Skocz do zawartości

Dzienniki treningowe


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ja może podbiję lekko i napiszę coś na temat xD

 

Dopiero co wróciłem z kilkudniowego wypadu na wieś, w ogóle nie miałem tam czasu i chęci żreć (w sumie to był kilkudniowy melanż) i myślałem, że nieźle schudłem. Staję dziś na wagę i mam taką samą jak przed wyjazdem. Generalnie na razie jest dobrze, jako, że ze mnie człowiek patyk to miałem cel zrobić od połowy czerwca to września 9 kg i dobić do 70 xD (póki co oczywiście). Dwóch kilo mi brakuje ale to się jeszcze nadrobi ;] Trochę białka zjadłem, ale naprawdę mało, bo to był izolat, w chu'j drogi, więc wziąłem się za dietę (a raczej zacząłem jeść więcej, częściej i dodałem kilka fajnych bajerów żywieniowych, typu - codziennie jogurt 450g + do tego płatki musli, dość dużo węglowodanów a wieczorkiem koktajl z bananów, twarogu i mleczka) i systematyczne ćwiczenia. Opuściłem teraz jeden dzień właśnie z powodu tego wyjazdu ; ( ale mam nadzieję, że to za wiele nie zmieni. Wciąż bardzo chudo, wciąż masuję, ale nie powiem, że nie jestem zadowolony z tego, że w ogóle coś przytyłem : )

Edytowane przez Happymieso
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Zamiast klaty Forebode weź się za brzusio, kaloryfer to w ogóle +10 do rwania lasek dodaje, klate byś miał seksi już gdybyś się wziął za brzusio. Sam mam oponke, może nawet mniejszą niż Ty i chętnie bym ją zamienił na mięśnie :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak w ogóle zaczełem ćwiczyć za priorytet postanowiłem sobie zrobić brzuch.

I udało się skończyłem A6W, efekty za(pipi)iaszcze przez 3-4 miechy. Oczwiście lans +4 na basenie :)

No a później kolega pokazał mi ABS II, jestem na 4 poziomie i efekty są bdb.

Możecie mi nie wierzyć, ale dobra klata i ramiona nie wyglądaja tak dobrze bez brzucha.

I najważniejsze brzuch możecie robić kiedy tylko chcecie, nie trzeba mieć żadnego specjalnego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zaczynamy od wtorku dalej jechać :D Tym razem cel do Bożego Narodzenia - dobić do 75-80 kg (z naciskiem na te 80), potem będzie można rzeźbić chyba, no ale zobaczymy czy dojadę do tej osiemdziesiątki :)

 

Coś tam kasy odłożonej na gainera jest, ale na razie obędziemy się bez.

Edytowane przez Happymieso
Odnośnik do komentarza

Zmieniam plan tygodniowy, wróciłem z urlopu, trochę luzuję. Zachowam ten tryb treningowy przez 2 miesiące, by potem go całkowicie zmienić. Nie chcę się nudzić, bo to bezsensu.

 

-pon-

tajski

 

-wt-

po południu rozciąganie:

20 min ćwiczeń rozgrzewających (w tym skakanka, pompki)

30 min rozciągania, przeplatane jakimiś wymachami nóg do tyłu, przodu, na boki. Pomaga mi to w poszerzaniu rozciągnięcia

20 min na zakończenie, żeby od razu nie siadać na dupsku- skakanka, pompki, abs, jakieś pajacyki, bieg bokserski itd.

 

wieczorem jogging przed snem

 

-śr-

tajski

 

-czw-

tajski

 

-pt-

wytrzymałościowy + abs

 

-sob-

jogging na czczo rano

 

-nd-

luz

Odnośnik do komentarza

Zbliża się zima, moja ulubiona pora roku na powrót do formy. Nawet nie pisze po jak długim czasie, bo wstyd. Przeprowadzam się do starego mieszkania i razem z kumplami organizujemy sobie siłownię w piwnicy. Już od miesiąca robię aeroby i wracam do kondycji. Myślę też czy się nie zapisać na jakieś sztuki walki, ale to na razie nic pewnego. W każdym razie, pod koniec października wracam na siłkę z mega zapałem :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Ofeck

w najbardziej optymistycznym wydaniu wyglada to tak:

pn - bjj

wt - boks

sr- bjj

czw- boks

pt - mma

sobota - troszke silowni

 

chcialbym dorzucic jeszcze a6w, jakies biegi male lub rozciaganie, oczywiscie nie zawsze udaje sie byc na wszystkich treningach, wiadomo praca, szkola

