Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Swoje odsiedział, dajmy mu szansę xDD A typ ma dozór policyjny i czeka na postawienie kolejnych zarzutów świeżo po wyjściu z pierdla. Swoją drogą smutne jest w tym kraju, że tacy ludzie jak Słowik czy cała reszta jego ekipy, która jeszcze żyje od 40 czy czasem 50 lat pałają się wszelkiej maści przestępstwami i nikt im za wiele poza jakimiś śmiesznymi 4-5 letnimi wyrokami nic zrobić nie może. Świeżo po wyjściu z paki mają od razu gruby hajs polokowany gdzieś na rozkręcanie kolejnych karuzel VAT czy innych przestępstw gospodarczych. Gdzieś kiedyś czytałem wypowiedź któregoś z bossów z lat 90tych, że po pierwsze jaka resocjalizacja? Po drugie oni nic innego nie potrafią, więc wolą żyć cyklami 5 lat na wolności w luksusie - 5 lat w więzieniu, bo w więzieniu i tak sobie wszystko zorganizują i są dalej traktowani jak wielkie gwiazdy. W sumie patrząc na ministra tfu sprawiedliwości to nie może dziwić :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli myślicie, że szopka z Najmanem to szczyt żenady, to mam złe informacje. Wczoraj youtube podrzucił mi jaką rosyjską gale 

 

To wygląda jak z jakiegoś bekowego filmu który jest parodią normalnych walek. Koleś prowadzący który mógłby grać w superheromovie bez charakteryzacji no i same walki, polecam poprzewijać chociaż fragmenty, bo całość tylko dla koneserów.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Teixeira - Prochazka = WOW, nie wiem jak oni wytrzymali tak długo, ale brawo dla nich, Glover strasznie sfrajerzył na koniec, bo IMO miał wygraną walkę. Niby są jakieś plotki o gali UFC na narodowym na jesieni i pewnie finansowo spinałoby się tam wrzucenie jako main event walki Janka z Jirim, do tego wrzucenie Gamrota, Tybury i może kogoś nowego z PL, ale po dzisiejszej wojnie liczę na rewanż z Gloverem.

JJ skończyła karierę zaliczając bardzo widowiskowe KO :D niczego wielkiego się nie spodziewałem po ponad 2 latach przerwy i widać było w 1 rundzie że Chinka miała dużą przewagę, ale ten backfist siadł jej idealnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ktoś wie gdzie znaleźć jakiś dobry stream albo zagraniczny kanał tv transmitujący najbliższe UFC? Polsat se wymyslił, że nie pokaże walki wieczoru, bo rusek walczy. Chuj tam, że w połowie gali też jest walka ruska, tą pokażą XD Chcemy obejrzeć z ziomkiem na żywo skoro jest taka okazja, no ale nie będę płacił tym pajacom z polsatu

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2022 o 08:57, number_nine napisał:

Ktoś wie gdzie znaleźć jakiś dobry stream albo zagraniczny kanał tv transmitujący najbliższe UFC? Polsat se wymyslił, że nie pokaże walki wieczoru, bo rusek walczy. Chuj tam, że w połowie gali też jest walka ruska, tą pokażą XD Chcemy obejrzeć z ziomkiem na żywo skoro jest taka okazja, no ale nie będę płacił tym pajacom z polsatu

 

No jednak pokazali, ale te typy z Polsatu to klauny tak jak piszesz, to na przyszłość:

 

http://bestsolaris.com/category/mmastreams/

Edytowane przez Ps4Player
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...