Skocz do zawartości

F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei mam problem z miękkimi oponami. Tak średnio po 3-4 kółkach (gram 30% wyscigu) mam ciemno-żółte wszytskie opony i uślizgi na zakrętach + brak TCS to zazwyczaj równa się bączek. Macie jakieś rady co do gospodarowania gumami? Bo zazwyczaj kończy się dla mnie na tym, że muszę drugi raz zjeżdżac do pit-stopu :/.

Odnośnik do komentarza

Na 30% (tez tak gram) zwykle trzymaja ok 4-5 kolek (zalezy od toru)...problem w tym ze w tym samym czasie koincza sie tez twoim rywalom...jak zjedziesz do boksu to bedziesz musial przepuscic tych z tylu...jak nie zjedziesz to bedziesz tracil 2-3 sekundy na kolku i sila rzeczy tez wyladujesz za nimi po pit stopie...chyba najbardziej denerwujaca rzecz w tej grze.

Odnośnik do komentarza

do ai co bym dodal. Jade kwalifikacje na ogonie takiego buttona. Trzymam jego tempo ja czas 1.35 on tez cos kolo. Ja sie rozbijam i co sie pokazuje ze nagle wyskoczyl 1.31. No to czekam na niego znow jade za nim i znow robi takie kolka po 1.35 :D

taka magia :D

 

co do inzyniera to jest ok.

-> masz byc min 18.

-> jestem 9 to slysze walcz o zwyciestwo

-> spadam na 14 co mowi? Jest ok :D

 

i dzis cham KUBICA mnie w australii zepchnal z toru tzn bylem przed nim a on perfidnie uderzyl mi w tylnia opone i oczywiscie kary nie dostal.

Ja sie rozwalilem na prostej star-meta to czekalem stojac w miejscu az bolidy przejada aby nie zablokowac i jakis AI wjechal we mnie to ja dostalem -5 na wyscig;/

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Nie no - ja daruje sobie wyścigi w karierze i jakiekolwiek GP, do póki nie pojawi się patch.

Właśnie przejechałem wyścig w Monaco na dystansie 100% i poziomie Legend. Udało mi się wykręcić PP, na drugim miejscu był Webber, a na trzecim "Wentel" :P Przez calutki dystans jechałem jak w transie by nie dać się tym zbirom wyprzedzić... po pit stopie wyjechałem gdzieś w okolicach 8 miejsca, ale Webber i Vettel byli za mną, więc myślę luz, zaraz na pity pozjeżdża reszta i odzyskam prowadzenie, ale nie! Wygrał Rosberg który startował z 10 pola i pewnie nie zawitał na zmianę ogumienia - ŻENADA!!! (i tak kocham tą grę :teehee: ).

Odnośnik do komentarza

Bez kitu, ja chyba na poczatku wybralem drugi stopien trudnosci, albo ten srodkowy, nie pamietam juz ;/ No ale z tego co widzę to... chyba ma to duze znaczenie? U mnie urwane skrzydło nie miało aboslutnie zadnego wplywu na jazdę (wszystko po wlaczane by był full sim wg opcji), o co tu chodzi? Natomiast odpaliłem sobie GP singapuru robertem i... W zakrętach się nie mieściłem tak jak powinno być - w sensie urwane skrzydło, nie ma docisku - jesteś w du.pie.

 

 

 

 

Czy mam może po prostu buga jakiegoś zwykłego?

