjebali smaki w innych energolach z powodu cukru które zmniejszyli przez ustawę, co by nie zwiększyć ceny za puchę 250 ml. A w przypadku RB w ogóle nie zmienił składu po zmianie ustawy, mieli wyjebane, a smak ten sam pozostał. Tiger przed zmianą miał fajny smak, po ustawie? No zjebał się i jest niezdatna do picia. Black jeszcze coś tam ujdzie, ale to już nie jest ten black co kiedyś. Przez ustawę cukrową pojebały się smaki w niektórych energetykach. 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz kupiłem Dzika, akurat padło na wiśniowego, bo kiedyś był genialny wiśniowy Monster i miałem nadzieję, że będzie podobne w smaku. Jak się okazało: syf niesamowity. Smakuje jak zwykły lekko gazowany soczek, w dodatku mocno rozwodniony, zero uczucia że pije się energola. Jeżeli pozostałe Dziki też takie są, to niezła beka. 

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Josh napisał:

 kiedyś był genialny wiśniowy Monster i miałem nadzieję, że będzie podobne w smaku. 

 

 

 

Nadal taki Monster jest. Nazywa się Pacific Punch. Co prawda ma dużo cukru, ale jest bardzo dobry w smaku. Tylko trudno to znaleźć. Widziałem go w Kauflandzie i czasami w Żabce. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...