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Chory jestem : <

 

Jeszcze do piątku muszę brać antybiotyk, także już mam prawie tydzień przerwy w ćwiczeniach (który był nawet planowany, bo jak prosiłem o rady co do planu treningowego, to postanowiłem zrobić ten tydzień przerwy), no i pewnie w następnym tygodniu też nic nie poćwiczę (chociaż zobaczę jak się będę czuł, ale wolę wyzdrowieć całkowicie, no i nie przemęczać się - antybiotyk :/). Nic to, miejmy nadzieję, że od 21 polecimy już HARDKOROWO. Gajner też mi przysłali, ale nie otwierałem jeszcze (czekolada) co by się nie zmarnował : )

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mamy 2010 rok to i postanowienia noworoczne warto zrobić. Jednym z moich jest powrót do ćwiczeń. Więc zaczynam od jutra.

Rezygnuje z siłowni- szkoda mi pieniędzy i jak pójde na dzienne od lutego to i czasu będzie brakowało (raz w tygodniu skorzystam z siłowni na uczelni). Wszystko będę robił w domu. Musze dokupić kilka obciążeń bo w sumie mam teraz tylko dwa hantle po 15 kg dlatego spróbuje dobrać ćwiczenia tak, aby mi starczyło takie obciążenie. Oprócz tego mam coś co można nazwać ławeczką i drążek. Diety tradycyjnie brak :)

Do ćwiczeń dołączam również basen- 1 lub 2 razy w tygodniu i bieganie gdy poprawią się warunki.

 

Wstępny plan ćwiczeń wygląda tak:

 

Dzień 1.

 

Klata + biceps

 

Wyciskanie hantli na ławce płaskiej 12,12,12,12 (lub więcej- dziwna liczba powtórzeń wynika z ciężąrów jakimi dysponuje)

rozpiętki na płaskiej (12,12,10,8 )

przenoszenie hantla (12,10,8,6)

uginanie ramion stojąc (odpowiednik uginania ze sztanga) (12,10,8,6)

uginanie ramion z oparciem łokcia o wewnętrzną część uda (12,10,8,6) - nie wiem jak to się nazywa :)

uginanie ramion na zmiane stojąc (12,10,8,6)

 

Dzień 2.

 

barki + przedramiona

 

wyciskanie hantli siedząc (12,12,12,12)

wznosy boczne (12,10,8,6)

wznosy młotkowe (12,10,8,6)

kaptury (12,12,12,12)

 

dwa ćwiczenia na przedramie- liczba powtórzeń zależna od moich możliwości :) (po 4 serie każde)

 

Dzień 3.

 

Plecy + triceps

 

podciąganie na drązku w wąskim uchwycie (15,12,10,10)

pompki (25,20,20,20)

pompki na poręczach (12,12,12,12)

podciąganie na drązku- drążek do karku (10,10,10,10)

uginanie ręki nad głową (12,10,8,6)

wyciskanie francuskie na ławce płaskiej- przy użyciu hantli :) (12,10,8,6)

 

Pomiędzy seriami ćwiczenia na brzuch- różnorodne. Progresja ciężarów tam gdzie to możliwe.

 

Trening na plecy troche kuleje, ale brak sprzętu i możliwości robi swoje.

Zobaczymy jak to się sprawdzi.

Edytowane przez Hubi.
Odnośnik do komentarza

Mój ostatni plan mimo że nie był ekstra profesjonalny przyniósł efekty ale chcę wprowadzić kilka zmian , mianowicie zmniejszyc liczbę powtórzeń kosztem większego ciężaru.

 

PN

klata

 

wyciskanie na płaskiej 4x6

wyciskanie na skosie 4x6

rozpiętki 4x6

 

ŚR

plecy

 

drążek

martwy ciąg 4x6

szrugsy 4x6

 

PT

bary, biceps

 

wyciskanie sztangi sprzed głowy 4x6

wyciskanie sztangielek 6x6

 

uginanie rąk w oparciu o kolano(czy jakos tak wieta o co biega) 5x6

uginanie ramion ze sztangą 5x6

 

Robię masę, dieta jest. Co na to forumowi pakerzy? :) Trica nie robię

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.