Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Grę kupiłem generalnie dla multi, ale singiel bardzo mi się spodobał. Nie zamierzam płakać, że fabuła taka i owaka. Dla mnie w FPSach liczy się akcja, a tutaj przez 5 godzin oj działo się działo :) Bardzo rzadko mi się zdarza, żeby przechodzić grę drugi raz, ale mam w planie zdobyć swoja pierwsza platynę odkąd mam konsolę(ponad 2 lata, ale nigdy nie bawiłem się w trofea) więc cała historia na Elite do zrobienia jeszcze raz. Najpiękniejsze jest to, że każdego dnia gdy włączam KZ 3 i odpalam pierwszą mapę to na widok jak to wszystko wygląda mam w głowie tylko nasze piękne polskie sformułowanie "JA PIE*DOLĘ...:)". Ostatni raz miałem coś takiego po zakupie konsoli i przerzuceniu się z PES 2009(PC) na FIFĘ 09(PS3). Ogólnie rewelacja. Myślałem czy nie wymienić za 3 tyg Killzone'a na Crysisa 2 ale chyba tego nie zrobię.

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jezus maria jak ta gra wygląda momentami w singlu...na łeb i na szyje bije momentami Unchartedy i Gowy o_O

 

"Dizajn" lokacji, uczucie brudu i syfu, wygląd zgliszczy i ruin (pyrrus), dżungla ze swoimi odgłosami (szkoda że nie wrzucili jakiś większych rykoświstykających zwierzaczków hehe), to wszystko jest tak plastycznie oddane, że faktycznie momentami ryje beret. Tak jak w dwójce nie miałem motywacji by skończyć singla (do pałacu i tak doszedłem mocno się zmuszając) tak w tej części wiem że skończe singla nim wsiąknę w multi :)

 

 

PS. Nowa broń Helgastów daje radę aż miło, radochy co niemiara jak naładowanym strzałem dezintegruje się grupkę czerwonookich hehe

 

 

Odnośnik do komentarza

To ja dodam 3 grosze.

 

Dubbing: nie gralem na angielskim wiec nie wiem czy lepszy od polskiego, co do polskiego to czasami swietny czasami do kupy. Przyklad: zaczynam zabawe w jungli, a koles do mnie jedzie na per pan. Zamiast tekstu "Niech Pan tu podejdzie" powinno byc Zapierdalaj tu (pipi) jego mac. Tak zolnierze rozmawiaja-a jak slysze cos podobnego to od razu u mnie sie pokazuje banan na twarzy. Malo przeklenstw jak na militarne kilmaty i te per pan mnie rozwala. Ale ogolnie daje rade tylko nie wiem jak sie do angielskiego to ma.

 

Single mode: jak na razie wole single od multi, pogralem troche w oba i singiel dla mnie tak dobry jak COD4, non stop jest ciekawie. Gram na najwyzszym poziomie jaki moglem wybrac zeby bardziej cieszyc sie gra, jak do tej pory to raz na chwile dluzej utknalem.

 

Multi: gralem dopiero pare godzin, ale jak na razie nie zrobil mnie tak bardzo jak BF czy COD. Sadze ze potrzebuje wiecej czasu zeby sie wkrecic w to

Odnośnik do komentarza

Co do gry to dzisiaj ją skończyłem na Veteranie, dosyć długo mi to zajęło ( 7.5h), gra jest zaebista, wszystko jest the best począwszy od grafiki do multiplayera.

Lekko zawiodłem się na fabule ( koniec dokładnie ), no ale

 

 

w KZ4 może być tak że helgaści ponownie zaatakują, to że Sev nie wyłapał żadnych śladów życia na planecie to jednak przeżyli na niej jacyś helgaści ( 2 otwiera kapsułe z kimś )... co do tej kapsuły to nie może w niej być Metrak bo ten zginął w KZ:L ( Templar go zabił ), może być to albo

Stahl, albo Visari ( podejrzewam, że ten którego Rico zabił mógł być podstawiony, a ten prawdziwy przeżył, jest na to kilka dowodów...)

 

Edytowane przez dydel
Odnośnik do komentarza

Co do gry to dzisiaj ją skończyłem na Veteranie, dosyć długo mi to zajęło ( 7.5h), gra jest zaebista, wszystko jest the best począwszy od grafiki do multiplayera.

Lekko zawiodłem się na fabule ( koniec dokładnie ), no ale

 

 

w KZ4 może być tak że helgaści ponownie zaatakują, to że Sev nie wyłapał żadnych śladów życia na planecie to jednak przeżyli na niej jacyś helgaści ( 2 otwiera kapsułe z kimś )... co do tej kapsuły to nie może w niej być Metrak bo ten zginął w KZ:L ( Templar go zabił ), może być to albo

Stahl, albo Visari ( podejrzewam, że ten którego Rico zabił mógł być podstawiony, a ten prawdziwy przeżył, jest na to kilka dowodów...)

 

 

A jakie to dowody chciał bym wiedzieć ?

Odnośnik do komentarza

 

Visari w KZ1 i KZ2 w intrze miał inny kolor oczu niż zabity w pałacu, do tego ten zabity nie był dobrym mówcą ( w ogóle inny styl mówienia pomiędzy Visarim w KZ1 i z intra KZ2 a tym z końcówki [pałac]) zresztą w KZ3 w intrze Radec mówi "Panie, musimy iść, ISA tu jest"- jest to tuż po zrzuceniu atomówki na

Pyrrus, ten prawdziwy Visarii miałby dużo czasu na ewakuacje, i wiedział, że Radec niczego nie wygada (wkońcu się zabił), Stahl i Orlock nie musieli o tym wiedzieć

 

Edytowane przez dydel
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

gra ma spore luki w tlumaczeniu :(

 

U nas matur z polskiego nie potrafią porządnie sklecić, a co dopiero gry wideo...

nie mam na mysli zlego tlumaczonia, tylko brak tlumaczenia.

slysze rozmowe po polsku, a chwile pozniej po angielsku :blink:

________________________________

aha.. znajomemu nie odpala sie obraz w 3D - pley nie widzi tv-3D, opcja w ogole sie nie podswietla :/ mial ktos podobne problemy? tv to jakis Samsung.

pozdro..

