Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Pacze paczami, ale co z tymi, co nie mają dostępu do sieci ? Kupując grę dostali półprodukt - ja bym żądał zwrotu pieniędzy.

Co za przeklęte czasy - teraz twórcy wydają buble, bo sobie myślą: "a co nam tam, kaska potrzebna to wydajemy na półki sklepowe niedokończoną grę, a potem się zrobi patcha" :confused:

Odnośnik do komentarza

Pacze paczami, ale co z tymi, co nie mają dostępu do sieci ? Kupując grę dostali półprodukt - ja bym żądał zwrotu pieniędzy.

Co za przeklęte czasy - teraz twórcy wydają buble, bo sobie myślą: "a co nam tam, kaska potrzebna to wydajemy na półki sklepowe niedokończoną grę, a potem się zrobi patcha" :confused:

 

W dzisiejszych czasach argument braku neta bardziej śmierdzi mi piraceniem.

Odnośnik do komentarza

@Lons

W takim razie współczuję Tobie toku rozumowania.

 

Uwierz mi nie musisz. Płaczesz, że bug, a nawet nie dajesz szansy poprawy jego przez patch. Z czym masz problem? Z wgraniem patcha? Zastanów się. Nie widzę żadnego problemu z tym, a argument o braku neta jest dla mnie śmieszny. Masz konsolę, Tv, Kablówkę z 50 kanałami, a nie masz neta za 50 zł? Proszę ciebie....

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

A czy ja gdzieś pisałem o sobie ?

Ale skoro tak bardzo Ci na mnie zależy, to Ci powiem, że u mnie na osiedlu jeszcze dwa lata temu nie było mowy o dostępie do internetu, i na mojej śp. PS3 musiałem się niejednokrotnie użerać ze zbugowanymi grami (np. Assasyns Creed), bo nie miałem jak pobrać aktualizacji.

Więc sorry, ale jak ktoś ma dzisiaj konsolę, to nie oznacza od razu że ma też internet w domu.

 

Koniec offtopa z mojej strony.

Odnośnik do komentarza

@Lons

W takim razie współczuję Tobie toku rozumowania.

 

Uwierz mi nie musisz. Płaczesz, że bug, a nawet nie dajesz szansy poprawy jego przez patch. Z czym masz problem? Z wgraniem patcha? Zastanów się. Nie widzę żadnego problemu z tym, a argument o braku neta jest dla mnie śmieszny. Masz konsolę, Tv, Kablówkę z 50 kanałami, a nie masz neta za 50 zł? Proszę ciebie....

zawszej jest kolega/koledzy którzy mają neta jaki to problem zabrać konsolę grę do kumpla i zrobic updata gry ?????

 

 

Dobra teraz o samej grze, od wczoraj czytam /przeglądam wszystkie serwisy pod kontem tej gry ,niby wszsytko ok oceny spoko na poziomie 8,5 punkta ...ale gracze już piszą zupełnie co innego .Masa ludzi skarży się na te bugi ,spadające fpsy .

Oglądałem kilka filmików na YT i widać ze w niektórych momentach bolidy zamiast jazdy po torze to ponim płyną lub slizgają się nie naturalnie .Wygląda to jak arcadówka .

Wniosek jeden gra nie dopracowana i to dość bardzo . Czekam na tego pacza i poprawe tych błedów i wtedy zaopatrzę się w swoją kopie .

A jak narazie to gra idzie w dół ,nówki w folli po 170zl już

 

A czy ja gdzieś pisałem o sobie ?

Ale skoro tak bardzo Ci na mnie zależy, to Ci powiem, że u mnie na osiedlu jeszcze dwa lata temu nie było mowy o dostępie do internetu, i na mojej śp. PS3 musiałem się niejednokrotnie użerać ze zbugowanymi grami (np. Assasyns Creed), bo nie miałem jak pobrać aktualizacji.

Więc sorry, ale jak ktoś ma dzisiaj konsolę, to nie oznacza od razu że ma też internet w domu.

 

Koniec offtopa z mojej strony.

To na jakim ty za(pipi)u mieszkasz :D ? :P

Odnośnik do komentarza

A czy ja gdzieś pisałem o sobie ?

Ale skoro tak bardzo Ci na mnie zależy, to Ci powiem, że u mnie na osiedlu jeszcze dwa lata temu nie było mowy o dostępie do internetu, i na mojej śp. PS3 musiałem się niejednokrotnie użerać ze zbugowanymi grami (np. Assasyns Creed), bo nie miałem jak pobrać aktualizacji.

Więc sorry, ale jak ktoś ma dzisiaj konsolę, to nie oznacza od razu że ma też internet w domu.

 

Koniec offtopa z mojej strony.

