Skocz do zawartości

Sosy


Figlarz

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś zakupiłem będąc u hitlerowcow:

 

X5XcuDK.jpg

 

 

y9cABLX.jpg

 

 

Bj1bYqb.jpg

 

 

Była też masa innych sosów ale mnie z gotowcó generalnie interesuje tylko ketchup, oprócz tego trochę musztard wziąłem ale ten Heinz powinien być dobry a nawet lepszy niż standardowy.

 

ToP LeL (pipi)a typie, Heinz to największe ścierwo, przecier z proszku, gorszy niż z Tesco.

 

Nie to co Pudliszki, no nie, 180 g świeżutkich pomidorków z wolnego wybiegu na 100 g produktu.

Odnośnik do komentarza

tym bardziej wiecej chemi, lain juz pewnie dzwoni oburzona do kolezanek aby strzelic z ucha co tam sie w internecie wyrabia

 

 

co do smaku, te kulinery keczup dla mnie sredni bo slodki a nie lubie slodkich, ale mam jeszcze tego w wersji Bio i jest gites


konsystencja jest podobna do sosu do spaghetti lub pizzy, generalnie gesty, grudkowaty, dobry ale slodki wiec nie kazdemu przypasuje

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Sos czosnkowy Fanex, 4,99zł za 400g, Chyba najlepszy sos czosnkowy, jaki do tej pory jadłem. Wyrazisty smak i aromat, nie pozostawia nieprzyjemnego, kwaskowego posmaku w ustach, jak niektóre inne sosy. Sos meksykański z tej samej firmy również bdb - choć niby pikantny, a prawie w ogóle nic nie czuć na języku. Za to nadrabia bardzo intensywnym smakiem i wyczuwalnymi kawałeczkami papryki  :good2:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Sos czosnkowy Fanex, 4,99zł za 400g, Chyba najlepszy sos czosnkowy, jaki do tej pory jadłem. Wyrazisty smak i aromat, nie pozostawia nieprzyjemnego, kwaskowego posmaku w ustach, jak niektóre inne sosy. Sos meksykański z tej samej firmy również bdb - choć niby pikantny, a prawie w ogóle nic nie czuć na języku. Za to nadrabia bardzo intensywnym smakiem i wyczuwalnymi kawałeczkami papryki  :good2:

 

Polecam pikantny arabski z Faneksu, najlepiej na hot-dogu z Żabki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...