Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/killzone-3-helghast-edition-preorder-i1365737225.html

 

Pffff <_<

 

Na poczatku pomyslalem, ze moze ten gosc prowadzi jakis sklep, ze wie jaka bedzie orientacyjna cena i ze mniej wiecej tyle bedzie kosztowac ta wersja niedlugo w innych sklepach.

 

Ale to zdanie wyjasnia wszystko

 

"Prezentowana edycja jest wersją kolekcjonerską, nie będzie ona dostępna na rynku europejskim."

 

Thief.

Odnośnik do komentarza

Voytec, Helghast Edition będzie dostępne w Europie, ale nie jestem pewien czy w Polsce też.

Wiem o tym <_<

Dlatego napisalem ze zlodziej. W sumie po prostu oszust.

 

HE bedzie w Europie, wiec raczej w Polsce tez. Tutaj tylko pytaniem pozostaje cena.

 

Ależ znamy ceny.

 

130 USD oficjalnie, to w europie będzie 130 Ojro, czytaj 500zł.

 

Posrany przelicznik mają ale co poradzisz?

 

 

I tak kupię, ten hełm jest zaje.bisty

 

Odnośnik do komentarza

Tak sobie obejrzałem na spokojnie ostatnie gify, filmiki, screeny szczególnie gify i ...WoW. Z wszystkich fps-ów które wychodzą w przyszłym roku to właśnie K3 moim zdaniem wygląda najlepiej, robi największe wrażenie (no i Bulletstorm ale to pod względem gameplayu). Rage no nie wiem ten pseudo cell shading - K3 bardziej wywołuje efekt WoW a C2 to jedna wielka nie wiadoma ten gameplay co pokazują to pewnie z pc a wersja na konsole/Ps3 to pewnie przepaść. I pójdzie standardowa gadka o za małej mocy, Crytek jest dla mnie za bardzo pecetowy i za bardzo pie.przą, że wszystkie wersje będą takie same więc wiem jak to się skończy.

 

O H:R nawet nie wspominam bo ta gra wygląda jak z poprzedniej epoki przy K3 IMO. A ReS3 kompletnie mnie nie interesuje.

 

Co najbardziej rzuca się w oczy to akcja, non-toper akcja, wybuchy, jakieś skrypto akcje takie mam wrażenie, że to będzie Uncharted 2 w wersji fps. Że to będzie to co U2 względem U1. Oczywiście w sensie jak najbardziej pozytywnym do tego te zróżnicowane środowisko, tereny, story kampania w co-opie :wub: . Jeszcze jakby mi multi podpasił to w ogóle ...

 

Najgorzej mnie tylko w(pipi)ia, że Bullet i K3 wychodzą "jednocześnie" ;/.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grafika nie będzie ryła beretu tak bardzo, IMO obecne konsole nie są w stanie ciągnąć 3D na tak wysokiej jakości. Jednak 3D może zryć czachę i spowodować wzrost sprzedaży sprzętu 3D. Jeąśli GoW były powodem do kupna X360, to KZ3 może być naturalnym dodatkiem kupowanym do 3D. Dodajmy do tego dobrą współpracę PSM (pewien MEGA zatwardziały, inteligentny PCtowiec z pewnego znanego forum, stwierdził że PSM spycha myszkę i klawiaturę z piedestału dla FPS-ów). To może być rewolucja, choć nie graficzna.

Odnośnik do komentarza

Voytec, Helghast Edition będzie dostępne w Europie, ale nie jestem pewien czy w Polsce też.

Wiem o tym <_<

Dlatego napisalem ze zlodziej. W sumie po prostu oszust.

 

HE bedzie w Europie, wiec raczej w Polsce tez. Tutaj tylko pytaniem pozostaje cena.

 

Ależ znamy ceny.

 

130 USD oficjalnie, to w europie będzie 130 Ojro, czytaj 500zł.

 

Posrany przelicznik mają ale co poradzisz?

 

 

I tak kupię, ten hełm jest zaje.bisty

 

Wiem o 130 dolcach, ale nie masz pewnosci, ze dokladnie tak samo przelicza. Z doswiadczenia wiem, ze trzeba czekac zawsze do samego konca. Nigdy nie wiadomo, dlatego chce miec potwierdzenie i pewnosc. 5 baniek za ta edycje to zbyt duzo, choc jak sobie mysle to dalej sie zastanawiam ;P

Odnośnik do komentarza

Dostarczona nam wersja nie ma również trybu zmagań sieciowych. Przeszedłem za to dwukrotnie misję kampanii z wersji preview, która trwa...niecałe 30 minut. Zaprezentowany fragment to tak naprawdę tylko walka z gigantycznym mechem oraz kilka chwil przed samym starciem.

 

Czyli polygamia dostała wersje z jednym lvl :)

Odnośnik do komentarza

Mozliwe ze takie bedzie demo. Bardzo bym byl rad, gdyby tak bylo. Mam rowniez nadzieje, ze GG nie popelni juz tego samego bledu z K2 i nie udostepni juz tak krotkiego dema. ;)

 

Sciagnalem sobie wszystkie 223 screeny na dysk i zrobilem pokaz slajdow. Usegregowalem je wg daty utworzenia i uklada sie to wszystko w pieknie ulozony pokaz tego levelu, ktory dostala min Polygamia. Juz oczyma wyobrazni wypelniam luki miedzy statycznymi klatkami jak Rico ratuje Narevilla i przebija leb tego Higa, ktory wskoczyl na intruder :blush:

 

Jak to musi sie prezentowac w ruchu... Do tego dochodzi miazdzace, dynamiczne oswietlenie z Killzona. :wub:

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...