Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam się na mma zbytnio, ale jak jest dobra walka to wiadomo, a w tym ksw to taka bieda jest, że ja pierdole xD co to miało być, Pudzian rozegrał to jak najman. Nie chcę umniejszać Mamedowi, bo 5 klas lepszy od Pudziana, a w swoim prime'ie dawał mega walki, ale to jakaś bieda totalna była. 

I jeszcze za tą żenadę dostali ponoć 3 bańki do podziału. :whyyy:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

jakby ktoś jeszcze się nie zorientował to jutro powrót Jon Jones'a w wersji lekko upasionej :) taki niezbyt przycięty wygląda dość komicznie, zobaczymy czy po 3 latach uciekania przed cieszyńskim księciem ma jeszcze to coś co wcześniej ;) 

 

przy okazji kolejna walka Gamrota z gościem o pół głowy od niego wyższym, co tylko pokazuje że jest on zwyczajnie za mały na kategorię 70kg. ale zobaczymy w walce, przeciwnik leszczem nie jest ale powinien być mimo wszystko do przejścia...

 

 

Edytowane przez gtfan
Odnośnik do komentarza

No ciekawy jestem jego skilla po tylu latach przerwy, mówi, że jest w życiowej formie ale to moze być gadanie zeby nakrecić ppv. Szkoda, ze juz M'Baku nie walczy w ufc bo to dla mnie byla by ciekawsza walka zdecydowanie.
W ogoloe jego historia (M'baku) normalnie jak jakis rocky, od uchodzcca z maroko ktorego cofali na kajaku wiele razy jak chcial sie dostac do europy, pozniej bezdomny we francji mieszkal w parku a teraz gra w hollywood i jeszcze byc moze bedzie walczyl z tysonem o tytul mistrza w boksie.   

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
19 minut temu, SlimShady napisał:

Piękna historia, aż mi było go żal podczas walki, i myślałem na chuj robi sobie takie kuku, bo jeszcze będzie kaleką, a tutaj boom, ukoronowanie kariery, i to w takim miejscu.

Myślałem, że KO Pudziana zabrało mu tę przysłowiową duszę, bo był spięty jak manekin, a tu proszę.  Prawdziwy Wojownik 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Hubert249 napisał:

LOL własnie powtórzył to w wywiadzie w oktagonie xD 

faktycznie :D ale kurde 5 minut mieć i tego nie skończyć, Shamaev pewnie już żałuje że wrócił do niego...

 

Ziółkowskiego szkoda, fajna walka zapowiadała się, ale co zrobić, życie. gala do tego momentu bardzo spoko, jeszcze Askam dostanie oklep i można kończyć :) 

Edytowane przez gtfan
Odnośnik do komentarza

Ustawka albo najgłupszy sportowiec świata. Mieć rywala przez 5min w płaszczyźnie, która rzekomo się trenuje od lat, gdzie rywal może od dwóch miesięcy. Nie zrobić nic, wypompować się z całych sił i wyjść na drugą rundę z pomysłem na lucky punch z byłym zawodowym bokserem bądź co bądź walczącym kiedyś o mistrza swiata

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...