Skocz do zawartości

-==Pochwalcie się :)==-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

5285.jpg

 

Ziemianie poddani podbojowi przez Hoam - niedźwiedziowate jednorękie stwory - odepchnięci od rzek, jezior i mórz wegetują na pustynnych terenach. Cywilizacja, kultura są w upadku; dzieci nie rozumieją podstawowych humanistycznych pojęć, dorośli zabijają się o strawę produkowaną z trupów i oglądają poniżające człowieka programy na ulicznych ekranach. Oficjalnie w pogardzie jest miłość, solidarność, ludzki dorobek z okresu Wielkiego Błądzenia (przed podbojem). Na znak hołdu wobec Hoam Ziemianie krępują jedną dłoń, by przypominała jednorękich http://joanna.fandom.art.pl/oramus/meoria.htm

 

To było miłe zaskoczenie, spodziewałem sie raczej nudnawej książki a dostałem wciągającą mieszankę fallouta/Dicka z wyraźnymi polskimi korzeniami.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Też skorzystałem na promocji w Empiku - nabyłem książki Jelinek, Hłaski i Dehnela. A przedtem Everymana Rotha. W planach mam przeczytanie tego, czego jeszcze nie czytałem DeLillo, Vonneguta i Coetzee, ale chwilowo nie mam kasy ani czasu na przeglądanie e-baya. Czytajcie, kur.wa DeLillo bo straszna siara nie znać.

Odnośnik do komentarza

wszystko z Empika ?? :whistling:

 

sprawdz Houllebecqa , szczegolnie Czastki elementarne .

W Matrasie była też zniżka 25%.

 

Może sprawdzę, ale sam rozumiesz... póki co mam co czytać.

 

Czytajcie, kur.wa DeLillo bo straszna siara nie znać.

Szukałem "Białego szumu", ale nie znalazłem.
Odnośnik do komentarza

Biały szum to rewelacja, naprawdę polecam, czytałem półtora roku temu i strasznie mi zapadła w pamięć ta książka. Ostatnio widziałem w Empiku w Wa-wie Americanę(wersja angielska), ale cena mnie odstraszyła(40), z ebaya wyjdzie taniej. W ogóle ceny anglojęzycznych książek w księgarniach to żart - 35 zł za Everymana, który ma format pudełka od zapałek - po przeliczeniu wyszło mi, że kosztowała 20 gr za stronę, no kur.wa

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

zdjcie0167.jpg

 

nie żebym na tyle ogłupiał żeby jednorazowo tak strasznie wykosztować się na ksiażki, po prostu koniec matur pozwolił mi zaopatrzyć się w pobliskiej bibliotece w parę opasłych tomów, które już od jakiegoś czasu miałem zamiar przeczytać. na zdjęciu gościnnie występuje dr. house.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czytałem to, bardzo dobra książka, opisująca metody działania Mossadu jak i osobiste przeżycia związane z pojmaniem 'dobrego Niemca'

 

Ja przeczytałem dość dawno już, ale zapomniałem się pochwalić:

 

-sagę o Wiedźminie- Świetne knigi, myślę, że każdy powinien je przeczytać. Nawet po to, by móc ją skrytykować. Tylko po co, skoro to świetnie przedstawiona historia. Sapkowski nie napisze już nic lepszego, na pewno.

 

- Dziedzictwo popiołów. Tajna historia CIA- kapitalna, dokładna, zabójczo precyzyjna książka, podpierana wieloma przypisami. Zero fikcji literackiej, a czyta się jak dobrą powieść. Warta przeczytania nawet kilka razy, bo po pierwszym założę się, że większość pogubi się w gąszczu dat, wydarzeń itp.

Szczegółowo opisane są operacje CIA i kompetencje ( a raczej ich brak ) firmy z Langley. Po przeczytaniu książki Wołoszańskiego zabieram się ponownie za Dziedzictwo.

 

-Król szczurów- wielowymiarowa powieść, odczytywana na wiele różnych sposobów. Drugi raz ją przeczytałem i chyba więcej zrozumiałem. Świetnie się to czyta, a jeden z głównych bohaterów nazywa się tak samo jak bohater Battlefielda:Bad Company 2. Czyżbym odkrył inspirację DICE ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...