Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 7.12.2023 o 19:07, _Red_ napisał:

To ja jedynie kawę pije na litry, ale po pracy już mi nie smakuje i ryj wykrzywia od czarnej, więc jak zdycham około 18-19 a chcę jeszcze mieć chwilę koncentracji na jakiś serial to od biedy energolek owocowy robi robotę (z raz na miesiąc może). I tak umrę na coś.

polecam najpierw poczytać o działaniu kofeiny, ile utrzymuje się w organizmie itd, zamiast dalej wierzyć, że pierdolnięcie energolka o 18 wpłynie na wzrost energii i koncentracji XD

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, _Red_ napisał:

a nie będę teraz szukał magicznych słów kluczowych, by odgadnąć co masz na myśli

przecież napisałem to magiczne słowo kluczowe - czas działania kofeiny w organizmie. Jak "pijesz kawę na litry w pracy" i po 18 nie masz energii, żeby się skupić na serialu (chyba najmniej wymagająca rzecz lol) to problem raczej leży gdzie indziej i kolejny energolek Ci w niczym nie pomoże i prędzej zadziała jak placebo, bo kofeine w organizmie masz jeszcze z tych wcześniejszych litrów kawy. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Tokar napisał:

Czekam na moment, w którym ktoś opracuje miksturę w wersji alkoholowej, którą będzie się można jednocześnie pobudzić i najebać.


Jest już coś takiego od wielu lat, tylko na rynek ukraiński. Byłem kiedyś w Kijowie i miałem przyjemność to pić, ale nie chciałbym próbować się tym grubo upić xd 

 

https://odessamarket.pl/produkt/napoj-energetyczny-alkoholowy-klasyczny-revo-0-5l-8-5/

 

 

IMG_0537.webp

Edytowane przez jar3czek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Tokar napisał:

Czekam na moment, w którym ktoś opracuje miksturę w wersji alkoholowej, którą będzie się można jednocześnie pobudzić i najebać.

Coś podobnego jak wyżej, tyle, że widziałem na Słowacji gotowe driny energola z wódą w puszkach. Pewnie kwestia czasu aż u nas się pojawi, bo zapotrzebowanie na pewno jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...