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skończyłem, rażenie za(pipi)i.ste ale dobrze, że pożyczyłem , a nie kupiłem. Grałem na normalu , przejście mi zajęło 5 h i 38 min (87 zgonów). Jakbym miał skilla w FPS to pewno zszedłbym na luzie dobrze poniżej 5 h.

 

W sumie oceniając po singlu spokojnie mogłaby się nazywać Kill of Zone 3 :)

 

Podsumowując, gra nieziemska technicznie, różnorodna, ciekawa, dla mnie z lepszą faułą niż KZ2 (ogólnie jak na fps nie jest źle), ale gracze, którzy grają tylko singla (np tacy jak ja), niech nie kupują bo się zawiodą.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

 

Mozliwe ale postac z kapsuly to moim zdaniem bankowo Stahl. Wskazuje na to cien ktory rzuca na Higa po lewej stronie jak kapsula sie otwiera. Chuda, niska postac z charakterystycznymi wlosami Prezesa.

 

 

Edit: mevek, w ktorym momencie?

wpatrz sie dokladnie na 2 zolnierza w 31 sec. Po cieniu widac, ze to on...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Co do gry to dzisiaj ją skończyłem na Veteranie, dosyć długo mi to zajęło ( 7.5h), gra jest zaebista, wszystko jest the best począwszy od grafiki do multiplayera.

Lekko zawiodłem się na fabule ( koniec dokładnie ), no ale

 

 

w KZ4 może być tak że helgaści ponownie zaatakują, to że Sev nie wyłapał żadnych śladów życia na planecie to jednak przeżyli na niej jacyś helgaści ( 2 otwiera kapsułe z kimś )... co do tej kapsuły to nie może w niej być Metrak bo ten zginął w KZ:L ( Templar go zabił ), może być to albo

Stahl, albo Visari ( podejrzewam, że ten którego Rico zabił mógł być podstawiony, a ten prawdziwy przeżył, jest na to kilka dowodów...)

 

 

 

Ciekawe, jakich

dowodow?

 

Mi by sie marzyla w KZ4 zamiana miejsc. Czyli walka Higami przeciwko ISA.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Postawienie gracza po drugiej stronie byłoby bardzo fajne. Jeśli nie KZ4 to może jakieś chytre DLC do 3-ki.

 

Swoją drogą nie macie wrażenia, że GG pojechało po bandzie z wizerunkami głównych złych w grze. Visari - Marlon Brando z Czasu Apokalipsy. Orlock zajeżdża skrzyżowaniem Marcusa z Gearsów i stalina, Sthal to wypisz wymaluj stary Joker. Kolesie przy "stole" też są niczego sobie. Mamy Wilhelma, Hitlera i pewnie jakby poszukał to znalazłby jeszcze kilka fajnych porównań.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skończyłem, rażenie za(pipi)i.ste ale dobrze, że pożyczyłem , a nie kupiłem. Grałem na normalu , przejście mi zajęło 5 h i 38 min (87 zgonów). Jakbym miał skilla w FPS to pewno zszedłbym na luzie dobrze poniżej 5 h.

 

W sumie oceniając po singlu spokojnie mogłaby się nazywać Kill of Zone 3 :)

 

Podsumowując, gra nieziemska technicznie, różnorodna, ciekawa, dla mnie z lepszą faułą niż KZ2 (ogólnie jak na fps nie jest źle), ale gracze, którzy grają tylko singla (np tacy jak ja), niech nie kupują bo się zawiodą.

Co wy z tym CoDem. Gameplayowo ta gra nie pokrywa sie niczym z tym FPSowym tasiemcem. Jedyne co je laczy to dlugosc singla i nastawienie na duzo efektow. Z tym ze Activision chcialoby miec tak technicznie mocarnego CoDa.

 

 

Mozliwe ale postac z kapsuly to moim zdaniem bankowo Stahl. Wskazuje na to cien ktory rzuca na Higa po lewej stronie jak kapsula sie otwiera. Chuda, niska postac z charakterystycznymi wlosami Prezesa.

 

 

Edit: mevek, w ktorym momencie?

wpatrz sie dokladnie na 2 zolnierza w 31 sec. Po cieniu widac, ze to on...

No wiem, wiem, to

Stahl ;)

 

 

Edit: W ogole to nie tak mialo wygladac. Ten Elite to jest jakas granda. Grajac na nim oprawiam swoje czasy z Veterana. Wszystko przez odradzanie i mase skrzynek z amunicja. W zasadzie co 20 metrow.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

aha.. znajomemu nie odpala sie obraz w 3D - pley nie widzi tv-3D, opcja w ogole sie nie podswietla :/ mial ktos podobne problemy? tv to jakis Samsung.

pozdro..

 

a na pewno ma 3d ten tv? Bo jak tak to automatycznie powinno sie włączyć tak jak u mnie, jeśli nie chce to opcje widze 2.

 

-nie ma kabla hdmi 1.3b chociaż(na niższych nie pójdzie 3d)

-musi w samym tv z pilota włączyć 3d

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...