 

 

Odnośnik do komentarza

No niestety, póki co ściganie z "komputerowymi" przeciwnikami kompletnie nie ma sensu :confused:

O ile jeszcze na początku jeździ się w łajzowatym zespole typu Virgin czy Lotus, i zajmuje odległe lokaty, to tak to nie wpienia, bo tak czy owak na lepsze jak 10 - 15 miejsce nie ma szans. Natomiast jak już śmigamy lepszym bolidem, dajemy z siebie maks i chcemy wygrać, to niestety komp nas zrobi w uja i papa szanse na wygranie wyścigu :(

Odnośnik do komentarza

Ładny dramat. forum Codemasters GRZMI. Ponoć w Poniedziałek cały team się zbiera na spotkaniu kryzysowym.. (pipi) jak rozumiem terminy, ale wydać wersję ALPHA i spylać ją po full cenie to z deka złodziejstwo ;/ Sama jazda jest kapitalna, ale Grand Prix to Time Trial z Przeszkadzajkami bo czasy jakie kręcą są randomowe i nijak się mają do poczynań na torze.. jeździ się świetnie, tory są oddane kozacko, model jazdy fajny, ale co mi potym jak esencja ścigania czyli wyścigi są zmaszczone? Rozważam sprzedaż i ewentualne kupno po patchu, który na 90% nie naprawi z(pipi)anej mechaniki ;/ nie sądziłem, że gre pogrzebie coś takiego

Odnośnik do komentarza

nie no kurna cudownie. wyjeżdżam, myślę sobie jak wrócę F1 będzie na mnie czekać, pogram jak wściekły. teraz czytam co tutaj piszecie i lekka załamka. gdyby nie fakt że mój egzemplarz leży już u kuriera chyba był odwołał zamówienie i poczekał na rozwój sytuacji :/ takie jaja są najgorsze tylko na hardzie czy easy też dają w kość? nie jestem fanem masterowania zakrętów, zgrywania top drivera i utrudniania sobie życia. grałbym na najniższym poziomie jaki się da. tam też jest to tak poważnie odczuwalne?

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Jeździ się tak za(pipi)iście, że nawet ze względu na bugi jest mega fun. Po prostu jest mi smutno, że są te bugi bo zainwestowałem kupe siana żeby komfortowo w F1 grać. Gra 221, Kiera 170, Podstawka pod pedały 60, fotel do gry 150 zł ... miałbym połowę hajsów na Ps3, Grę jeednak zostawiam. Da się grać, samo masterowanie TT urywa łeb.. wierzę w cud ;]

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

po cichu liczyłem na ten tytuł - cenka by spadła to chętnie bym kupił ale widzę że to taka mała kupa w złotym papierku - jednak nie żałuję tego że wstrzymałem się z zakupem

 

Bez przesady - gra mimo swoich bugów jest świetna. Fun podczas walki z bolidem jest nie do opisania. Na pewno byłbyś z gry zadowolony - tym bardziej, że masz kierownicę :) Przejechałbyś się po Monaco w ulewie i byłbyś w 7 niebie wyścigowym :D

 

Edit: jak ktoś śmigał już Renią po Singapurze, to niech się podzieli czasem. Ja dopiero zapoznaje się z tym torem - na ok. 15 kółek nie zrobiłem żadnego czystego, praktycznie na każdym roz(pipi)łem się o ścianę i zjazd bo boksów :D

Bardzo wymagający tor...

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Caly fun z zabawy w sezon szlag trafia, durne wyzwania (zakwalifikuj sie 16-ty, ukoncz wyscig na 13 miejscu) gdzie? w lotusie?

Karun Chandook przez pol wyscigu jechal za mna i tracil po sekundzie nagle dostaje niesamowitego kopa i na mecie jest 10-ty odstawiajac mnie o 25 sek.

Ja sie pytam o co tu chodzi. Mam wrazenie ze ta cala gra jes randomowa.

Odnośnik do komentarza

Jeździ się tak za(pipi)iście, że nawet ze względu na bugi jest mega fun. Po prostu jest mi smutno, że są te bugi bo zainwestowałem kupe siana żeby komfortowo w F1 grać. Gra 221, Kiera 170, Podstawka pod pedały 60, fotel do gry 150 zł ... miałbym połowę hajsów na Ps3, Grę jeednak zostawiam. Da się grać, samo masterowanie TT urywa łeb.. wierzę w cud ;]

 

Spokojnie jestem na 100% pewny, że wydadzą odpowiedniego patcha co poprawi te wszystki bugi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...