Skocz do zawartości

Wasze ulubiona postać (postacie) z gier


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Auron z Final Fantasy X - po prostu niesamowity kozak i twardziel. Wiadomo, chciałoby się takim być. Nie odzywa się za dużo, zawsze wie co i jak, a jak coś powie to robi takie wrażenie, że nikt nie śmie zaprzeczyć.

Odnośnik do komentarza

- Duke Nukem - no cóż już mówić. Mistrz.

 

- Mario - gratuluję mu tego, że w świecie składającym się z kwadratowych pikseli nigdy nie rozbił sobie głowy o kant jakiegoś murku.

 

- Thane Krios - inteligenty zabójca. Nie jest dumny z tego co zrobił, ale ma swoją motywację. Lubie takie postaci. Plus krios, które z greckiego oznacza zimno :P

Odnośnik do komentarza

Auron z Final Fantasy X - po prostu niesamowity kozak i twardziel. Wiadomo, chciałoby się takim być. Nie odzywa się za dużo, zawsze wie co i jak, a jak coś powie to robi takie wrażenie, że nikt nie śmie zaprzeczyć.

 

Zgadzam się, jeden z najlepszych głosów w grach w ogóle. Jego historia w tej grze jest świetna, a końcówka powoduje opad szczeny.

 

Żeby nie było offtopa.

 

1. Scorpion i Sub-Zero - co tu dużo gadać, dwie najbardziej kozackie postacie w bijatykach, bez nich nie ma MK

 

2. Kratos - największy przechuj, który nie ma w słowniku czegoś takiego jak moralność

 

3. Dante i Vergil - jeden to prześmiewczy głupek, drugi wyrachowany i spokojny, razem tworzą najbardziej charakterny duet bliźniaków w grach

 

4. Sackboy - bo wygląda pociesznie i podoba się każdemu

 

5. Lara Croft - trochę już wyeksploatowana żeńska ikona gier, najbardziej znane cyfrowe cycki

Odnośnik do komentarza

Kolejność przypadkowa:

 

-Kratos: nie wyobrażam sobie, że można go nie lubić ;p. Uwielbiam skur.wiela...

-Tommy Vercetti: bo to najlepszy bohater z serii GTA de facto z najlepszego GTA ;].

 

-John Marston: gdyby RDR był kolejną częścią GTA stawiałbym go obok Tommiego. Stosunkowo nowa postać ale z miejsca go polubiłem, za jego podejście do życia za bycie honorowym za zasady a jednocześnie za nie bycie pipką jak Niko. Nigdy nie odmówi trunku ;].

 

-Tony Montana: najlepsza postać filmowa i o dziwo dobrze przeniesiona do udanej gry. Zresztą tutaj nie potrzeba komentarza, hello to Scarface ;] "All that I have are my balls and honor..." jak można go nie kochać za te teksty (za całokształt). W grze nawet znajduje się parę perełek które Tony nie powiedział w filmie.

 

-Nathan Drake: również młoda postać jeżeli chodzi o gry ale od razu wskoczyła na najwyższe miejsca. Współczesny Indiana Jones, kapitalne teksty i poczucie humoru. Prześmieszna postać której po prostu nie da się nie lubić w połączeniu z Sullivanem banan z buzi nie schodzi. Tylko czemu wybrał Elene a nie Chloe ;p.

 

-Gex: zawsze wolałem Gekona od rudzielca (Crasha) za nie do pokonania, szydercze teksty.

 

-Solid Snake i zarazem Big Boss/Naked Snake: komentarz zbędny aha oprócz Snake z czwórki bo tam go nienawidziłem jak i całej gry ;p.

 

-Ekipa z Girsów (Marcus, Dom, Cole, Baird, Carminy): mięśniaki, pustaki, głupki. Zawsze, zawsze ale to zawsze śmieszy mnie jak czytam takie zarzuty odnośnie Girsów - bohaterów z Girsów ha ha. (pipi)a to jest rasowy shooter opowiadający o wojnie o żołnierzach z ciekawym uniwersum aczkolwiek słabą fabuła (za to z zaje.bistą motywacją do działania) ale polegający na wybijaniu zastępów "mięsa". I bohaterzy są adekwatni do gry i rozgrywki nie chcę od nich słyszeć złotych rad, porad na życie oraz mądrości a właśnie ciętych ripost, fucków i "mądrości żołnierskich". Każdy z osobna to świetna postać a razem tworzą już w ogóle mieszankę wybuchową; teksty i humor Cola, opanowanie, spokój i dowodzenie Marcusa, niepewność i pipkowatość Bairda, narwanie Doma no i pocieszność Carmainów. Zabójcza mieszanka, kocham ta ekipę i ich "przygody"; rzekłem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Prince (ten od oślicy Farah) - za poczucie humoru, kapitalne teksty, rewelacyjny v-a, za to że jest najlepszym księciem tej serii, chociaż tak naprawdę żaden z niego książę.

 

Bastila Shan - niesamowicie charakterna laska, a przy tym cholernie przemyślana postać, której losy zwyczajnie nie mogą być graczowi obojętne. Najciekawsza żeńska Jedi w uniwersum Star Wars.

 

Tommy Vercetti - bo ma najlepszą koszulkę w grach wideo...a poza tym świetny charakter, v-a i nie jest byle podróbką Montany.

 

Maria (SH2) - za otaczającą ją aurę tajemniczości i hipnotyzujący wpływ jaki wywołuje na graczu. Postać, która pełni w grze znacznie większą rolę niż tylko cycatego balastu ciągnącego się za głównym bohaterem.

Odnośnik do komentarza

Humn...

 

1. Aerith Gainsborogh (wybaczcie, jestem jej tardem <3 )

2. Cloud Strife

3. Kadaj (FFVII:AC) - mimo iż on nie ma żadnej histori, naprawde go lubię.

3. Ada Wong!

4. Aya Brea (Parasite Eve)

5. Lightning

6. Sephiroth

7.Vincent Valentine

 

i parę innych

 

w sumie, to nie jest u mnie tak, ze są w pozycji od najlepszej i tak dalej, po prostu te postaci lubię :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...