 

Mamy 21 wiek i większość osób na świecie posiada internet. Zresztą kupowanie konsoli do gry offline też jest w pewnym sensie wydaniem pieniędzy w błoto. Jakby było odwrotnie to firmy, a w tym codemasters ze swoim F1 2010 nie wydało by patcha bo według nich jest to nieopłacalne i niesprawiedliwe. Jest inaczej bo internet jest już prawie w każdym domu i dzięki temu mogą coś poprawić. Przecież nie chcieli popełnić takiego błędu, ale stało się i trzeba to poprawić. Myślę, że po wyjściu patcha wszystko będzie cacy.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

@Lons - naprawdę uwierz mi, są jeszcze tacy gracze, którym kompletnie nie zależy na graniu po sieci. Mnie to po prostu kompletnie nie kręci - choć we wyścigi bym chętnie z Wami pośmigał, ale to za mało by płacić z usługę, z której się praktycznie nie korzysta. Na PS3 miałem grę po sieci za darmo, a i tak zagrałem tak raptem kilka razy.

Odnośnik do komentarza

@Lons - naprawdę uwierz mi, są jeszcze tacy gracze, którym kompletnie nie zależy na graniu po sieci. Mnie to po prostu kompletnie nie kręci - choć we wyścigi bym chętnie z Wami pośmigał, ale to za mało by płacić z usługę, z której się praktycznie nie korzysta. Na PS3 miałem grę po sieci za darmo, a i tak zagrałem tak raptem kilka razy.

 

Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę, ale firma, która ma możliwość poprzez internet coś poprawić to skorzysta z tego bo to jedyna szansa naprawy błędu jaki popełniła. Warto również też wspomnieć, że masa ludzi piraci i nie podłącza konsoli do neta, a jako pierwsi płaczą i narzekają. Wiadomo też nie jestem happy z tego powodu bo zamówiłem F1, ale nie narzekam bo i tak takim zachowaniem nic nie ugram.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, ze to porazka, jak producenci wydaja taka gre. Sorry Lons, ale tez jestem troche innym konsumentem niz Ty, nie chce placic za gre 170 zl i czekac, az 3/4 niedorzecznych rzeczy poprawia. Ba - skad wiesz, ze patch nie wyjdzie za miesiac, dwa. Moze najpierw poprawia opony, za miesiac pit stopy - dla mnie tragedia. Dzieki za opinie, wiem, ze tego nie kupie. :whistling:

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, ze to porazka, jak producenci wydaja taka gre. Sorry Lons, ale tez jestem troche innym konsumentem niz Ty, nie chce placic za gre 170 zl i czekac, az 3/4 niedorzecznych rzeczy poprawia. Ba - skad wiesz, ze patch nie wyjdzie za miesiac, dwa. Moze najpierw poprawia opony, za miesiac pit stopy - dla mnie tragedia. Dzieki za opinie, wiem, ze tego nie kupie. :whistling:

 

Przesadzasz z tymi 3/4 niedorzecznymi rzeczami. Ja np kupiłem tę gra z myślą o online i lidze z osobami na pewnym poziomie niż granie dla jakiś trofeów i punkcików w swojej karierze gracza. Nie oceniam, a tym bardziej nie skreślam gry bo wystąpił w niej jakiś bug. Nie mówię jej do widzenia lub dziękuję. Jak jest fajna do online to gram ze znajomymi. Wiem, że napewno poprawią to prędzej czy później.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Karun Chandook przez pol wyscigu jechal za mna i tracil po sekundzie nagle dostaje niesamowitego kopa i na mecie jest 10-ty odstawiajac mnie o 25 sek.

Ja sie pytam o co tu chodzi.

Dokladnie...juz wczesniej pisalem o AI wyskakujacych z czasami wyciagnietymi z kapelusza (tak srednio o 3 sekundy szybsze od pole position xD)....czasem ma sie wrazenie ze koles nie zjechal po pitstopu bo w 2 kolka nadrobil cala strate z pitstopu xD.

 

Przez te bugi nie warto grac kariery na wiecej niz 30% dystansu...ja zwykle musze powtarzac kazdy wyscig by uniknac bledu z pitstopami... po prostu patrze na ktorym okrazeniu przeciwnicy zjezdzaja i po ponownym rozpoczeciu wyscigu zjezdzam okrazenie szybciej :sweat:

Sprobuje jeszcze poswiecic sie w kwalifikacjach i ruszac do wyscigu na twardych oponach...wtedy do czasu kiedy zuzyja sie opony to cala czolowka powinna juz dawno byc po wymianie swoich.

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Ani razu nie mialem buga z pit-stopami, ale to dlatego ze zawsze startuje na primach a na ostatnie 5 okrazen zakladam miekkie opony.

Tylko co z tego skoro w koncowce wszyscy jada jak torpedy a ja krece te same czasy jakbym wogole nie spalal paliwa.

Obawiam sie ze jeden magiczny patch nie zalatwi problemu. Tutaj kuleje cala mechanika gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...