Skocz do zawartości

The Wire


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już pozostanę przy starej wersji. Lepsza wczuwa w klimat ;) BTW świetne jest intro w 4. sezonie. Wcześniejsze przewijałem, ale to oglądam za każdym razem całe. Klimatyczne sceny, super głos babeczki na wokalu, fajny tekst i melodia. Oby 5. sezon nie zawiódł. 

 

:mog:  jak można przewijać intra

Odnośnik do komentarza

wciaz smieszne

 

Jimmy McNulty (Dominic West) i jego zawodowa partnerka Shakima Greggs (Sonja Sohn) zrobią wszystko, aby przestępcy odpowiedzieli za swoje zbrodnie. Gdy jeden z miejscowych dilerów narkotykowych zostaje oczyszczony z zarzutów o popełnione morderstwo, Jimmy postanawia działać. Wraz Shakimą, która jest jego jedynym sojusznikiem, wytacza prywatną wojnę narkotykowym baronom. Dwójka nieustraszonych partnerów stojących zawsze po stronie prawa, zrobi wszystko, aby przywódcy podziemnego gangu, jak najszybciej znaleźli się za kratkami.

Odnośnik do komentarza

Nie chwyciłem magii narazie, faktycznie podobał mi sie bardzo BB i SOA (nie wszystkie sezony), do końca sezonu 1 jeszcze chyba 3 odcinki. A cieżko bo scenariuszowo idzie dla mnie zbyt powoli - moze jak sie tego nie ogłada w cugu (po 2-3 odcinki na raz) to idzie łatwiej. Jak jadę po kolei o w zasadzie każdy odcinek to plus minus ctrl+c ctrl+V poprzedniego z małymi zmianami.

 

Póki walczę jestem zwycięzcą

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Nie chwyciłem magii narazie, faktycznie podobał mi sie bardzo BB i SOA (nie wszystkie sezony), do końca sezonu 1 jeszcze chyba 3 odcinki. A cieżko bo scenariuszowo idzie dla mnie zbyt powoli - moze jak sie tego nie ogłada w cugu (po 2-3 odcinki na raz) to idzie łatwiej. Jak jadę po kolei o w zasadzie każdy odcinek to plus minus ctrl+c ctrl+V poprzedniego z małymi zmianami.

 

Póki walczę jestem zwycięzcą

ty a może prison break spróbuj?slyszalem,zze jest niezly

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...