Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Żadnych miękkich dopalaczy. "Energy Drinki", to tak naprawdę lekkie narkotyki, bo człowiek strasznie uzależnia się od Tauryny,

 

 

 

Mr. Blue, pierwszy czlowiek na sweiecie, ktory uzaleznil sie od aminokwasu :potter:

Poza tym tauryna jest dodawana tylko symbolicznie do tych wszystkich gownianych "energetykow" - 200mg nikogo w zaden sposob nie pobudzi, to kofeina jest glownym (jedynym?) skladnikiem aktywnym.

Odnośnik do komentarza

Ja do forumowych maniaków energy drinków mam pytanie - czy ktoś z Was ma tak, że żaden z takich napojów W OGÓLE na Was nie działa, łącznie z kawą? Podczas wakacji znajomy zrobił mi jakąś kawę Jacobs, tyle wsypał do kubeczka, że łyżeczka właściwie stała w pionie, a 1,5h po wypiciu spałem jak zabity. Jest to może związane z generalnie wysokim cisnieniem tętniczym (chociaż ostatnio jak mierzyłem to miałem w normie) czy z czymś innym? Infidel, anyone? :)

 

Wazna sprawa jest masa, im wieksza tym wiecej kofeiny trzeba sobie ,,zapodac". Zreszta, niektore organizmy lepiej radza sobie ze zwalczaniem kofeiny, drugie gorzej.

 

Gdzie kupię te Bangi i White Floody?

White Flood jest na allegro, Banga kupisz na kfd.pl. Chwila szukania.

Edytowane przez InFiDeL
Odnośnik do komentarza

Próbowałem pare razy różnych specyfików i zawsze kończyło się tak samo - sraka na pół dnia. Nie wiem czym to jest spowodowane ale jak wypiję więcej niż dwa łyki to podwójne zużycie papieru toaletowego gwarantowane.

Ogólnie to odczułem, że serducho bije szybciej ale koncentracja zerowa (potliwosc, nogi z waty ----> potem kibel), więc picie tego szajsu mija się dla mnie z celem.

Jak ktoś chce poczuc szybsze bicie serca to polecam Sudafed + Ibuprofen, raz jak miałem gorączke + mega katar to zażyłem takie combo, potem chodziłem pół godziny jak nacpany a serducho waliło jak młot. Następnego dnia jak poszedłem do lekarza to myślałem że ze złosci mnie za drzwi wyrzuci :D.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo lubię sobie wypić, kiedyś sporo, teraz już odświętnie. A to wszystko przez to, że mój organizm zaczyna odczuwać widoczne skutki "przyjęcia" tego napoju. Jestem tak rozbudzony, że trzęsę się, jakbym uczestniczył w jakiejś na maksa stresującej sytuacji (bójka, wypadek itp.) - trzęsiawa rąk included. Wolę już się napić jakiegoś izotonika, który przynajmniej gasi pragnienie. Aha, NIGDY nie polecam picia energetyków na pusty żołądek. Po nieprzespanej nocy chciałem się czymś wzmocnić. Przed śniadaniem przyjąłem 750 ml Red Bull'a. Przez pół dnia sraka, zawroty głowy i pocenie się. Canabis dobry jest ten Adrenaline?

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

Lubię ten smak energy drinków jak cholera. Wszystkie smakują tak samo, ale nie wszystkie chyba tak dobrze działają. W każdym razie piję to bardzo rzadko, najczęściej w pracy w nocy, tak około 1-2 jak już padam na twarz ze zmęczenia (dosłownie jak mi się oczy zamykają), strzelam sobie wtedy Red Bulla i mam kopa na następną godzinę dwie. No i raz na ruski rok jakiś syf za 2,50 zł z Lidla, dla smaku.

 

Ten nowy Moutain Dew widzę bardzo tani, działa to w ogóle? Muszę spróbować ^_^.

Odnośnik do komentarza

Nie działa, przynajmniej na mnie. No, ale ja piję takie soczki litrami, więc nie wiem jak by podziałało na Ciebie, chociaż pewnie tak skoro trzyma Cię przez dwie godziny po jednym Redzie.

 

Tak w ogóle, to już mi się "przejadły" te wszystkie Tigery, Red Bulle, Burny, Green Upy i Biedronkowe ścierwa, nie mogę na nie patrzeć. Polećcie coś innego, w miarę oryginalnego w smaku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...