Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Czapki z głów. KZ3 rozpocznie kolejna generacje gier na PS3. Tak powinna wygladac druga czesc serii!

 

Co do samego gameplay'u - kopia KZ2 z nieco ulepszonym sterowaniem, nowymi atakami(piącha na ryj rządzi!) oraz paroma innymi nowymi elementami. Czy to zle? Nie! Po prostu teraz wszystko mamy juz wyszlifowane na błysk. Innymi slowy - kolejny łakomy kąsek dla posiadaczy czarnulki oraz jeszcze jeden powód dla którego warto kupic PS3 i zgłębić mnóstwo wspanialych exclusive'ow :thumbsup:

 

k3ppnk.gif

 

wow

 

aczkolwiek mech śmierdzi troszkę kopiuj-wklej z Ressistance 2.

czy to zle? Nie od dzis wiadomo, ze teraz pomysly kopiuje kazdy od kazdego. Mi to tam nie przeszkadza, tym bardziej ze mech z Resistance 2 moze sie schowac przy tym, ktory jest w KZ3 :teehee:

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jak będzie wyglądał nasz dubbing. Znowu będzie "Cholera Movie" czy może zdecydują się rzucić jakimś cięższym słowem? W Heavy Rain nie mieli z tym problemu ;)

nie ma na co liczyc...nawet oryginalna wersja bedzie pozbawiona przeklenstw

dawajcie gify w spoilerach bo zaczyna sie to samo co w kz2 :)

Odnośnik do komentarza

PS. Przecież taki Black Ops czy Reach wygląda strasznie biednie przy tej grze.

Ciii, bo zaraz Cie fani Halo zjadą mówiąc, że Killzone na pewno nie będzie miał takiej epickości jak ich ulubiona gra :teehee:

Obiektywnie trzeba przyznać, że wielkość pola bitwy w Killzone jest jest bez porównania mniejsza niż w Halo, dlatego mozna sobie pozwolić na efekty i tekstury-niestety w przypadku K2 odbiło się to bardzo niekorzystnie na gameplayu.

Odnośnik do komentarza

Przecież nawet w tych dotychczas pokazanych gameplayach widać, że teren gry jest znacznie większy niż w K2 (wg Guerilla nawet do 10 razy) a do tego gra jest ładniejsza.Więc argument xboksowców, że Killzone swoją grafikę zawdzięcza małym terenom i "korytarzowości" poszedł się walić :D

Odnośnik do komentarza

 

16205.gif

 

Yeti, ja myślę że Halo przede wszystkim ustępuje Killzonowi w oświetleniu (to w KZ3 jest masakryczne) które z resztą robi największe wrażenie, reszta jest mniej więcej porównywalna.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaje.bisty gif :potter:

 

Cholera, coraz wiecej sie dzieje w temacie K3, premiera sie zbliza, a ja dalej nie znam ceny Helghast Edition. KU.RWA! Moze robie sie nudny, ale korci mnie ta edycja i niespokojny jestem o jej cene. ;/

 

BTW. Te screeny sa genialne :ninja: . Wyciagniete prosto z gry pokazuja jak ostre sa tekstury. Mozna sobie wyobrazic, jak to prezentuje sie w ruchu. Nawet w becie nie byly tak wyraziste.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...