Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest ze Proffesional jest stanowczo zbyt latwy....nie moze byc tak ze Renowka w kwalifikacjach mam 2 sekundy przewagi nad McLarenem i Red Bullem a w wyscigu po pitstopie wyprzedzam aktualnego lidera wyscigu ktory potem jeszcze bedzie musial zjechac do boksu (w wyscigu na dystansie zaledwie 13 okrazen!).

Jedyna nadzieja w Legend (jeszcze nie probowalem)

Odnośnik do komentarza

To najlepiej odrazu odpalić wszystko na full i zobaczyć jak się sprawa ma ?? F1 ma wielka oglądalność na całym świecie ale wsrud graczy to procentowo jest mala liczba maniaków ... i nic na to nie poradzimy jak zaranie , ale jak się takie sytuacje dzieją na wszystkich opcjach ustawionych na maksa ( nie wiem dokładnie jakie są opcje , bez wspomagaczy dystanse i weekend na full) ... to się pofkuziam wrrr

Odnośnik do komentarza

Tak...masz 3 najslabsze teamy do wyboru na poczatku kariery.

Oczywiscie poza kariera mozesz sobie zapodac dolwolny weekend GP w dowolnej furze ;)

Nie do końca tak jest, bo ilość teamów do wyboru na początku zależy od liczby sezonów, jaką deklarujesz że będziesz jeździł. Jeśli weźmiesz 7 sezonów (jedyna słuszna opcja ;) ) to faktycznie na początku można wybierać tylko spośród trzech najsłabszych teamów, ale już przy 5, czy tym bardziej 3 sezonach ta liczba dostępnych ekip się powiększa. Z tego co pamiętam, to przy wariancie 3 sezonów można wybierać HRT, Virgin, Lotusa, Toro Rosso, BMW Sauber, Williams i Force India. Oczywiście wszystko dlatego, by gracz miał czas przebić się do najlepszych drużyn nawet grając trzyletnią karierę. Ogólnie polecam wszystkim wybór 7 sezonów, bo oczywiście można się najlepiej wczuć, ale też rozumiem że nie każdy musi być takim masochistą :) .

Odnośnik do komentarza

(...) brakuje jedynie ciut lepszej reakcji na depnięcie po hamulcach - bardzo trudno o zablokowanie kół, choć w ustawieniach bolidu jest zdaje się opcja regulacji ciśnienia w układzie hamulcowym, ale jeszcze się tym nie bawiłem.

 

Testowałem to i jest zdecydowanie lepiej, do tego stopnia, że moje opony skończyły się o wieeele za szybko :whistling:

 

Tak...masz 3 najslabsze teamy do wyboru na poczatku kariery.

Oczywiscie poza kariera mozesz sobie zapodac dolwolny weekend GP w dowolnej furze ;)

 

Zależy na ile sezonów ustawisz sobie karierę. Jeśli tylko na 3 to do wyboru jest więcej zespołów (dochodzi williams, toro rosso, sauber i force india).

 

EDIT kolega wyżej mnie uprzedził :sweat:

Edytowane przez filipppek
Odnośnik do komentarza

No, wybrałem Lotusa i pierwszy wyścig za mną. 20% wyścigu, czyli 10 okrążeń w Bahrainie. Trening słaby, 22 miejsce... Ale w kwalifikacjach już 19. A w wyścigu (o tak!) 8 miejsce i kara 3 miejsc do tyłu. Bardzo dobry wyścig. A co do samej gry, to miażdży system. Idealna gra jak na razie, ja nie mam tego błędu z pit stopami i jest git. ;) Polecam każdemu, kto nie zamówił. :)

Odnośnik do komentarza

Ja często w ultimie miałem przypadki, że wysyłali w piątek i w dodatku dochodziła dopiero we wtorek czasem... Mój kolega tam zamówił, płacił przez pocztę i powiedział że już tam nic nie zamówi. Przez to ja też nic nie zamówię tam już, chyba, że naprawdę będzie dobra cena. Gra jest warta swojej ceny, tyle powiem. Co sądzicie o tej grze ? :)

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem jeszcze, że gdy zaczyna padać deszcz, to sliki trzymają zbyt długo. Przykładowo jadę sobie wyścig, zaczyna kropić deszczyk, a ja mogę śmiało przejechać jeszcze kilka kółek nim odczuję jakąkolwiek różnicę w przyczepności. Na torze muszą się pojawić spore kałuże żeby był sens zakładać intermediaty. Trochę kicha, bo w prawdziwych wyścigach widać jakie dantejskie sceny zaczynają się dziać, jak spadnie troszkę deszczu, a kierowcy pozostają na oponach przeznaczonych do jazdy po suchym torze.

Odnośnik do komentarza

U mnie też jest potwierdzenie wysyłki... tylko co z tego, co za idiota wysyła paczkę w piątek wiedząc że nie dojdzie w weekend. Powinni za karę dołożyć ze swoich pieniędzy by kurier dostarczył w sobotę. :confused:

 

Jeśli chcesz zagrać w weekend, polecam zadzwonić do najbliższego magazynu DPD i zapytać się o odbiór osobisty.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi jak podczas jazdy w wyscigu zdecydowac ktore opony maja mi zalozyc.

Jest mokro...zaczynam wyscig na przejsciowkach...po ilustam okrazeniach robi sie sucha linia i przeciwnicy zakladaja slicki i momentalnie robia czasy o 2 sekundy lepsze...zjezdzam do boksu i mi znowu zakladaja przejsciowki :/

Albo zaczynam wyscig na sucho...zaczyna padac wiec zjezdzam na zmiane opon to mi zakladaja slicki xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...